forum

Bieżące wydarzenia
wyraź opinię

Dlaczego facet bez samochodu jest atrakcyjniejszy od gościa z furą.

  1. Konto usunięte 04.02.2010 r. 15:37:28

    Temat jest bardzo interesujący i tylko z pozoru postawiona teza jest karkołomna. Facet bez samochodu ma przewagę nad posiadaczem fury, nawet wypasionej. Na czym ona polega?

    Po pierwsze gość z furą często wpada w kompleks, że fura za słaba. Bo zawsze znajdzie się ktoś z towarzystwa, który ma lepszą. Po drugie, człowiek bez samochodu jest bardziej wolny i swobodny. Wpada na imprezkę i nie martwi się, że nie może wypić. Nie martwi się też, że nawala mu układ kierowniczy, albo musi zmienić opony albo znowu dużo wydał na wachę. Jeśli wraca późno do domu i musi zamówić taksówkę to przecież nie robi tego zazwyczaj często. Po trzecie: jeśli jest ze świeżo poznaną dziewczyną nie ma żadnego kompleksu, że ma za słabą furę, tylko zwyczajnie zamawia taksówkę albo... i to jest po czwarte: potrafi udowodnić, że ma wielu przyjaciół, mianowicie mówi do nowo poznanej dziewczyny ? Wiesz, nie będę zamawiał taksówki, trafiają się nieprzyjemne typy, zadzwonię do Waldka, on nas podwiezie. Faktycznie, raz dwa, Waldek podjeżdża. Dziewczyna patrzy z uznaniem na gościa bez samochodu i mówi ? Fajnych masz kolegów, muszą ciebie lubić.

    A facet z furą może ostatecznie mieć i kierowcę i wypasiony model, ale co z tego, kiedy będzie intensywnie myślał, że laski lecą na jego kasę, a nie na niego. Facet z furą może być przegrany, bo dziewczyna popatrzy na niego z politowaniem, jeśli silnik zgaśnie, a on będzie bez radny, bo się nie zna na mechanice. Do tego naraża się na ostrą krytykę ze strony dziewczyny, jeśli wycedzi przekleństwa na staruszkę, która wolniutko pokonuje przejście dla pieszych.

    No i wiemy już, dlaczego facet bez samochodu ma przewagę nad gościem z bryką. A Wy? Co o tym myślicie?

    MS

  2. Konto usunięte 04.02.2010 r. 17:56:59

    mów co chcesz karol ale laski zwracaja uwage czy masz aałtko czy nie.

  3. Konto usunięte 04.02.2010 r. 19:43:13

    HA,HA,HA..JA..TAM..MYŚLE..ŻE..LASKI..I..TAK..WOLĄ..GOŚCI..Z.BRYKAMI..BEZ..DWÓCH.ZDAŃ..

  4. SEXYMENYO 04.02.2010 r. 20:10:45

    ONE LECĄ NA SAMOCHODY

  5. Konto usunięte 04.02.2010 r. 20:19:11

    proste a dlaa czzego bolaski to jak koty jaak jest im zimno to na kolana sskacza a laski do samochodu   uśmiechnięty  

  6. Konto usunięte 05.02.2010 r. 01:30:02

    Teraz fura nie wystaczy. Trzeba miec jeszcze swoje mieszkanie i na koncie cos w zanadrzu.

  7. Konto usunięte 05.02.2010 r. 08:24:48

    ..PEWNIE..ŻE.SPOSTRZEŻENIA .SĄ..TRAFNE..TYLKO..ŻYCIE..POKAZUJE..CO..INNEGO..W WIĘKSZOŚCI..

  8. Konto usunięte 05.02.2010 r. 09:22:51

    Na pewno sa kobiety ktore tak nie mysla jednak zyjemy w ciezkich czasach i rozsadek tutaj wygrywa. Dla mnie to zrozumiale... przeciez kazdy chce jak najlepiej dla przyszlej pociechy. Na pewno byloby inaczej gdyby wlasne mieszkanie bylo by bardziej dostepne bo fura to juz nie luksus gdy sie ma prace no i fach w reku.

  9. Romantyk 05.02.2010 r. 11:21:47

    Witaj.Myślę,że mężczyzna bez samochodu jest atrakcyjniejszy od chłopaka z samochodem.Ponieważ mężczyzna z samochodem ma dużo różnych kompleksów.Mężczyzna bez samochodu może zadzwonić do kolegi,który odwiezie go z imprezki do domu.Jeśli zna sztuki walki może odprowadzić dziewczynę do domu.A po za tym mężczyzna bez samochodu jest bardziej niezależny.Bo gdy samochód się zepsuje i tak musi zadzwonić po pomoc drogową i odholować samohód.   uśmiechnięty      

  10. Konto usunięte 06.02.2010 r. 15:54:22

    Niestety ale niektórzy faceci są atrakcyjniejszy z wozem bo dziewczyny wtedy lecą na furę Hahaha

  11. Konto usunięte 07.02.2010 r. 01:55:45

    tak dla ścisłości... Każdy z nas ma inne podejście do tego... Jedni tak inni tak... Kobiety są różne jedną kręcą samochody inna nie... jedna woli faceta inteligentnego inna nie... Faktem jest że czasy jakie są to jest porażka.... ale jest wiele kobiet które ponad samochód u faceta ceni coś innego... Nie obrażając nikogo... To co woli zależy od nich samych... Ten co jeździ samochodem będzie dalej jeździł i próbował wyrywać na samochód(nie pisze o wszystkich) itp... a ci co nie maja będą podbijać inaczej... tak było i jest...    

