forum

Rozrywka i uczucia

... a może komuś pomógł mkontakt?

  1. ... 04.09.2008 r. 00:17:51

    parę razy nie doczekałem się na drugą połowę umówionego spotkania. Mam wrażenie, że większośc szuka tu animowego flirtu   uśmiechnięty  

  2. balbina 04.09.2008 r. 14:11:59

    ... niepotrzebnie wina jest zrzucana na stronę...? Może nie ona jest beznadziejna? Według mnie Internet jest tylko narzędziem. Trzeba wiedzieć jak działa. ... to jak z młotkiem. Nie dla wszystkich, bo można sobie zrobić krzywdę.

  3. Konto usunięte 04.09.2008 r. 14:55:41

    to napiszcie co warto zmienić w tym serwisie to może uda sie zmienić. ale piszcie na adres w kontakcie na maila. oczywiście będę wdzięczny.

  4. Konto usunięte 04.09.2008 r. 15:18:15

    To beznadziejna strona;watpie zebym tu znalazl milosc.

  5. Janek 05.09.2008 r. 00:05:35

    Mnie pomógł zrozumieć,że kobiety boją się spotkać w realu wolą poklikać i to je zaspokaja.Najpierw dowiedzą się jakie wartości materialne sobą przedstawiasz.Jeżeli nie jesteś bardzo bogaty to na tym kończą się e-maile.Szkoda czasu na mkontakt bo panie do tego nie dorosły.

  6. Mati 05.09.2008 r. 12:04:51

    każda tylko by chciała znajomość przez neta a jak proponuje spotkanie live to kontakt sie urywa

  7. Mati 05.09.2008 r. 12:07:42

    jak piszecie maile za pośrednictwem mkontakt to darujcie sobie ponieważ jeżeli jest ktoś live to nie będzie czekała aż wasz mail dojdzie do niej po 20 min

  8. balbina 05.09.2008 r. 17:25:13

    może jednak nie jest aż tak źle,jak niektórzy piszą...? Nie wierzę w to, że nikt nie nawiązał pozytywnej relacji. Podobne portale reklamują się zdjęciami i wypowiedziami szczęśliwych par. A może i tutaj są osoby, które chciałyby się pochwalić swoim szczęściem... ?

  9. Konto usunięte 05.09.2008 r. 17:25:13

    Wiszę już trochę na tym portalu i oprócz propozycji seksualnej defakto \żadnej normalnej odnosnie spotkania , by porozmawiać nie dostalam. Cyżby internet i takie portale były wylęgarnią dziwek i ułatwianiem ich pracy..A podobno prostytucja jest u nad karalna ..Tylko okazuje sie jak się ją inaczrj odmaluje wygląda jak przywoity towar i o to chodzi. Wierze jednak,ze gdzieś są cI normalni , dobrzy tylko gdzie ich szukać , bo na internecie ani rusz.. Pozdrawiam oburzonych facetów nie parajacych się seksualnymi wraażeniami i nie szukającymi pozamałżeńskich wrażeń ..HA ..Ha ASIA