forum

Rozrywka i uczucia

sex za kase

  1. Konto usunięte 25.01.2010 r. 23:40:17

    ciekaw3y jestem a co sobie moglas pomyslec

  2. Konto usunięte 25.01.2010 r. 23:48:41

    nie potepiam kobiet kture sie tym trudnia i nie chce ich oceniac one musza same sobie odpowiedziec czy robia dobzre ale nigdy bym nie nzaplaqci8l kobiecie za seks

  3. Konto usunięte 26.01.2010 r. 07:34:24

    Ona,żal mi Ciebie,żal dlatego ,ze życie zmusiło Cię do robienia takich rzeczy lecz w imię dobrej sprawy.
    Jednakże bardziej żal tych wszystkich mężczyzn ,którzy tutaj pokazali swoje oblicze.
    Zastanawiam się ilu z nich nie korzystało z usług prostytutek
    i jak nazwaliby siebie ci ,którzy z tych usług korzystają.

    "kto jest bez grzechu ,niech pierwszy rzuci kamień"

  4. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:25:12

    Chorobliwie nieśmiały chłopak dostrzegł przy barze piękną dziewczynę. Przez godzinę zbierał się, wreszcie podszedł do niej i zapytał cicho:
    - Czy możemy chwilę porozmawiać?
    Dziewczyna popatrzyła na niego i wrzasnęła:
    - Nie! Chcę się z Tobą przespać!!!
    Wszyscy w knajpie zamilkli i zaczęli im się przyglądać. Przerażony chłopak wrócił chyłkiem do stolika. Po chwili dziewczyna podchodzi do niego i przeprasza:
    - Jestem studentką psychologii i badam jak ludzie zachowują się w kłopotliwych sytuacjach.
    Na to chłopak ile sił w płucach:
    - Dwie stówy Ci wystarczą !?!

  5. ona 26.01.2010 r. 14:28:35

    widzę że wiele osób mnie tu potępia.. ok.. nie każdy przecież musi wszystkich szanować, lubić itp..
    ale teraz powiedzcie sobie ile osób z was nawet nieświadomie zapłaciło swojej kobiecie za sex i ile kobiet przyjęło "zapłatę" za sex    
    czy żaden z was nie dał kosmetyków, kwiatów, ciuchów, kasy bo sobie coś kupiła swojej dziewczynie, żonie..
    czy żadna z was nie przyjęła "prezentu" od swojego faceta??
    mówicie ze nie płacicie za sex, a wiec po co dajecie te prezenty? czy gdyby wasza żona/dziewczyna z wami nie sypiała dawalibyście jej te rzeczy?
    moim zdaniem właśnie każdy z was płaci za sex choć niektórzy są tego nieświadomi

  6. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:30:04

    Ona ja jestem murem z Toba!!         gadasz prawde!!

  7. ona 26.01.2010 r. 14:36:20

    Paula szczerze to znamy się z mk ale by nie być zlinczowaną przez pewne osoby wolałam założyć 2 konto.
    Każdy z nas popełnia błędy.. Moim był w jakiś sposób ten że dałam się oszpecić z godności, ale zrobiłam to tylko dlatego że już nie miałam oszczędności oraz pracy a za coś trzeba było żyć.. Pożyczki nie wchodziły w grę bo już nikt pożyczać nie chciał a dług rósł.. Pracy cały czas szukałam.. Dziś to tylko wspomnienie z tamtego okresu mojego życia, ale idąc przez miasto zawsze mam obawę że trafie na "sponsora"

  8. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:40:05

    nie potepiam kobiet co zarabilaja w tenj sposb one musze smae sobie odpowiedziec czy robia dobrze czy zle jedne robia to dlatego jak ty z braku pieniedzy inne poprostu lubia to robic

  9. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:40:45

    ona rozumiem Cie i nie potepiam takich kobiet,sama w gorszych chwilach zycia mialam takie propozycje,choc nie korzystalam,bo zawsze dzialo sie tak,ze nie musialam z tej formy skorzystac,ale wiem co wtedy sie czuje jak nie mawyjsciazsytuacji,azycie bywaparszywe jak piers,nie ublizajac tym milym ssakom   uśmiechnięty   u mnie masz tu kumpele,jesteswielka,ze o tym wspominasz tutaj,nie wstydzsie niczego co zycie Ci zgotowalo,bo kazdy ma czarna jego stronew przerobce lub wkrotce!!Do gory glowe dziewczyno!!!!!!!!!!   uśmiechnięty  

  10. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:44:04

    Poprostu ONa -mialam to szczesciue,ze nie dalam sie wydymacfacetom dla kasy,walczylam z innej strony,ale Cie rozumiem i nigdybym nie potepila !!

