forum

Opowiadania
i fantazje

fantazje + latex

  1. Konto usunięte 07.04.2013 r. 08:59:50

    hej wszystkim



    Powiem tak z nie tylko własnego małego doswiadczenia wiem zze bardzo duzo Kobiet , panów , Par i nie tylko kazdy z nas ma fantazje jedni lubią to inni tamto ja staram się nie krytykowac ponieważ kazdy z nas jest inny .

    A ci co pisza ile za Laske albo zerrzne cie tu czy tu to swiadczy o ich kompetencji i zachowaniu podniesieniu własnego ego , po prostu Buraki z górnej półki .



    A wracając do fantazji kazdy je ma i sami się wypowiedzcie na temat ciuszków . ja np. czasami mysle o takiej pani w latexie miec taką żone i zeby dominowała ale w sprawach intymnych a w życiu normalka dom rodzina itd.. od taka mała odskocznia .

    z tego co zaobserwowałem w necie duzo panów szuka kobiety dominującej a i są panie które szukają swych oddanych niewolników ale tu jest tak zawana czesc ze to K...... i następna czesc to ze dają ogłoszenia dla zabawy i faktyczna cześć która powaznie szuka . I jak jest się uczciwym i wpożądku można spokojnie coś znalezc tylko podwarunkiem czy szukamy poważnie czy sobie jaja robimy .

    a tu macie filmik program U Ewy Drzyzgi na Kazdy temat Najlepiej działa na faceta lateksowa kobieta



    http://youtu.be/Q24pZxfbIeE

  2. gosikw74 07.04.2013 r. 16:08:11

    ja nic nie powiem                    

  3. Gal Anonim 07.04.2013 r. 17:00:55

    Tys prowda...Wsydźkie baby na mnie , wsydźkie na mnie...

  4. weronika.zybkow 03.07.2014 r. 14:33:26

    Uwielbiam latex I take rozne gadzety,ale jestem w zwiazku z moim mezem ulegla to on dominuje,I sie z tym wspaniale czujemy.

  5. de sade-markiz 04.07.2014 r. 10:07:47

    ...o kurde...naprawdę fajny temat...zobaczymy jak się rozwinie...