forum

Rozrywka i uczucia

Dla tych co piszą i dla tych co czytają i nie mają odwagi napisać.

  1. kaja 28.06.2013 r. 20:38:01

    Kiedy samotność ci doskwiera,stres i nerwica zdrowie zabiera.Lzy po policzku płyną w nocy,a ty rozpaczliwie szukasz pomocy.Gdy życie ciąży,psychika siada usiądż do kompa to moja rada.Nikt cię tam nie zna i nikt nie widzi,choć ktoś na pewno z ciebie szydzi.To co cię boli chciał byś wyrzucić,swoje cierpienie przez to skrócić.Nic konkretnego nie przychodzi do głowy,wpisujesz portal społecznościowy.Czytasz i napotykasz ściane,bo musisz wpisać swoje dane.Nie wpisujesz swojego imienia,nie chcesz przeżyć znowu cierpienia. Wymyślasz nic i na forum fik.I już za chwilę pełno wiadomości,lecz nie przynoszą one radości.

  2. kaja 28.06.2013 r. 20:46:16

    Nagle ktoś napisał i jak podali ci tlen,myślisz w duchu może to ten.Wieczorne rozmowy,serce się raduje,nie wiesz jednak co ta osoba knuje.Znajomość kwitnie i się rozwija,aż tu wiadomość cię dobija.Osoba która obiecywała o żonie i dziecku powiedzieć zapomniała.Ktoś inny napisał kleiła się rozmowa a po tygodniu zniknął bez słowa.Niemoralne propozycje od młodych ludzi,niesmak i zdziwienie w tobie się budzi.Kiedy odmawiasz bywa czasami że obrzucaja cię wyzwiskami.Czy tak trudno zrozumieć nie szukam przygody,nie rozumie tego i starszy i młody.Coś jednak ciągnie cie do tych ludzi,każdy z nich ciekawość twą budzi.Za oknem spacerują zakochane pary,a ty czujesz się oszukany samotny i stary.Miłość twa jest może gdzieś tam na świecie ale czy znajdziesz ją w internecie?Niech każdy swą historię tutaj wpisuje, może ktoś to przeczyta i się zainteresuje.Nawet jeśli miłość twoja trwa, opisz swe przygody na MK.   uśmiechnięty  

  3. ewan0545 28.06.2013 r. 20:52:53

    Kasienko moja przygoda na mK.to poznanie Ciebie ,Malwiny ,Grażki Agusi ,Sylwi. Sławków,Kropka,Haosa.......i wiele wielu fajnych ludzi ,to najlepsze co mi sie zdarzyło    

  4. kaja 28.06.2013 r. 20:59:50

    chciała bym aby właśnie takie wypowiedzi tutaj były i te smutne i te wesołe przygody   uśmiechnięty  

  5. kaja 28.06.2013 r. 21:39:13

    i tak ma być na tym temacie poczytasz wzruszysz sie albo pośmiejesz dzięki że tak podeszłyście do tego jak chciałam    

  6. kaja 28.06.2013 r. 22:07:36

      uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  7. kaja 28.06.2013 r. 22:15:20

       

  8. kaja 28.06.2013 r. 22:32:51

    to ja moge usuń bo nie pasuje do tematu ni uja a nie chciałam bez twojej zgody ale podoba mi sie    

