forum

Rozrywka i uczucia

czy ?

  1. Konto usunięte 08.04.2013 r. 10:54:07

    Jak okazać prawdziwe uczucie..........czy wystarczy tylko mówić uczciwie......... czy nie warto pomyśleć czasem ............ i uwieść swą kobietę czasem ............ odwalić coś bardzo głupiego ........... ale także wesołego ............ dla kogoś kogo się kocha .............. w tedy i kochana osoba nas kocha .............. i myśli sobie czasem ................. że mu się chce tak kombinować czasem.............

  2. Iwona* 08.04.2013 r. 11:12:07

       

    ....i kombinujesz, jesteś tego żywym przykładem        

  3. gosikw74 08.04.2013 r. 11:24:27

    to zalezy co kobieta lubi i jaka jest     .. dziwne byloby uwiezc kobiete, ktora nie ma poczucia humoru w jakis zwariowany sposob...                

  4. gosikw74 08.04.2013 r. 11:36:12

    trzeba poznac kobiete, zeby wiedziec co poprawi jej nastroj.. ja np. chcialam miec chwilke spokoju, wyciszenia.... jakos moj ex tego nie rozumial         lazil za mna i pytal: a co ci jest... na co jestes zla??                 co powodowalo, ze bylam bardziej zla                 ale coz, niekiedy facet nawet nie probuje zrozumiec kobiety, a tym bardziej wlasnej..                    

  5. gosikw74 08.04.2013 r. 13:40:23

    to bylo raczej niemile zapytanie ze strony mojego ex.. przykladowo drazenie niepotrzebnego tematu, ktory walkowalismy juz kilkakrotnie...

    chodzi o to, ze nalezy uszanowac spokoj parntera... ja nie bylam zla calymi dniami czy godzinami.... czasem trwalo to doslownie chwilke   uśmiechnięty   ale potrzebowalam swojego spokoju... moze to ciezko zrozumiec.. niewazne kazdy ma cos swojego na odreagowanie   uśmiechnięty  

  6. gosikw74 08.04.2013 r. 17:17:46

            tez sie ciesze