forum

Problemy i sugestie związane z naszym serwisem

Anonimowość do bólu.

  1. Ascaron 07.07.2013 r. 12:12:29

    Witam,  na wstępie chciałbym zwrócić uwagę moderatora na profile z których nic nie  nie można się dowiedzieć. 







    Np.  www.mkontakt/profile/104272







    Szkoda miejsca na serwerze, co to ma być, a jest takich wiele. 



    Nic tylko dowiedz się,, to tak ciężko wstawić jakieś informacje, ja nie żądam zdjęcia, zdjęcie można sobie przesłać mailem. 



    Nie rozumiem takich kobiet które szukają tak anonimowo, może po ulicy też chodzą w bułce, hidżab (dla nie świadomych: nakrycie głowy / ciała) 







    A teraz komentuje, co owym myślicie







    Pozdrawiam



    Rafał.

  2. Ascaron 07.07.2013 r. 12:43:38

    Nie potrzebuje pomocy, tylko chcę zwrócić uwagę na bezsensowność takich profili. Jeśli chodzi o mnie to chętnie rozmawiam (piszę) wiedząc z kim.

    Nie jestem aż tak napalony, żeby zaczepiać takie profile.



    Pozdrawiam i dzięki za wypowiedź. Doceniam.

  3. AylA 07.07.2013 r. 12:58:50

    nie mów, że tylko tu spotkałeś się z takim zjawiskiem     pozdrawiam

  4. gosikw74 07.07.2013 r. 16:22:37

    no coz wielu tak ma w profilach... skoro jest to dozwolone to tak tez robia...

  5. MAJAMAJ 07.07.2013 r. 18:37:16

    witam i również pozdrawiam    

    ja mam taki profil jak w temacie

    a to dlatego, ze nikogo nie szukam

    a lubię poczytać i pogadać na forum    

  6. Babygirl4u 05.02.2020 r. 18:48:12

    Cześć.

    miło mi cię poznać. Nazywam się Sherri Gallagher Jestem oficerem wojskowym USA. Chciałbym się z tobą zapoznać. Naprawdę chciałbym wyrazić moje zainteresowanie. Szukam prawdziwych i znaczących intymnych relacji. Cieszę się, jeśli wyślesz mi e-mail na mój prywatny adres e-mail (sgjoforce@gmail.com). Prześlę ci moje zdjęcia i opowiem ci więcej o sobie i mojej przyszłości. plany. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od ciebie.

    Sherri Gallagher