  9. kaja 28.06.2013 r. 22:44:01

    w sumie niech zostanie zawsze to też jakieś przeżycie bolący ząb i wałeczki    

  10. AylA 28.06.2013 r. 23:37:15

    Porta-love figo fago

    Będąc na nie jednym tego typu portalu czasem skłaniam się do refleksji. Nigdzie nie widać zmian społecznych jak tu i odzwierciedlenia kondycji społeczeństwa czysto konsumpcyjnego. Wszyscy logując na takich portalach ulegamy złudnemu myśleniu, że to wciąż my jesteśmy panami sytuacji. Kiedyś jeden gość pięknie porównał mi to zjawisko do przebierania towaru na półce w sklepie, chodzimy oglądamy bierzemy do ręki, ale tylko na moment żeby za chwilę odłożyć z powrotem na półkę. Wszystko sprawia, że po jakimś czasie czujemy się upodmiotowienia a miliony fotek wcale nie ułatwia wyboru tylko utrudnia. Jednak w jakimś stopniu dzięki takim miejscom dowiadujemy się więcej o płci przeciwnej w większości także same cechy niezbyt ciekawe. Zupełnie logiczne wydawało się to, że facet powinien szukać osoby w swoim wieku z podobnym bagażem doświadczeń i tu pomyłka nawet, jeśli jest rozwodnikiem lub w separacji lista wymagań wcale nie maleje, choć facet z odzysku nigdy nie jest pierwszej jakości szuka kobiety 10-15 lat młodszej...nawet jeśli robi z siebie potencjalnego jelenia...w tym temacie bo cóżby kobieta miała robić z facetem w takim związku- zdradzać go? hmmm...A może pojęcie związek zupełnie się zdewaluowało, bo częściej pada słowo układ ono jakoś lepiej pasuje do dzisiejszych norm. Często spotykam zdanie: Szukam kobiety która wie czego chce...myślę, że powinna chcieć być dokładnie taka jaką lubią faceci: miła, nieprzeciętnie ładna( bo po prostu ładnych samotnych kobiet dziś jest wiele) i głupia. Taka jest magia portali pseudo-społecznościowych niektóre chcą jeszcze na tym zarabiać i zarabiają na sprzedaży marzeń. Kiedyś miałam propozycję wystąpienia w programie TVN na temat szukania miłości na necie, po chwili namysłu stwierdziłam, o czym miałabym opowiadać...o tym jak to facet przelicza kilometry odległości która dzieli na rzecz ewentualnej opłacalności takiego spotkania a może o tym jak facet w pierwszym mailu podaje Ci długość swojego fiuta. Nawet, jeśli nie mam negatywnych doświadczeń względem facetów to po krótkiej bytności na takim portalu nurzasz się w gó.wnie po pas i trudno być optymistką, no może plus tej sytuacji jest taki, że lepiej rozumiesz dzisiejszy świat.    





    Z dedykacją dla Kaji...napisałam tekścik na bloga ale myślę, że bardziej pasował do Twojego tematu    

  11. kaja 28.06.2013 r. 23:41:34

    AylA dziękuję tak wyobrażam sobie ten temat   uśmiechnięty      

  12. AylA 28.06.2013 r. 23:46:25

    nie ma za co jak napisałaś może ktoś to przeczyta     choć wiem, że to walka z wiatrakami   uśmiechnięty   miłej nocy   bye  

  13. kaja 28.06.2013 r. 23:51:19

    może ktoś z tych co tylko czytają będzie chciał swoja historię opisać już jest ciekawie,można wiele wniosków wyciągnąć z tych opowieści   uśmiechnięty   dziękuję i dobrej nocy   uśmiechnięty  

  14. AylA 29.06.2013 r. 09:15:20

    ser wyłamię się tym planom jakie dał nam pan ten tam z góry i w życiu lubię robić coś ponad usługiwanie wam mężczyznom     skoro ciągniecie ciężar tego świata róbcie to dalej równie skutecznie   uśmiechnięty   ja osobiście nie płaczę po nocach...a i jak zabawa tu wyda się nie ciekawa zawsze wiem jak skasować profil

  15. gosikw74 29.06.2013 r. 09:24:06

    witam, ja jedynie jestem tutaj dla forum i tak tez mam w profilu, wiec apropos tego, ze mimo, ze ja nie szukam, to panowie albo nie czytaja dokladnie profilu, albo mysla sobie: mi ulegnie            

    uwazam, ze w necie nie znajdzie sie milosci... jest teraz tak popularne flirtowanie w necie, ze mezczyzni naprawde maja w czym przebierac.... jedna sie znudzi, to bedzie inna...

