forum

Rozrywka i uczucia

panowie to anioły tylko tego nie doceniacie

  1. kaja 14.03.2013 r. 20:19:08

    ja tam pale różne rzeczy jakieś ziele angielskie liście laurowe myślałam że ty też no przepraszam    

  2. kaja 14.03.2013 r. 20:40:52

    oj tam Sara wyluzuj troche suszonej natki pietruszki jeszcze nikomu nie zaszkodziło     a po za tym mam problemy z netem ch olera jasna                

  3. kaja 14.03.2013 r. 21:03:51

        czy ty aby normalna jesteś mam do siebie pisać no weż    

  4. Aspire 15.03.2013 r. 08:50:42

    Panowie to anioły ?!

    Można zwariować czytając poradniki dla mężczyzn czy opinie w czasopismach kobiecych.

    Czegóż to dzisiaj się wymaga od faceta. Musi być intelektualistą, wykształconym, kulturowo obeznanym znającym twórczość modnych dziś autorów jak Michel Houellebeck, Jonatan Franzen czy Marto Vargas Llosa. Znajomość klasyki również pomoce, dlatego trzeba znać \"Annę Kareninę\", „Pani Bovary” , \"Przeminęło z Wiatrem\", czy \" Śniadanie u Tiffany\'ego” , gdyż te książki pomogą zrozumieć duszę, zagubienie i wewnętrzne rozterki zwyczajnej kobiety. Oczywiście miej na Ich temat swoją opinię, ale jeśli brzmi ona tak, że główne bohaterki albo są głupimi lafiryndami, albo materialistkami, to się nie przyznawaj, bo okażesz się niewrażliwym chamem. Dodatkowym atutemm może być umiejętność recytowania sonetów i wierszy Ronsarda, Schillera, czy Whitmana. Kino oczywiście głównie te ambitne. Powinno się znal twórczość trafi Dardenne, Michaela Haneke, Larsa Von Triera, czy Je-Gyu Kanga.

    Ma w sobie łączyć staroświeckie maniery gentlemana z nowoczesnym spojrzeniem na podział ról. Bo nowoczesny mężczyzna musi być zwolennikiem partnerstwa, a zatem sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów, kaszki dla dziecka, zmienianie pieluch, mycie dziecka w wanience. Skąd ja to znam!?. Dydaktyczne bawienie się z nim, wiedza na temat środków czyszczących, żywności. Znajomość tego co jest \"eko\" - to podstawa. Oczywiście przy tym wszystkim powinien pozostać prawdziwym męskim mężczyzną, który umie naprawić kran, wymienić korki, zmienić koło, czy wnieść na plecach lodówkę na trzecie piętro. Z jednej strony musi być wrażliwy, empatyczny, ale nie zniewieściały. Wyrozumiały, ale nie nazbyt pobłażliwy. Stanowczy, ale nie apodyktyczny. Twardy, ale i troskliwy. Troskliwy, ale nie zaborczy. Szarmancki, delikatny, lecz też potrafiący przywalić komuś kiedy trzeba. Czasem nawet powinien być dominujący na wzór samca alfa. Bo przecież nie bez kozery największym literackim hitem wśród kobiet nie jest książka o czułym, dobrym ojcu i mężu, tylko o aroganckim zwolenniku uległych dziewczyn i seksu typu BDSM. Oczywiście mowa o „50 twarzy Greya\".

    Powinien dbać o siebie, ale też z umiarem, bo facet nie może spędzać więcej czasu przed lustrem od swojej kobiety. Wskazanym jest regularnie ćwiczyć na siłowni, jednak nie tak aby zostać naszprycowanym pokerem. Obowiązkiem jest znać wszystkie Pozycję z Kamasutry. Zaletą natomiast byłoby posiadanie jeszcze dodatkowych zainteresowań, gdyż kobieta nie moce być jego całym światem. Mimo wszystko jednak musi zawsze znaleźć dla niej czas. Niech pamięta czasem zadzwonić w środku dnia, albo wysłać sms-a, ale nie za duło - mężczyzna nie moce osaczać kobiety. Musi dać pozwalać się jej samorealizację, jednak wciąż to on powinien więcej wnosić do domowego budżetu. Powinien też oczywiście ciągle zaskakiwać i każdego dnia ją zdobywać. Bo kiedy mężczyzna się przestaje starać, to znaczy, te coś się wypaliło. Najlepiej. jakby umiał robić kilka rzeczy naraz. No bo co to za facet który nie potrafi zadowolić kobiety na huśtawce, w jednej ręce trzymając lekturę Charles\'a Bukowskiego, a w drugiej 15 kilogramowego hantla, w głowie obmyślając, co przygotować na kolacjo. I w tym wszystkim powinien być sobą.

    A kobieta?

    Kobietę trzeba zaakceptować taką, jaką JEST.

      uśmiechnięty  

  5. Aspire 15.03.2013 r. 08:58:13







    &feature=player_embedded

  6. Malwina 15.03.2013 r. 09:16:37

    Aspire     jak znasz takiego faceta, to daj namiary     dodam jeszcze, że musi mało czasu spędzać w pracy a więcej ze mną     ale pensja ma być przyzwoita    

  7. Aspire 15.03.2013 r. 09:46:08

    Cześć Malwinko.

    Jak znajdę to dam znać.

    Ale to byłby precedens naszych czasów. Haha

    Znaleść takiego misia ( jak na tym filmiku, opisie)

    to wielka sztuka.

    Współczesne misie mają się nijak do dawniejszych.

    One ( misie) wygladają raczej tak. Hihi

    http://dawniejdzisiaj.pl/18559

  8. Malwina 15.03.2013 r. 11:40:04

    witaj Bruno   uśmiechnięty  

    genetycy, to już lepiej niech nic nie wymyślają     wystarczy, że namącili w klonowaniu    

  9. Malwina 15.03.2013 r. 11:49:06

    myślę, że nie warto, bo nawet jeśli, to i tak znajdzie się taka kobieta, której zawsze będzie coś brakowało    

  10. Malwina 15.03.2013 r. 12:02:01

    ciężko będzie     kobiecy umysł nie tak łatwo kontrolować     opiera się wszelkiej modyfikacji    

  11. Malwina 15.03.2013 r. 12:12:47

    chcielibyście            

  12. Malwina 15.03.2013 r. 12:18:29

    z tym trzecim jest największy problem    

  13. Malwina 15.03.2013 r. 12:21:49

    ja też wracam do pracy   bye  

  14. Sławek1234567 15.03.2013 r. 19:53:13

    straszne i chcialo ci sie