forum

Rozrywka i uczucia

powodz

  1. DOMINGO 05.06.2010 r. 16:11:29

    to co ostatnio dotnknelo niktore rejony Polski to jest cos strasznego.Woda to zywiol ktorego nie mozna poskromic lecz mozna zapobiegac przynajmniej tz. budowac zbiorniki retencyjne tamy poszezac i poglebiac zeki lecz nasz rząd nic w tym kierunku nie robi dlatego skutki sa takie ogromne. Co wy myslicie na ten temat ?????

  2. Damian 05.06.2010 r. 19:58:09

    Przez podwórko ci płynie rzeka?

  3. DOMINGO 05.06.2010 r. 20:45:59

    to naprawde jest tragedia dla wszystkich ktorych podtopilo

  4. DOMINGO 05.06.2010 r. 21:18:34

    no niektórzy nie maja poprostu kasy na ubezpieczenie które cale takie tanie nie jest uwarzam ze panstwo powinno co w tym kierunku zrobic aby tym ludzia pomuc te 6 tys. zl ktore chca dac to kropla w mozu tego co ci ludzie potrzebują

  5. DOMINGO 05.06.2010 r. 21:32:32

    no wlasni o tym mowie co dalej z tymi ludźmi ????

  6. Damian 06.06.2010 r. 04:27:59

    Albo ja czegoś nie rozumiem albo nie wiem.. Według mnie i tego co słyszę te 6k jest po to by człowiek mógł sobie porządkować to cpo mu zostało a nie, że to jest cała pomoc. Bo z tego co słyszałem-muszę sie przyznać, że nie wiem o tym nic poza obietnicami 20k jest na odbudowę bez faktur, z fakturami 100k. Czy to dużo..? to jest tyle, co ktoś wyliczył, że stać społeczeństwo.



    Ubezpieczenia mówicie nie są tanie-lepiej wiążąc się z ryzykiem i stracić wszystko..? Bo tak to powinno być.



    W \'97 r była afera, bo osoby ubezieczone nie dostały nic od Państwa, a osoby nieubezpieczone tak. Wycodziło że nie opłaca się ubezpieczać.



    Kolejna sprawa-jeżeli ktoś liczy na rząd i nie widzi sygnałów, które są, że albo większość ludzi będzie się ubezpieczać i mniejszości możemy pomóc ewentualnie, albo ustawowo zrobimy przymusowe ubezpieczenia-czy wtedy będzie taniej..?

  7. DOMINGO 06.06.2010 r. 08:36:37

    no i moze bylo by lepiej gdyby na terenach gdzie istnieje zagrozenie powodziowe bylo przymusowe ubezpieczenie tylko ze z ubezpieczalniami tez jest rożnie ja dostałem po pożarze domu gdzie 70% wnętrza byla spalona zwrot za schody i troche instalaci elektrycznej bo reszta dla ubezpieczalnie to luksus musi byc osobno ubezpieczona PZU tak mnie zalatwilo i nic nie pomoglo sady tez nie. także ja w te ubezpieczenia tak nie do końca wieze.

  8. soczek91 06.06.2010 r. 12:18:23

    wspołczuje ludziom ktorzy musza sobie radzic z ta powodzia. Trzymam za nich kciuki i mam nadzieje ze uda im sie pokonac ten straszny zywiol

  9. DOMINGO 07.06.2010 r. 14:47:12

    no jest chyba tak ze na terenach zagrozonych grunty sa stosunkowo tanie i ludze ze wzgledu na brak pieniazkow kupuja tam dzialki i stawiaja domy i maja swiadomosc co moze ich spotkac lecz mimo to tak robia i co ciekawe ci ludzie sie nie ubezpieczaja a potem pretesje ze nik nic im nie pomaga