forum

Rozrywka i uczucia

ELIOT

  1. Beata 04.04.2012 r. 18:34:37

    Podaje adres tej postaci dla wszystkich tych osób które nie wiedza o kogo chodzi - http://mkontakt.pl/profile/260788



    eliot nie trzeba być tibim zeby ciebie nie lubic.Jest tutaj sporo osób ktore cie nie cierpią..Myslisz ze będziesz sobie obrażał każdego i to obejdzie sie bez niczego. Jestes skonczonym kretynem który zachowuje sie jak nastolatek nie obrażając nastolatków bo wiekszosc z nich i tak by miała wiecej rozumku w głowie niż taka oblesna kreatura jak ty..Wyraziłam swoje zdanie wczoraj na Twój temat prawda tak cie zabolała ze Daria która założyła to forum o Tomku który jest miłą kulturalną osoba towarzyską i w taki sposób sie wyraziła podkreslając jego pobyt tutaj w tak obrazliwy sposób to na bank jestes ty eliocie podszywający sie pod Darie bo tylko ty bys mógł w taki sposób komus dogryzc ochydny i prymitywny sposób bo co bo on jest młody i kulturalny i kobiety go lubią a ty nie i dlatego tak piszesz żal mi cie stary idioto!!!i na tym forum wyrażając swoja opinie wykasowałes wszystkie moje wpisy hahahaaa Prawda boli co nie i wychodzi na to ze Daria to jest kolejny twój klon tak samo jak Anna ciekawe pod ile kobiet jeszcze się podszywasz     Ty naprawde to piszesz tutaj na każdym forum sam ze sobą     Nie dziwie sie bo która kobieta by chciał z takim idiotą starym pisac jak ty..Krecisz zakładasz profile inne obrażasz ludzi pózniej udajac ze to nie jestes ty ..Tak cie to bawi pewnie bardzo.czepiasz sie każdego na kim ci nie zależy....poprzerabiales zdjecia swoje i myslisz ze jestes smieszny zabawny ty jestes IDIOTĄ...masz już tyle lat kiedy wreszcie zmądrzejesz??????Przyczepiłes sie tibiego ale on w porównaniu do ciebie nie używa takiego plugawego jezyka tutaj a ty cały czas go atakujesz tak ci dupe sciska z żalu ze ktos w podobnym wieku też chce poznac kogos..Nie wiem jaki jest tibi pewnie też może miec nie równo pod sufitem skoro odpowiada na twoje zaczepki ale przynajmniej takich wulgaryzmów w jego wiadomośćiach nie dostrzegłam jak u ciebie.Przedstawiles nam tutaj jakis ten skan rozmowy z forum który niby ma pokazac nam wszystkim ze to nie jestes Ty ta osoba która to pisała wiesz co smieszny jestes takie cos to można sobie przerobic na byle jakim programie graficznym     Przestan się osmieszac **cenzura** / To że dodałes mnie do tej listy osób podejrzanych to naprawde swietnie   uśmiechnięty   bo nie ukrywam ze cie nie lubie.Sam sobie zasłużyłes swoim zachowaniem takim na to ze ludzie cie nie lubia..Zmien sie przestan się błaznic zakładac fikcyjne konta kobiet żeby nam wszystkim udowadniac ze ktos cie polubił i z toba pisze     ale najlepiej bedzie i mam nadzieje że tak sie stanie jak wreszcie twoja ochydna chamska kretynska idiotyczna osoba zniknie z tego portalu i nigdy się tutaj nie pojawi pod innym loginem .....tego sobie i innym normalnym ludzią tutaj przebywającym życze..



  2. Daria 04.04.2012 r. 18:42:13

           



    Błąd, Daria była tu o wiele wcześniej    

    A dokładnie od 8.03.2010 z przerwami, więc jak ktoś się może pode mnie podszywać                     skoro stali użytkownicy i tak poznają gdyby ktoś za mnie pisał.

    I nie muszę być facetem żeby nie lubić agenta Tomasza    



    NarQ, prymitywie    





    Wiem że będziesz prowokować ale to pierwszy i ostatni mój post w tym temacie!Baw się z kim innym, ja nie siadam z takimi w jednej piaskownicy    

  3. Beata 04.04.2012 r. 19:05:31

    Nie bede reagowała już na twoje marne zaczepki.Jeszcze tylko dodam, że sadzac po ilosci blokad otrzymanych od czasu kiedy wyrazilam swoje zdanie na temat tej osoby, to wychodzi na to ze eliot ma tutaj min 5 profili    

  4. Gepard 04.04.2012 r. 19:13:28

    ej Beacia jezu co ty za jebn.ieta ci.pa jestes i co na mnie powiesz    

  5. Gepard 04.04.2012 r. 19:16:47

    powiedz ci.poprzgrzydla poco ty tu idiotke udajesz..jak smierdzisz ..bopierdzisz pod siebie...i to czuc

  6. Gepard 04.04.2012 r. 19:18:45

    jezu jej juz tabletkinie pomagaja chce zwrocic uwage na siebie....ja podejzewam ze ona toten slynny tomek... apropocoto za debil... .

