forum

Polityka i gospodarka

P.O

  1. xawier 22.03.2011 r. 10:09:28

    unia jest ok PO jest do bani

  2. Mariusz 22.03.2011 r. 10:19:25

    Unia i PO ok!, Piś do Bani    

  3. teresa 22.03.2011 r. 20:40:01

    nie zgodze się z tobą ale cóż może lubisz podwyżki wat ktore już nie długo wejdą za tego rządu no mnie na nie nie stać    

  4. Mariusz 22.03.2011 r. 21:45:00

    Podwyżki są wszędzie, wszędzie rosną ceny paliwa, żywności, i to nie mz nic wspólnego z rządem Tuska. Tusk objął urząd premiera jak gospodarka zaczęła sie sypać, ale i tak bylismy przez 2 lata zielona wyspą na mapie europy. Kaczyńscy rządzili w okresie gdzie koniunktura gospodarcza europy i Polski była w najlepszej kondycji. Ale Pis..iory to przeżarły         Nie można Tuska obarczać za bezrobocie w USA, czy w Irlandii, dużo moich znajomych zjechało do Polski, to tez wina Tuska ? Jak słuchacie O.cieća Rydzyka to jego Radio Ma Ryja, to Was rozumiem w innym przypadku nie. Kaczorek zrobił zakupy w osiedlowym sklepiku, gdyż w biedronce tego nie zrobi bo takie sklepy to dla żuli są. Paragon wysle Tuskowi gdyz rok temu zrobiłby zakupy z połowę tej kwoty. Chwyt skierowany do Debi..li. To tylko można w klozet spuścić z poranna kupą.        

  5. Mariusz 22.03.2011 r. 21:51:48

    Dzięki Unii mamy drogi, szkoły, stadiony, dopłaty do rolnictwa, miejsca pracy, i szkolenia dla bezrobotnych i wiele innych rzeczy, skończywszy do rynków zachodnich. Pis..iory     zrobią wszystko by dostać się ponownie do żłoba, Pamiętacie Kaczyńskiego jak powiedział do człowieka na ulicy spadaj dziadu ? Ja na ich sztuczki sie nie nabiorę a wy jak chcecie ale moje dzieci chcę by żyły w wolnym kraju gdzie nie szuka się haków i tym podobnych rzeczy. Dla mnie PiS to: Podrzegacze i Socjopatolodzy dawno powinno się pozamykać ich za to jak szkodzą Państwu Polskiemu !                                                                                

  6. xawier 23.03.2011 r. 14:29:29

    nie ma widoku na euro

    o podatku liniowym tez cicho

    podatek belki pozostał a nawet jest gorzej

    prztspieszenie prywatyzacji- widziałem szybsze żółwie

    nawet stoczni nie potrafia sprzedac

    umożyli 1 mld zł gazpromowi a mimo to kupujemu drosiemaaj gaz niż niemcy itp itd kiszka