forum

Polityka i gospodarka

wybory

  1. rogacz 28.04.2010 r. 00:18:27

    jak na kogo na brata trzeba głosować ,czy ktoś widzi innych , bo ja nie nawet patrzeć na nich nie mogę ,

  2. Konto usunięte 28.04.2010 r. 21:48:56

    to jest prowokacja czy na prawdę chcesz głosować na Jarosława Kaczyńskiego? na osobę, która nic konstruktywnego nie potrafi sama zrobić, słucha(ła) się brata-swojego guru, robi(ła), co nakazał... chcesz głosować na osobę, która jak to nasi zachodni sąsiedzi ujęli - może jeszcze wygrać ze względu na współczucie Polaków... no nic - wolność poglądów... jednakże bardzo mocno trzymam kciuki, aby Jarosław Kaczyński zebrał jak NAJMNIEJ głosów i aby Polacy byli rozważni... dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Świat będzie szydził z Polski, jeśli na fotelu prezydenckim zasiądzie brat bliźniak...

  3. Anka 28.04.2010 r. 21:55:12

    Itak go nie wybiorą,ja tam na niego głosowac nie będe

  4. Konto usunięte 29.04.2010 r. 11:42:43

    tak tak bedziecie glosowac na tuska bo on taki ladny t5ak ladnie mowi tak ladnie go sztucznie wykrowali aze pusty w srodku to nie wazne ale czego sie spodziwac po w2ychowankach wojewudzkiego i figurskiego oni tacy kul sa

  5. Konto usunięte 29.04.2010 r. 11:46:15

    dobrze ze nie mieszkam w polsce bo to sie juz rosja sie robi tusk jak putin namascil komorowskiego na prezydenta a narod kturemu sie juz myslec nie ccche tylko musze za nich myslec media idzie jak owca na zez