forum

Rozrywka i uczucia

Wiecie co...

  1. ... 24.10.2008 r. 22:25:37

    to dawno ja polubiłem   uśmiechnięty  

  2. Konto usunięte 24.10.2008 r. 22:29:07

    Jest fajna   uśmiechnięty  
    Trzymaj się ciepło.

  3. Konto usunięte 24.10.2008 r. 22:47:08

    Więc kolego może jakieś fanki stokrotek się przyłączą,z nami do dyskusji   uśmiechnięty  

  4. Konto usunięte 24.10.2008 r. 22:50:43

    Pozdrawiam Stokrotkę,z Bydgoszczy i przesyłam Jej usmiech   uśmiechnięty   ))))))

  5. ... 24.10.2008 r. 23:20:32

    Zaraz powstanie chur męski   uśmiechnięty   )

  6. Konto usunięte 24.10.2008 r. 23:34:56

    widzę, że muszę częściej tematy przeglądać........miło mi, że ktoś mnie tu lubi (zresztą z wzajemnością     ) dziękuję za pozdrowienia, oczywiście uśmiecham się do Was wszystkich najśliczniej jak potrafię   uśmiechnięty   )     oraz cieplutko pozdrawiam   uśmiechnięty   )

  7. Konto usunięte 24.10.2008 r. 23:38:51

    Dziękuję,w imieniu moim i kolegi i ślę uśmiechy,dla Promiennej Stokrotki   uśmiechnięty   ))))))))))i oczywiście życzę miłych koszmarków   uśmiechnięty  

  8. ... 24.10.2008 r. 23:39:02

    Całuski i uśmiechy dla Kwiatuszka   uśmiechnięty  

  9. Konto usunięte 25.10.2008 r. 00:02:43

    ale mimo wszystko słodki   uśmiechnięty   chyba troszkę zazdroszczę Ci Stokrotko,tego nagryzania batoników,przepraszam   uśmiechnięty  
    Mam pomysł,choć troszkę głupi...może zobaczymy co się stanie,za kilka dni i napiszemy swój własny sennik,co Ty na to Stokrotko??
    Ja opiszę swój jutro i też za kilka dni,po przeżyciach tych kilku dni,go zinterpretuję   uśmiechnięty   po sznurku,do kłębka   uśmiechnięty   A teraz uciekam już,bo woła mnie już mój sen   uśmiechnięty   mówi mi tak"No chodź już,bo mam dziś coś dla ciebie   uśmiechnięty  

    Dobranoc Wam   uśmiechnięty   i dziękuję Wam,za miły wieczór   uśmiechnięty  

    PS,zapraszam Wszystkich,do Naszego sennika   uśmiechnięty  

  10. Konto usunięte 25.10.2008 r. 00:04:12

    ......że raczej rzadko kiedy śnię(lub po prostu nie pamiętam) ale jak już mam sen to wybitnie dziwaczny.....ostatnio mi się śniło, że byłam w sklepie z koleżanką i nadgryzałyśmy wszystkie batoniki.....ma ktoś pomysł na interpretację????;PP

  11. Konto usunięte 25.10.2008 r. 12:21:45

    Jest tutaj dużo ludzi,którzy szukają szczęścia i Miłości,bo każdy pragnie troszkę ciepła i zasługuje na nie,jak najbardziej   uśmiechnięty   Każdy z Was jest indywidualny i ma w sobie coś wspaniałego,mimo to,ciężko jest znaleźć kogoś pasującego do naszego serca.Myślę,że czasami sami szukamy problemów,bo tylko my je tworzymy.Najgorszą rzeczą jest ocena innych,choć ich tak naprawdę nie znamy,ale oceniamy,często na podstawie wyglądu,kilku niechcianych słów,szczególnie tych,których nie chcieliśmy w danej chwili usłyszeć.Możecie zacząć pisać na tym forum,jeśli to możliwe oczywiście...o waszych marzeniach i o tym co was interesuje?Może dzięki temu właśnie,ktoś przeczyta i dowie się coś więcej,o danej osobie i będzie to lepszy temat,niż upokarzanie się na wzajem,tu na forum.

    Zacznę pierwszy   uśmiechnięty  

    Ja na przykład chciałbym spotkać kogoś,kto lubi mówić,uwielbiam słuchać   uśmiechnięty   a i powiedzieć też coś mogę   uśmiechnięty   czy jest tu jakaś kobieta,co lubi stokrotki?

    Życzę wam wszystkim,miłej nocuchny i odlotowych snów   uśmiechnięty  
    Pozdro.

  12. Konto usunięte 25.10.2008 r. 12:21:45

    że pojawił się tu ktoś taki jak Ty Drogi Duchu   uśmiechnięty   Pozdrawiam   uśmiechnięty