forum

Rozrywka i uczucia

Pieszczoty czy Sex ???

  1. Tygrys 17.01.2010 r. 13:50:55

    Pieszczoty czy Sex co wolicie a może jedno i drugie ? Porady opinie wspomnienia. Zapraszam serdecznie.




    P.S niewiem czy taki temat był ale może nie taki sam co do joty.

  2. Konto usunięte 17.01.2010 r. 13:56:03

    Moim zdaniem jedno i drugie jest równie ważne...

    Nie można mówić o udanym seksie bez odpowiedniej gry wstępnej...
    Ale na samej grze wstępnej też nie powinno się kończyć...

  3. Tygrys 17.01.2010 r. 13:58:28

    Trzeba wziąć pod uwage to że kobieta może mieć okres a ma ochote !!! Więc można jej dogodzić pieszcząć jej piersi sytki bruch czy plecy    

  4. Konto usunięte 17.01.2010 r. 14:02:54

    Wówczas tak, ale mówimy tu o sytuacji kiedy seks jest niemożliwy    

  5. Tygrys 17.01.2010 r. 14:06:10

    Pewnie że tak. Ale miałem kiedyś sytuacje że dziewczyna z którą nie byłem jeszcze powiedziała mi że owszem pieszczoty jak najbardziej ale sex narazie nie bo nie jest gotowa na to zemną mimo to że dziewicą już nie była.

  6. Tygrys 17.01.2010 r. 14:07:18

    Zresztą czasami samymi pieszczotami można kobiete doprowadzić do takiej extazy, takiego szczytowania że orgazm to przy tym mały pikuś

  7. Konto usunięte 17.01.2010 r. 14:18:04

    Jeśli kobieta nie jest na to gotowa to należy uszanować jej zdanie...
    A jeśli chodzi o przyjemność jaką mogą sprawić pieszczoty yo właśnie z ich opisu wynika że kobieta dostała orgazmu i racja czasem pieszczoty mogą doprowadzić kobietę do orgazmu...
    A moja wypowiedź dotyczyła takich sytuacji gdy można uprawiać zarówno seks jak i pieścić kobietę wówczas nie należy odmawiać sobie przyjemności jakie możemy czerpać z seksu ale nie można też odmawiać sobie pieszczot..

  8. Tygrys 17.01.2010 r. 14:23:09

    Dokładnie a jak do tego kiedy uprawiamy sex z kobietą dołożymy jednocześnie pieszcty karku piersi w zależności od pozyji to kobieta czerpie podwujną przyjemność i tym intensywniejszy może być orgazm

  9. Unkownboy 17.01.2010 r. 14:26:19

    Wiele zależy od samej kobiety i od sytuacji...
    Myślę że o ile w całkiem świeżych znajomościach mężczyzna powinien się starać dać kobiecie jak najwięcej przyjemności delikatnością i czułością (choć oczywiście każda lubi "co innego") o tyle w dłuższych stażem znajomościach można poeksperymentować i popuścić wodze fantazji. Ale oczywiście wszystko zależy od zależności ujmując sformułowaniem inteligentnie zagadkowym (znaczy się nie zrozumiałym dla co poniektórych)...

    Ale wracając do sedna wątku...

    Dwie opcje: Stałe relacje czy "jednorazowy wyskok"...

    Mimo wszystko jestem zwolennikiem pierwszej opcji    

    Pieszczoty... Hmmm... Coś co kocham... Pozwalają poznawać się partnerom... Podgrzewają atmosferę... Rozgrzejcie Kobietę do czerwoności kilka razy z rzędu... Jeśli się nie obrazi na amen, przeżyje najlepsze chwile w życiu - gdy pozwolicie jej wybuchnąć...

    Powiem wam, że pieszczoty - moim zdaniem - wcale nie muszą mieć podtekstu czysto seksualnego... Zaskoczycie wiele osób (panowie z panami nie próbować) gdy zdecydujecie się przekroczyć pewne granice w nietypowych sytuacjach     ja w każdym razie nie mam z tym problemu (oczywiście w granicach norm społecznych i zdrowego rozsądku), w jakimś sensie jestem uważany za osobę, która jest pozytywnie nieobliczalna...     w każdym razie "w twarz" jeszcze liścia nie zarobiłem    

    Pieszczoty... Gdy w jej oku błyszczy płomień świecy, refleks tańczy we włosach, delikatnie muskających ramiona, gdy leży zaspana, w bieli, delikatna, niewinna... Masz odwagę aby obudzić w niej bestię???