  16. AylA 29.06.2013 r. 09:26:57

    żeby tylko umieli flirtować w necie to jednak sztuka przerastająca ich możliwości    

  17. teresa 29.06.2013 r. 19:32:13

    szukać pocieszenia w necie i to co napisaly niektore z was ze jak wylanczacie kompa to czeba zyc realnie o rany kobiety to juz tak zle z wami pszeciesz nie spodkalyscie sie w realu i czy nie macie jakis pszyjacioł w tamtym swiecie zenada

  18. teresa 29.06.2013 r. 19:33:11

    teraz w polsce jest duzo imprez idzie bawcie sie bo zycie wam na tym kompie umknie a mija szybko    

  19. janusz747 30.06.2013 r. 09:42:17

    hej nikt no niczego na na tym portalu nie zmusza jestes albo cie niema,i to samo odnosi sie do pisania .

  20. AylA 30.06.2013 r. 11:51:20

    wątpię jar żeby lalique była tu dla wygadania raczej oddziela ziarno od plew **cenzura** rzy od gołodupców a to trudna robota        

  21. ewan0545 30.06.2013 r. 12:02:52

    mi tu jest dobrze i wielu wielu innym równiesz ,a jeżeli co niektórzy narzekają dziwia się że nadal tu jesteśmy ,że real jest lepszy itd.......to ja się pytam co oni tu robią ,niech siedzą w realnym zyciu i chodzą na imprezy ze swoimi znajomymi nikt im tego nie zabrania nie krytykuje ,i na koniec poprostu niech sie odwala od tych co tu wpadaja żeby popisać dla zwykłej przyjemności czy nawet ponarzekania

  22. Malwina 30.06.2013 r. 12:25:12

    powiem tak - przyjaźnie tutaj nawiązane przed dwoma laty czy przed rokiem trwają nadal i nie tylko w necie   uśmiechnięty  

    właśnie dzięki temu forum, poznałam przesympatyczne osoby, których nigdy nie poznałabym w realu i dlatego tu jestem, ponieważ jest to miejsce spotkań z nimi wszystkimi   uśmiechnięty  

    pozdrawiam Iwonkę, Jolę, Grażynkę, Kaję, Sławka             a także pozostałych, których jeszcze nie zdążyłam poznać osobiście ale których cenię i nie mniej lubię    

  23. gosikw74 01.07.2013 r. 07:49:55

    szkoda, ze ta lazania usunela swoje wpisy... ale i tak was popieram kochani    

  24. kaja 01.07.2013 r. 16:52:52

    gosiu kochanie wpisy lazani jak nazwałaś     ja usunęłam bo to nie temat do obrażania nas     wleciała na chwilkę i chciała zabłysnąć    

  25. kaja 01.07.2013 r. 21:00:11

    Tak pięknego dnia nie było już od dawna

    Lało pięciokrotnie w tym cztery razy zmokłam

    Dwa razy uciekł mi tramwaj

    Spóźniłam się do fryzjera

    Samochód najpierw nie chciał się zamknąć

    A potem otworzyć

    A potem znowu zamknąć

    A potem znowu otworzyć

    Ale wszystko to działo się z tak swoistym wdziękiem

    Z taką gracją, harmonią

    I dało mi tyle radości

    Że naprawdę nie mam zamiaru się skarżyć

    Byłoby znacznie nudniej

    Gdybym zrealizowała bez przeszkód

    Kolejny banalny plan    

  26. ewan0545 01.07.2013 r. 21:06:21

    Kaju moja kochana przyjaciółko od serca ,,,,,,,,             mordko kochana co nowego słychać        

  27. kaja 01.07.2013 r. 21:14:33

    normalnie wszystko jest ok   uśmiechnięty   jak się ma w okół tylu życzliwych ludzi Joluś   uśmiechnięty  

  28. ewan0545 01.07.2013 r. 21:21:11

    no ba nienadarmo mamy takie same nazwisko ,,,,,,ja podwójnie            

  29. gosikw74 02.07.2013 r. 07:06:28

    oj kaju... to szkoda, ze sie spoznilam, bo lubie sobie czasem bzdury poczytac        

  30. ewan0545 02.07.2013 r. 20:52:49

    Kaja gdzie jesteś ,bank rabujesz czy pożar gasisz