forum

Turystyka i podróże, ciekawe miejsca

autostop:)

  1. Konto usunięte 14.05.2011 r. 00:53:49

    Tę formę podróżowania, polecam każdemu jako niejednokrotnie sprawdzoną   uśmiechnięty   Ale musicie spełnić kilka warunków   uśmiechnięty   Przede wszystkim mieć czas   uśmiechnięty   , podróżowanie parami zalecam ze względów bezpieczeństwa   uśmiechnięty   , przydatny jest namiot, śpiwór itp bo nigdy nie wiadomo gdzie was noc zastanie   uśmiechnięty   a jeśli wybieracie się za granicę to choć podstwowa znajomość języka obcego (ang lub niemiecki, z doswiadczenia wiem ze w austri po ang cieeeeezkoooo....)... Polecam każdemu kto chce poznawać ludzi i kraje, a nie stać go na kosztowne wyjazdy   uśmiechnięty   w zeszłe wakacje spędziłam w ten sposób tydzień wakacji docierając przez Wiedeń, Graz, Leibnitz, Maribor, Celie i Lublane do Koper na Słoweni   uśmiechnięty   cała impreza kosztowała mnie 200 zł   uśmiechnięty   wymagana cierpliwość   uśmiechnięty   i pamiętajcie, że na autostradach hitchhiking jest zabroniony   uśmiechnięty   Ja niedługo startuję do Włoch   uśmiechnięty   powodzenia   uśmiechnięty  

  2. oceanic 14.05.2011 r. 21:14:41

    ja też jeździłem i nadal to robię gdy mam ochotę

  3. oceanic 14.05.2011 r. 21:33:30

    ależ z ciebie żartowniś    

  4. Laufer 11.03.2012 r. 19:42:22

    Porady przydatne i fachowe. Mam troche lat i przejechałem troche świata tym sposobem. Glodno niekoniecznie chłodno ale domu daleko. Do zobaczenia na szlaku.