forum

Rozrywka i uczucia

Nie prawda dotycząca tego że kasuje tutaj posty

  1. Konto usunięte 23.05.2012 r. 16:00:58

    Pewna kobieta, której nie bede podawał pseudonimu bo pewnie by sobie tego nie życzyła, powiadomiła mnie to tym ze ten człowiek o pseudonimie eliot napisał na mój temat to co tutaj macie na zdjęciu podane.Z ciekawośći przyznaje się do tego ze zajrzałęm na jego porfil jeden jedyny raz i wyraziłem swoją negatywną opinie w sposób delikatny na temat jednego z jego zdjęc które tam zamiescił.Więc domyslam że teraz w taki sposób chce się zemscić osmieszając mnie tutaj na forum publicznym, podajac nie prawde o tym ze ja kasuje jakies posty.Możecie zobaczyć na moim profilu ze ani razu wczesniej nie zamieszczalem tutaj postów ani też nie zakladałem żadnego tematu.





    http://mkontakt.pl/profile/331584/galeria/131659





  2. gepard 24.05.2012 r. 17:18:27

    no ale on nie jest mezczyzna ..to co mu sara tlumaczysz     jak cos do mazczyzn to mow domnie ..    

  3. gepard 24.05.2012 r. 17:45:03

    ty moze panpersy se kup bo za czesto lejesz..    

  4. gepard 24.05.2012 r. 19:23:08

    wiesz ja tak mysle ze po dlugogirej za mocno pojechalem     to nie jej wina ze ona jest debi.lko...nawet myslalem zeby jej kupic prezent na przeprosiny     myslalem taki zeby sie jej spodobal i przydal   uśmiechnięty   wpadl mi do glowy wibrator ..     na prad jej nie kupie bo niebedzie umiala wlaczyc     na kolbke     ..ale znowu problem ..czy na bedzie wiedziala w ktora dziure wsadzac     kurde ..mialas costakiego ze danej osobie nie wiesz co kupic na prezent    

  5. gepard 24.05.2012 r. 19:40:39

    myslisz ze ja tyle pije oj dziewczyno kilka miesiecy w roku to za kolkiem siedze nastepne to musze pracowac a robie szczegolnosci na wysokosciach .to mam t kilkanasciw weekendow w roku ..i kilka tygodni wakacji to kuzwa co mam robic ja nie umiem trzezwy usiedziec w miejscu..bez pracy ..jakosc niedobrze sie czuje . i na alkochol to mnie stac ..

  6. gepard 24.05.2012 r. 19:57:33

    musze jezdzic bez auta nic bym nie zrobil w budowlance..dzisiaj musialem po 2 budowach skakac tu plytki klasc na dachu a do londynu jechac dla braciaka pomuc okna wniesc do srodka ...wiecej czasami jezdze jak cos zrobie o na swieta bylem w polsce 7 dni w tym 4 dni za auta nie wysiadalem 5 tys km kuzwa to musialem przepasc na te 3 dni     ale fajnie bylo..