  7. Beata 04.04.2012 r. 19:22:21

    gepard pewnie bym pomyslała ze ty też jestes eliot skor takim plugawym jezykiem sie posługujesz ale ze wzgledu na to ze walisz byki to raczej nie możliwe chyba ze tak specjalnie żeby nas zmylic     ja już swoja opinie wyraziłam a wy sobie piszcie co chcecie mnie to nie interesuje..waszych postów tutaj nie usune bo nic nie mam na sumieniu w przeciwienstwie do eliota który to robił notorycznie po tym co napisałam na jego temat elo

  8. Gepard 04.04.2012 r. 19:28:14

    wiecie tojuz jest nudne .przez takich po.jebow..zygac sie chce jednegozj.ebiesz juz z nikat obronicy sie znachodza ..sra.tka .beatka ..wszyscy pod jeden ch.uj..zalosne

  9. Gepard 04.04.2012 r. 19:31:07

    wiesz co ku.rwo brudna .bledy to se na pi.zdzie szukaj pokrako zawszona sprwdzian tu robi..nauczycielka zasmierdzila a wynocha mi stad scierwo...daj mi 3 osoby ktore eliota nie lubia .a ja ci dam 20 scia ze ..powiedza ze stara zasmierdziala ..plu.skwa jestes..

  10. Gepard 04.04.2012 r. 19:34:26

    no odemnie juz od jutra odpoczniecie     ..to spokuj ma tu byc..a moze jednak wziosc laptopa..     ....

  11. Gepard 04.04.2012 r. 19:36:26

    a zuzika mloda jeszcze ..malo zna po.jebow... ..

  12. Gepard 04.04.2012 r. 19:47:03

    zuzia ..to matka teresa tego forum     ..no musi ktos uzalac sie nad brudasami zeby im mydlo kupic..

  13. Gepard 04.04.2012 r. 19:53:32

    ja jestem ..     ...ostatni niesprawiedliwy     ..boj sie mnie ..bo scyzoryk z kielc ci nie pomoze ..   uśmiechnięty  

  14. Daria 04.04.2012 r. 19:54:17

    Gep priv    

  15. Gepard 04.04.2012 r. 20:01:58

    no mam..    

  16. Daria 04.04.2012 r. 20:04:40

    wiem, dostałam wiadomość        

  17. Gepard 04.04.2012 r. 20:10:05

    jezu zuzia ty to rozwalasz mnie     zartowalem ..jejku ..    

  18. Daria 04.04.2012 r. 20:18:52

    Tibi ale ja nie czaję skoro ja to Ty to skąd miałeś moje dzisiejsze zdjęcie podglądaczu        

  19. John 04.04.2012 r. 20:28:42

    Kto jest kim?

    Tu każdy może być kim chce, lub kim by chciał być.

    Mnie to w ogóle nie dziwi.

  20. John 04.04.2012 r. 20:40:07

    Ale ja jednak wolę być sobą.

    Nie chcę udawać kogoś kim nie jestem

  21. Gepard 04.04.2012 r. 20:42:12

    a ja wole byc gepardem ..     .bo tak to jestem basia   uśmiechnięty  

  22. gepard 05.04.2012 r. 19:03:06

    toudi zebys tak nie smierdzial ..lubisz byc mna ale brudas jestes

  23. gepard 05.04.2012 r. 20:56:10

    w du.pie go mam dam spokuj za 4 godziny wyjezdzam..i spokuj od smroda

  24. gepard 05.04.2012 r. 21:58:16

    wiesz co idioto nie osmieszaj sie...

  25. Daria 05.04.2012 r. 22:14:55

    oj dziewczynki dziewczynki obie jesteście ładne    

  26. Beata 16.04.2012 r. 02:50:55

        a to ci niespodzianka!     nowy profil generałka naprawde nie spodziewałam się tego po nim     że też on się nie wstydzi tego jak bardzo osmiesza się na tym portalu przed młodymi osobami mając tyle lat. żenua.