forum

Problemy i sugestie związane z naszym serwisem

a mi sie podoba butelke adminie umnie masz

  1. Konto usunięte 03.11.2009 r. 22:33:03

    a nawet 2

  2. Olga 03.11.2009 r. 23:47:04

    A ja tak, żeby nie zakładać następnego tematu (koleżanki i koledzy pewnie jeszcze z 5873450 założą, żeby lamentować i rozpaczać jak to tutaj jest źle, brzydko i w ogóle) i napiszę, że te sondy na dole po lewej to genialne są ;D tzn. pomysł jest ciekawy, bo każdy sondy uwielbia     A w ogóle to ładniej tu.. Ale wódki nie stawiam, bo ja biedna studencina jestem i wszystkie pieniążki przeznaczam na podręczniki (taaaa, jasne)    

  3. Konto usunięte 04.11.2009 r. 00:05:07

    a ja powiem tylko tyle ze Ola ma racje

  4. Olga 04.11.2009 r. 01:13:35

    Ależ mnie wcale nie jest potrzebna butelka, żeby sobie sondę zrobić. Może ty potrzebujesz, ale ja sobie dam radę bez niej. Nie wiem, czy pieniążki mogą być \"biedne\", ale to już pominę, bo pewnie Ci się coś pomyliło a nie chcę być wredna     I niestety nie interesują mnie ambitniejsze książki niż anatomia, histologia, biochemia, neurobiologia, czy medycyna sądowa, także przepraszam z całego serduszka Pana Ripa, ale nie kupię nic innego, co nie jest związane z moimi zainteresowaniami, więc chyba jednak dalej będę nabzdyczona :] ...i dziękuję za życzenia     Muaaa!