forum

Rozrywka i uczucia

Sprawiedliwość i sądy

  1. Konto usunięte 30.06.2012 r. 10:36:06

    Takie sobie przemyślenia:

    -przed sądem Twoje racje nikogo nie obchodzą , liczą się tylko procedury

    -przestepcy są podpora prawa , daję sądom i policji poczucie władzy

    -przestepca ma przypominac ludziom , że w starciu z Państwem są zerem!!

    -mają płacić podatki i bać się..!!!

    -wiadomo , że takie baby w todze i z łańcuchem nie pójdą sprzedawać ziemniaki HA!HA!

    Radzę sobie o tym pomyśleć .            

  2. wersja beta 07.07.2012 r. 01:58:14

    jesli jestes zrodlem dochodu tzn pracujesz - jestes zły

    w sądach sie kłamie mam dodwoda(od prokuratury ze mozna klamac

    nie licz ze w tym kraju szybko sie zmieni

    dzis zrobili akcje przeciw ludziom co nerki chcieli sprzedac byle sie pozbyc problemu

    pytanie co maja zrobic powiesic sie ?

    ja poszlem do komornika mowie mam kase chce sie odluzyc a ten mowi ze nie da sie tak latlwo

    nawet nie podal przez jaki sad

    zyjemy w kraju gdzie przestepca i zlodziej ma prawa

    jak prawa nie znasz zgnoja cie

    walcze z prawem od roku

    apropo mamy demokracje - prokuratura uwaza za skladanie falszywych zeznac zawsze za mala szkodliwosc

  3. wersja beta 07.07.2012 r. 12:51:42

    no właśnie, bo nie słyszałem żeby masowo wywalono sędziów, nie na darmo powstają stowarzyszenia poszkodowanych przez sądy

    ja nie piszę o sądach karnych

    Saj i nie każdy żyje piosenkami

  4. wersja beta 08.07.2012 r. 03:23:35

    Robert jestes w bledzie

    poczytaj o absurdach sadowych i bezczelności do jakich sie dopuszczają

    ja sam wnet zamierzam opublikowac protokoły gdzie można wywnioskować jak wygląda praca stronnicza sądu

    ja w ciągu jednej minuty dowiedzialem się ze jestem pijakiem zbokiem recydywą i pedofilem - spadlem z tobołka

    sąd nagle mi ograniczyl ilosc kilometrow dojazdu do pracy i stwierdzil ze nie potrzebuje starego samochodu bym do pracy dojezdzal(z 20 zrobiła 10km), najlepsze sędzina dała wiare ludziom którzy nie wiedzą czy są żonaci czy nie

    i mylisz się co do latwiejszego wyboru ja walczę działam w odpowiedniej organizacji jak i wielu innych

    ujawnienie działalności sądu kosztowało by mnie ok 1 roku pozbawienia wolności a za nagranie dodadatek

    DEMOKRACJA czy FASZYZM?

  5. ARK 08.07.2012 r. 04:32:27

    Wersja beta ty napewno jestes bez winy     Na alimenty nie chcesz płacic obarczasz winą za to całe panstwo     Teraz na mk szukasz kolejnej naiwnej pewnie     Kto w pysku jest mocny to wiadomo ze w życiu jest za przeproszeniem **cenzura** .. warty. Może bys sam cos zrobił dobrego, a nie tylko PiSsioczył na wszystko   uśmiechnięty  

  6. wersja beta 08.07.2012 r. 14:37:40

    ark co do twojej wypowiedzi nie zgodzę się - płacę

    a na dodatek uczciwie pracuję

    i działam w organizacji której sądy nie lubią za bardzo

    bo działamy przeciwko stronniczości sądów

    mój błąd że za późno do niej wstąpiłem, sędzina by nie twierdziła że \"pan nie potrzebuje samochodu do pracy\" - dojazd do pracy mam z miasta A do miasta B za pomocą komunikacji miejskiej 2-3 autobusy (ok 1,5 - 2h) samochodem rano 25 min południe 45 min; to jeden z przykładów

    mylisz się również że szukam naiwnej, mylisz się nawet do żadnej nie piszę i nie wysuwam propozycji żadnych jak znajdzie się rozsądna sama napisze     ,

    po za tym zwrócę ci uwagą tak samo myślisz jak te urzędasy kobieta jest cacy a facet jest BEE, rzucasz wszystko do jednego worka, nie życzę ci byś poczuł się jak człowiek II kategorii

  7. wersja beta 08.07.2012 r. 14:42:07

    A z kraju nie ucieknę, nie jestem żadnym przestępcą by uciekać

    Walczę do końca

  8. wersja beta 09.07.2012 r. 00:20:52

    w sumie Saj przesadził nie ma kraju gdzie nie ma absurdów sądowych , póki nie dotknęły nie widzi - choć faktem jest że nasze prawo powinno sie jeszcze zwać \"prawem józka STALINA \"

    najgorsze że reprezentanci strzeżenia prawa mają zielone mózgi

  9. Gepard 09.07.2012 r. 14:23:00

    to se obejzyjcie czarnuchy...







    &feature=related">





    &feature=related