forum

Rozrywka i uczucia

Życie człowieka. Jak taka droga. (- Tylko nie: taaaa!...)

  1. non 15.12.2010 r. 09:11:55

    TommyB - chciałem dokładnie coś takiego wyrazić   uśmiechnięty  



    Mar;o - jakaż w tych wiadomościach - prostackich, niemądrych, nieokrzesanych i nieprzemyślanych Twoim zdaniem: prowokacja???



    MiałA BYĆ - \"wolność opinii\" :> ...



    Nie piszę, że Jej \"JUŻ\" nie ma... - może: \"JESZCZE\"?

  2. non 16.12.2010 r. 23:23:59

    Hmmm... - Ja się nie tylko na Forach, spotykam z takim ekhyyym...: reagowaniem.   smutny  



    Toteż, napisałem...



    Rozumiem i dziękuję, za rady    

    Postaram się nie zapomnieć   uśmiechnięty  

    pozdrawiam    

  3. non 31.05.2011 r. 09:21:51

    Ciekawi tylko Tych, którzy mają na to odwagę i czas.   uśmiechnięty      

  4. non 31.05.2011 r. 16:53:34

    no i konflikt. - tak jeszcze od Adama i Ewy...

    ciekaw ja jestem, co Mu Ewa powiedziała, że On zakosztował?

    ...

    a tak słoneczko świeci - cieszcie się Dzieci    

  5. antek 31.05.2011 r. 20:09:27

      smutny   Człowiek urodził się po to żeby umrzeć     jeśli zrozumiemy tę prawdę to będzie nam łatwiej żyć        

  6. non 31.05.2011 r. 22:29:28

    moim zdaniem dojrzewanie trwa do śmierci, a polega na nauce.



    jako, że jesteśmy Ludźmi (\"człowiekami\"/\"homosapiensuami\"     ) - z pytania: jaką obrać drogę naszego życia - wyrosło znów Coś innego.



    proponuję nowy temat: \"poznajmy płciowe natury wewnętrzne?\" Nie wydaje się Komuś, że tutaj dzielą się userzy na: poznam. miło spędzę czas. pogadam o wszystkim. cześć - może się spotkamy? mam ochotę (na cukierka ;>)...(...)...



    czy droga Ludków - polega na: \"Ewka+Adam/jabłko (bez skórki)+rozkosz^ból = młodsze pokolenia\"???



    A to słońce już zaszło...    

  7. non 01.06.2011 r. 09:06:20

    Panie \"Ej, Ty!\"   uśmiechnięty  

    podziwiam mądre słowa i popieram. zastanawiam się jednak... mając wcześniejsze plany, marzenia, znajomości, rozkosze, sukcesy, cel... - nagły niespodziewany przypadek mimo tego,że można było zapobiec, - psuje WSZYSTKO.

    - plany runęły.

    - marzenia stały się niemożliwe.

    - znajomości ucichły.

    - rozkosze stały się cierpieniem.

    - sukcesem było wypowiedzenie literki: \"R\".

    - cel...stał się innym.



    ...temat nie tyczył życia w pełni zdrowych (ciało,umysł,czucie) Osób...

  8. Artystka 04.07.2011 r. 15:20:40

    Przede wszystkim z całego serca polecam samoumartwianie się - chociażby to z gatunku werterowskiego. \"Rozkosze stały się cierpieniem\", tu jeszcze należało by dodać wiele innych zwrotów tego stylu : cała jasność stała się ciemna, wszystko co piękne zbrzydło w oczach, każda słodycz- gorzka... i tak dalej.. Jak najwięcej czarnych myśli i przeistaczania całego świata w czarne barwy!

    halo! Przecież to MY jesteśmy panami naszego losu! Życie jest takie jak SAMI je sobie zaprojektujemy! To, że życie jednych jest piękne a innych ponure i depresyjne zależy tylko od nas. Problemy, na które trafiamy po drodze... zdarzają się zawsze. Pytanie tylko jak skutecznie potrafimy się im przeciwstawić.

    Autosugestia czyni cuda. I także rujnuje.

    Moje życie jest i będzie piękne!   uśmiechnięty   Polecam   uśmiechnięty  

  9. non 04.07.2011 r. 20:20:28

    Nebel 4 U        



    - jak się tego...: nauczyć?

  10. Artystka 05.07.2011 r. 10:21:50

    BUDOWAĆ SIŁĘ, pielęgnować, dbać i nie poddawać się   uśmiechnięty  

    Mieć coś, czego się uczepi najmocniej na świecie i trzymać się nieustająco   uśmiechnięty  

    Rozejrzeć się dookoła i dostrzec całą masę pięknych rzeczy, które depresyjny umysł odrzuca - tunelowo wybierając tylko to co smutne.

    Uśmiechać się!   uśmiechnięty  

  11. non 05.07.2011 r. 15:10:21

    uśmiech?... piękny Twój   uśmiechnięty