forum

Motoryzacja i technika

szkoła nauki jazdy

  1. de sade-markiz 02.06.2020 r. 11:24:08

    ...no to do du....py...człek zwierze stadne...Asnyku...   smutny  

  2. de sade-markiz 14.06.2020 r. 00:28:06

    ...jest jak jest...byle jako...i nie o samotność mnie się rozchodzi...bo to nie tak...sam nie jestem...nie budzę się sam...co mnie boli...moja samotność z rzeczywistością nie rzeczywistej...





    ...młody jesteś....zatem słuch nie szwankuje Tobie...a mnie boli...wasza obojętność...nie wiem co się stało...nie wiem kim kto jest...i czy tak naprawdę jest...a proste słowa...tak wiele znaczą...posłuchaj...





    ,,,-i...i...i co...po co to było...nam...(......................................................................................................................................................)i co wpisać...w nawiasie...jak mowy nienawiści nam zabroniono...było tak...ONI...wierzyli...ONI walczyli...ONI przegrali...ICH oszukano...i mnie...i Ciebie...





    ...wiesz...dziś i nie tylko dziś myślę sobie...że szlak to trafi wszystko...a po zastanowieniu...na pewno nie...bo Wy nacie to wszystko w...upsku...





    ...wierzysz w te słowa...bo ja nie...po kawusi...     ...i.............................................................................................................................................................-...i nic...

  3. de sade-markiz 14.06.2020 r. 00:33:12

    ...i jeszcze to...





    ...    

  4. Damira 19.06.2020 r. 20:46:40

    Taaaa..ideały są , są ... a tymczasem człowiek człowiekowi..... awatarem.   uśmiechnięty  

    ">





    ">

  5. Damira 27.06.2020 r. 18:47:06

    Ooooooo..a gdzieś i tutaj Aset przemknęła   uśmiechnięty       . Pozdrowionka!!!!     iiii.... w sam raz na upalne późne popołudnie       uśmiechnięty  

    ">





    ">

  6. Damira 29.06.2020 r. 11:47:44

    Idzie dysc, idzie sikawica        

    ">





    ">

  7. Damira 06.07.2020 r. 19:11:25

        ...i w ramach riposty    

    ">





    ">