  11. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:47:29

    Toi Ciezkie tematy i napewno dlugie przezyciana lata,ale dobre towarzystwo,najlepiej te szczere ,ktore wie o tym etapie i wkrotce bedziesz dobrze funkcjonowac!!

  12. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:52:20

    no to najwazniejsze,najlepsza terapia,racja Tomek   uśmiechnięty  
    no witam zsasiedztwa nawet hmm    

  13. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:53:04

    Ona,ja także jestem z Tobą gdyż wiem co czuje matka ,kiedyś i ja znalazłam się w trudnej życiowej sytuacji lecz na szczęście taki los mnie ominął,jednakże wiem ze dla swojego synka zrobiłabym wszystko,
    nie słuchaj tych wszystkich mężczyzn ,cóż oni mogą wiedzieć na ten temat   uśmiechnięty  
    serdecznie Cie pozdrawiam i życzę dużo,dużo szczęścia   uśmiechnięty  

  14. ona 26.01.2010 r. 14:54:30

    chciałam wiedzieć jak wy na to reagujecie.. mam przyjaciółki które wiedzą o tym i nie potępiają mnie a wręcz przeciwnie dziś potrafimy się śmiać jak ktoś znowu dziwne oferty mi składa... Wiem jacy potrafią być faceci.. Są nawet tacy którzy się targują o 5-10 zł.. a wiem to dzięki "rozmową" na gg z takimi kolesiami..

  15. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:56:03

    Kissme   uśmiechnięty   kazdy kto otarł sie o te sprawy zawsze zrozumie druga kobiete

  16. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:57:39

    traguja sie bo sa biedni nieraz osczedzaja calymi dniamim tylko mpo to zeby wydac je na kobiety tez ich nie potepiam ale niedal bym zlamanego grosza kobiecie za seks

  17. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:57:55

    No sa palanci,ktorzy mysla,ze za froco poskacza,     rzenada to nazwac ich nie jak te dziewczyny z filmu Galerianki,tylko ich Drobnibzykacze        

  18. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:59:14

    Zbigniew nie zatuj?     Odkladaja kazdy grosz,by miec na kobiete? To ja myslalam,ze odkladasie na nowe buty lub auto,a jak Ci nie maja to niech sobie palke strzepia sami         buhha    

  19. Konto usunięte 26.01.2010 r. 14:59:37

    byłam blisko ,lecz pomogli mi moi rodzice
    pomogli mi stanąć na nogi,jestem im dozgonnie wdzięczna   uśmiechnięty  

  20. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:00:32

    wiesz paula teraz musze z tab polemizowac krytukujesz facetow bo sie targuja ale kobiety juz usprawiedliwiasz nie wiem co jest gorzse

  21. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:02:47

    Tomasz,nie twierdzę ,że mężczyzn nie spotykają dramaty,stwierdzam jedynie fakt w temacie posta.   uśmiechnięty  

  22. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:03:12

    bo kobiety od zawsze musza dbac nieraz nie tylko o siebie o dzieci,a facet opuszczajac kobiete nieraz wydaje tylko kase na siebie nie liczac sie z innymi i mysli,ze moze kobiety brac w kategoriach ciasteczkaz wystawy na ktore w danej chwili ma ochote!!

  23. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:03:17

    nie stesty potrzeba seksu nieraz jest silniejsza oddaja ostani grosz

  24. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:04:39

    zgadzam sie z taba paula ale cena nie matu nic do rzeczy

  25. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:05:29

    mam wrazenie,ze faceci w zwiazkach saz kobietami tylko dla sexu po dzisiejszych watkach,a kobiety dla kasy     no ladna perspektywa nie powiem     to jawyciagam swojego wibratora,szukam pracy i chrzanie zwiazki        

  26. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:06:56

    kobieta i tak ma wz yciu bardziej przesrane niz facet,ale czasami lepiej i zwiekszymjajem stawia czola problemom niz rodzaj meski    

  27. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:08:03

    teraz pojechalas po bandzie ale tak zle to chyba nie jest jesli ci wystarczy wibrator to oki

  28. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:09:54

    Ja tam zawsze potrafie opanowac swoje rzadze i temperament,mam okresy bardzo dlugie w przerwie miedzy partnerami i zylam calkiem niezle,poprostu trzeba

    miec samozaparcie    

  29. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:11:09

    oj znam juz te wasze samozaparcie

  30. Konto usunięte 26.01.2010 r. 15:12:27

    nie ma nic gorszego od takiego myślenia
    jestem z moim mężczyzną nie dla jego prezentów ,jego kasy ,nie chodzę z nim do łózka z wyżej wymienionych powodów ,lecz z bardzo błahych powodów po prostu z miłości,którą żywię do niego ,czy już nikt nie bierze tego pod uwagę krytykując kobiety