forum

Polityka i gospodarka

Myślę , że mam rację...?????

  1. Konto usunięte 03.04.2011 r. 18:19:57

    Jeśli założysz firmę ,staniesz się wrogiem nr.1 dla wszystkich urzędów. I połowy sąsiadów...Myślę, że mam rację? ...    

  2. Marec 04.04.2011 r. 12:58:44

    Urzędy są maszynami. Żeby się posługiwać maszyną musisz poznać zasadę jej działania i obsługi. Jeśli tego nie zrobisz to nawet otwieraczem możesz sobie krzywdę zrobić.

    Wrogiem sąsiadów??

    To jak żyjesz z ludźmi zależy od Ciebie a nie od firmy. Jeśli decydujesz się na firmę zatrudniającą ludzi przestajesz być odpowiedzialny tylko za siebie. Bierzesz odpowiedzialność za innych również. Żeby przetrwać trzeba się rozwijać. Rozwój jest skuteczny tylko jeżeli starasz się rozwijać nie tylko siebie ale również własne otoczenie. Jeśli masz w doopie ludzi to będą Ci kłodą pod nogami. Jeśli dasz jakieś wartości swoim sąsiadom i ofertę współpracy to mogą stać się najcenniejszą częścią twojego biznesu, gotową pójść za tobą w bój. Jeśli nie rozumiesz tego co napisałem to założenie firmy może się skończyć upadkiem niżej poziomu z którego zaczynałeś    

  3. Kill Bill 04.04.2011 r. 16:06:38

    urzędnik nie ustala przepisów, nie uchwala ustaw. Jest tylko kimś kto obsługuje klienta.

    A podatki w PL to czyste złodziejstwo, które w zamian nie ułatwiają przedsiębiorcom niczego. Polityka jest taka maximum podatków minimun ułatwień    

  4. Marec 04.04.2011 r. 17:15:26

    Wolę być utopistą niż tracić czas na narzekanie    

    A poza tym wiem co mówię

    Każdy problem to wyzwanie.

    Ludźmi trzeba po prostu umiejętnie kierować. Twoi pracownicy mają być szczęśliwi że u Ciebie pracują.    

    Jakość produktu i terminowość zależy od tego jakie morale panuje w firmie....

    i masy czynników    



    A tak ogólnie masz firmę czy chcesz założyć??

  5. Marec 04.04.2011 r. 17:19:01

    Inną kwestią jest jeszcze jak sam firmę prowadzisz. Jak szukasz klientów ile wydajesz na reklamę i jaki masz plan marketingowy. W tym kraju można zarobić ładną kasę ale trzeba być sprytnym   uśmiechnięty  

  6. Jacek 05.04.2011 r. 07:28:42