forum

Polityka i gospodarka

cześć.... Jest w Naszej Polsce jeszcze patriotyzm?

  1. Gepard 04.05.2012 r. 10:33:23







  2. Gepard 04.05.2012 r. 10:48:33

    to jest zajeb.iste ale sie malo nie posikalem            







    &feature=related">





    &feature=related

  3. Malwina 04.05.2012 r. 10:57:13

    myślę, że Sylwia i D.R.I. mają sporo racji, żyję już dostatecznie długo w tym kraju, przeżyłam socjalizm, stan wojenny a teraz demokrację i cóż mogę powiedzieć.... kiedyś pracy było w bród i nikt nie musiał jej szukać na zachodzie z drugiej strony, w sklepach była nędza ale za to wszyscy mieli mniej więcej to samo...teraz pracy nie ma, w sklepach wszystko co się chce, tylko trzeba mieć dużo na koncie a żeby to mieć, trzeba wyjechać do pracy za granicę, bo w naszym kochanym kraju, za takie zarobki, to jedynie można wegetować.....niestety taka jest naga prawda     a na początku lat 90-tych obiecywano nam drugą Japonię a parę lat temu Irlandię...a może...Bajlandię    

  4. Gepard 04.05.2012 r. 11:08:13

    tak za komuny robilismy na byt zeby ruskie mieli dobrze zasowala polska czechy i inne komunistyczne panistwa..temu unas nigdy nie bedzie dobrze bo siedza same niedo.jeby ..i nami rzadza..

  5. Gepard 04.05.2012 r. 11:23:04

    tak do wszystkiego lape chca polzyc wlasnie wiecej chca od emigratow choc nic nam nie dali..polowa polskich rodzin jest utrzymywana bo ktos na nich zasowa za granica..kupujesz cos w ojczyznie to podatkami cie dowalaja zamiast pomagac rodakom wola innym sprzedac za bezcen ..

  6. Gepard 04.05.2012 r. 11:26:19