forum

Polityka i gospodarka

7 cudów Jarosława - dla wierzących i nie tylko.

  1. Konto usunięte 27.06.2010 r. 21:26:57

    Ludzie lubią cuda. Lubią wierzyć, że one się zdarzają. Dla wszystkich, którzy lubią wierzyć w cuda, zostawiam 7 cudów Jarosława, znalezione w internecie...

    I specjalne pozdrowienia dla Rip van Winkla.    



    CUDA JAROSŁAWA

    1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR..

    2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem,

    posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

    3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

    4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

    5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

    6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

    7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

    Całkiem interesujące. Zastanawiało mnie dlaczego Kaczyńscy praktycznie nigdy nie wspominają o ojcu, mimo ze to AK-owiec, więc się to w-PIS-uje w patriotyczne nuty w jakie lubią uderzać - teraz już chyba wiem...







  2. soltys 27.06.2010 r. 22:55:53

    STRWSZNIE SIE WYSILASZ ZEBY COS ZNALESC NA KACZYNSKIEGO ALE NIE BARDZO CI TO WCHODZI ALE JA POWIEM CI T%YLKO TYLE TO CO ZROBIL TUSK I JEGO PARTIA W ZWIAZKU Z KATASROFA POD SMOLENSKIEM TO ZNACZY ODANIE SLEDZTWA W RECE ROSJAN DYSKFALIKUJE GO JAKO MEZA STANU W KAZDYM NORMALNYM KRAJU MUSIAL BY SIE PODAC DO DYMISJI

  3. soltys 27.06.2010 r. 23:37:47

    NIE PRZEKONUJA MNIE TWOJE WYWODY GDYBY MOGLI COS NA KACZYNSKIEGO ZNALESC JUZ DAWNO BY TO ZROBILI ALE MASZ PRAWO PISAC CO CHCESZ

  4. soltys 28.06.2010 r. 00:06:37

    WIDZISZ W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE JA WALCZYLEM O DEMOKRACJIE BRALEM UDZIAL W STRAJKACH WLATACH OSIEMDZIESIATY I TA WYPOWIEDZ NIE ROBI NA MNE WRAZENIA ACZKOLWIEK MI SIE NIE PODOBA O WIELE BARDZIEJ BULWEESUJE TO





    &feature=related

  5. soltys 28.06.2010 r. 00:15:20

    JESZCE RAZ CI TLUMACZE ZA TO CO UCZYNILI W ZWAZKU Z TRAGEDIA TEGO RZADU NIE POWINNO JUZ BYC

  6. koniarz 28.06.2010 r. 01:08:58

    że tam wtrącę   uśmiechnięty  

    Moim skromnym, troszkę wiejskim zdaniem, nie było by dobrze żeby rząd i prezydent byli jednej opcji, i choć bliżej mi liberałom, to z zagłosuję na duplikat poprzedniego prezydenta, mimo że będzie to wybór przeciw, a nie za....

  7. Jacek 30.06.2010 r. 06:53:44

    dzien doberek...

  8. Jacek 30.06.2010 r. 06:54:20

      uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  9. Jacek 30.06.2010 r. 06:54:29

       

  10. soltys 30.06.2010 r. 14:03:32

    A JA ZAGLOSUJE I NA JARKA BO JAKOS CIE NIE LUBIE I JAKOS CI NIE WIERZE TYLKO JAREK   ok     ok  

  11. soltys 30.06.2010 r. 14:04:10

        JERZY

  12. soltys 30.06.2010 r. 14:06:38

    ZAPOMNAILES O NAJWEZNIEJSZYM ZDANIU KOMOROWSKI POJDZIE NA POLAWANIE ZASTRZELIMY KACZYNSKIEGO I WYPATROSZYMY