  10. Konto usunięte 17.01.2010 r. 14:29:47

    JEDNO I DRUGIE JEST BARDZO PRZYJEMNE   uśmiechnięty   ALE PO PIESZCZOTACH ZAZWYCZAJ PRZYCHODZI OCHOTA NA TO DRUGIE   uśmiechnięty  

  11. Unkownboy 17.01.2010 r. 14:35:22

    I chodzi o to aby Ona miała większą chętkę niż Ty...
    Satysfakcja obojga gwarantowana    

    Oczywiście są sytuacje gdy na pieszczoty "grę wstępną" nie ma czasu...
    Ale tu mam pomysł na następny wątek...
    Zaraz go rozpocznę    

  12. Tygrys 17.01.2010 r. 14:37:23

    Unknown racja ja mam odwage budzić w kobiecie bestie nawet miałem taki przypadek osobićie kiedy to dziewczyna mało co mnie nie zajechała przy czy ja doszedłem 4 razy a ona aż 16 razy co w sumie trwało non stop ponad 4 godziny i były tutaj pieszczoty no i wiadomo sex

  13. Unkownboy 17.01.2010 r. 14:41:21

    No to gratuluję i Kobiety i kondycji    
    A spróbuj dokonać tego samego w ciągu dwóch godzin    

    Mi się niestety zdarzyło raz Kobietę (byłą narzeczoną obecnie     ) zamęczyć pieszczotami tak że nie miała siły na nic więcej a ja już nie miałem sumienia się do niej dobierać...
    Ale to było właściwie na początku naszej łóżkowej przygody... Więcej tego błędu nie popełnialiśmy...    

  14. Konto usunięte 17.01.2010 r. 14:50:07

    to i to jest bardzo wazne ,   uśmiechnięty  

  15. Konto usunięte 17.01.2010 r. 15:00:24

    zalezy od sytuacji   uśmiechnięty   szybki numerek bez pieszczot tez jest fajny...ale zawsze i tak sa jakies pieszczoty w trakcie    

  16. Unkownboy 17.01.2010 r. 15:00:28

    Witam Cię Deja...
    Tylko nie wszyscy o tym wiedzą...
    Każdy musi znaleźć w swoich "przygodach" zarówno dłuższych jak i krótszych kompromis, złoty środek... Niektórzy mają szczęście że trafia "swój na swego", a inni potrzebują lat pracy i doświadczeń...    

  17. Konto usunięte 17.01.2010 r. 15:01:52

    witaj , nie no jest z tym roznie czasami długie pieszczoty staja sie monotonne, chce sie przejsc do konkretow al to zalezy od dnia i podniecenia

  18. Unkownboy 17.01.2010 r. 15:11:01

    Dla tego w dłuższych relacjach ważne jest wzajemne poznanie... Istotne też zaufanie, które pozwala na eksperymentowanie...

    Inną kategorią są "szybkie jednorazówki" - bo tutaj liczy się szybka przyjemność i nikt się nie przejmuje tym, czego dozna to drugie... W końcu z założenia i tak się to nie powtórzy, więc sentymenty się nie liczą...

  19. Konto usunięte 17.01.2010 r. 16:54:54

    ..OKRES ...JEŚLI KOBIETA ..CHCE ..TO MNIE NIE PRZESZKADZA ..
    ..I WIEM ..ŻE POD CZAS OKRESU ..KOBIETA MA GŁĘBSZE DOZNANIA ..PIESZCZOTY ..UWIELBIAM ..PIEŚCIĆ KOBIETĘ ....ALE ZWYKLE ..PO PIESZCZOTACH..MUSI .BYĆ ..FINAŁ W NIEJ .. ..   uśmiechnięty  

  20. Konto usunięte 17.01.2010 r. 17:08:58

    Pieszczoty to ja lubię                 , a sex to obie rzeczy w jednym        

  21. Konto usunięte 17.01.2010 r. 17:11:09

    Na     Neron to normalność , więc dziwię się co nie którym że nie chcą seksu w okresie .    

  22. Konto usunięte 17.01.2010 r. 17:13:28

    To Zalerzy od kobitki. Moja niemiala zadnego ale...A DOBRY KON TO I BO BŁOCIE PUJDZIE                

  23. Unkownboy 17.01.2010 r. 17:29:56

    Dominik ale w tym kawale BŁOTO miało nieco inne znaczenie    
    Odnośnie seksu w czasie okresu to zależy od indywidualnych upodobań kobiety jeśli można to tak nazwać, poczucia higieny i wielu więcej aspektów... I uwierz mi Neron, nie wszystkie kobiety mają lepsze (głębsze) doznania podczas okresu... Ale każdy bierze co lubi... W każdym razie w tym temacie (jak i w innych) uogólnienia są dopuszczalne, bo głupio by było omawiać każdy "swój" przypadek z kobietami, choćby z szacunku dla nich...

  24. robert 17.01.2010 r. 22:30:39

    Jeśli kobieta nie jest pieszczona, nie ma pełnej satysfakcji z sexu.

  25. Konto usunięte 17.01.2010 r. 22:34:47

    hejka wszystkim

  26. Konto usunięte 17.01.2010 r. 22:38:55

    ALE ŻEŚCIE SIE ROZPISALI :buziak:JEDNO I DRUGIE JEST POTRZEBNE KOBIECIE            

  27. Konto usunięte 17.01.2010 r. 22:47:06

    ......             po h...mi te pisanie jak faktycznie lubie konkrety:buziak:dla Ciebie

  28. Konto usunięte 17.01.2010 r. 22:54:53

    oj niewiedza musza nas poznac                

  29. Konto usunięte 17.01.2010 r. 23:02:42

                        Karolka    

  30. Konto usunięte 17.01.2010 r. 23:03:53

    .............             wiem powiw wiosny czuja na plecach                 i jak niemaja co pokazac to pokazuja klaty