  12. samotny 07.02.2010 r. 16:56:54

    ...brał Cię, w...    

  13. Konto usunięte 08.02.2010 r. 10:27:06

    A jezeli facet ma kierowcę?

  14. Konto usunięte 08.02.2010 r. 11:00:35

    hm..dziwny post                         ja nie mysle tak , to nie wazne czy z fura czy bez..jaka jest roznica?? moze nawet tranwajem jezdzic i tez byc atrakcyjny , mundury przyciagaja    

  15. Konto usunięte 08.02.2010 r. 11:41:43

    Niestety, nie jestem umundurowanym facetem.   smutny  

  16. Konto usunięte 08.02.2010 r. 11:43:49

    oj nie smutaj     to taki tylko przykład był

  17. Konto usunięte 08.02.2010 r. 11:46:05

    chyba sprzedam auto i zacznę jeździć autobusami to może jakaś mnie zechce     ))

  18. Konto usunięte 08.02.2010 r. 11:49:19

    no piotrus jak lubisz nawał ludzi i tłok to moze jakas sie znajdzie     ja jezdze autem nie przepadam za komunikacja miejska        

  19. Konto usunięte 08.02.2010 r. 12:02:45

    No, to mnie pocieszyłaś. Od razu lepiej się czuję.

  20. Konto usunięte 08.02.2010 r. 12:03:39

    cieszy mnie to nie lubie jak ktos smuta a szczegolnie przeze mnie        

  21. Konto usunięte 09.02.2010 r. 00:18:32

    fura ,skóra i komóra i willa z basenem,a własciciel moze byc starym grzybem,bo młody zawsze sie znajdzie hehe        

  22. Konto usunięte 09.02.2010 r. 00:20:32

    Romantyk     zawiesił się chyba w latach 70 -tych        

  23. SEXYMENYO 09.02.2010 r. 02:49:04

    no co ty

  24. Konto usunięte 09.02.2010 r. 11:56:22

    A ja uważam że kobity lecą na samochód ale tylko te które są blacharami i materialistkami nie patrzą na wnętrze tylko na portfel faceta , osobiście mi jest wszystko jedno czy facet ma auto czy nie bo ja sama mam samochód więc nie ma problemu   uśmiechnięty  

  25. Konto usunięte 09.02.2010 r. 12:30:08

    Facet bez auta to ciota i nieudacznik        

  26. Konto usunięte 09.02.2010 r. 12:41:27

    Blachary i materialistki rządzą             wiedzaą co dobre nie leca na wybraki           dita  

  27. Konto usunięte 09.02.2010 r. 13:02:32

    Nie no,ale tak całkiem serio w moim przypadku nie wyobrazam sobie swojego faceta bez auta,mieszkam daleko od centrum i np wypady na zakupy i taszczenie tego na przystanek autobusowy i ścisk w środkach komunikacji miejskiej to nie dla mnie,...czy nie wspomne wypad do kina i restauracji i bieganie na przystanki..ble    
    Dla mnie byłby to wstyd przed sasiadami,ze mój adorator zbuta do mnie przyłazi lub taryfami jezdzi ,to przerabiałam,wole zdecydowanie zmotoryzowanych gosci,bo to konkretni faceci,odpowiedzialni,bo nawet gdy nie ma kobiety,to musi zadbac o auto,a Ci bez prawka nawet i auta to w moim mniemianiu tacy mamin synkowie i nieraz wrecz mieszkaja z mamuskami,bo nawet o mieszkanie nie moga zadbac,bo nie chca ,bo im tak wygodnie!!
    A my kobiety coraz czesciej mamy auta i co robimy z takimi facetami ? Uczymy ich wygodnictwa,bo jak to moj znajomy bezautarzekł-Moja laska a fure i mnie wozi to po co mi prawko        
    Wiecie co robimy wtedy z takimi kolesiami?
    Niszczymy w nich instynkt samozachowawczy,bo od zarania dziejów facet powinien dbac o wygody i dobro kobiety ,a nie na odwrot,wiecprzestancie chrzanic **cenzura** y,ze facet bez auta jest lepszy,bo dla mnie to nieudacznik i zero organizacji mena!!
    Juz od dawna chlopak konczył 18 lat i robił prawko i to czekal na to jak nazbawienie,a teraz np taki 30 latek bez prawka dzis? Sory to dla mnie zawsze pijak lub cos innego podejrzanego jest,bo w dzisiejszych czasach prawko ,kawalek auta ,nie jakas tam super bryka topodstawa egzystencji,a nie przejwa luksusu lub materializmu,inaczej myslicie zal mi Was,cofacie sie na         Wschód!~!!

  28. Konto usunięte 09.02.2010 r. 14:24:13

    o to chodzi słonko ,a ja uwielbiam twardych facetów bez lęków    

  29. Konto usunięte 09.02.2010 r. 19:04:02

    paula mimo ze mam samochod i to nie najgorszy ale w niemczech kazdy wal ma samochod ale coraz bardziej nie podoba mi sie twuj tok myslenia i spojrzenia na te sprawy mysle ze wazniejsze od samochodu jest to0 zeby facet szanowal dbal o ciebie nie koniecxznie wozil samochodem ale poprostu troszcyl sie o ciebie troszke zescie sie zachlysneli dobrami materiaLNYMI

  30. SEXYMENYO 10.02.2010 r. 01:17:08

    paula sama nie masz prawa jazdy i samochodu , zacznij pierw od siebie a pózniej wymagaj od kogoś , hu..ja na twarz możesz co najwyżej dostać jak już