forum

Rozrywka i uczucia

Przyjaźń /znajomość...

  1. Malwina 07.05.2012 r. 11:43:28

    dokładnie Agafio   uśmiechnięty   tak właśnie doradziłam Fugessie   uśmiechnięty  

  2. Malwina 07.05.2012 r. 11:44:48

    Piotruś     co byś się nie ważył zniknąć     a mnie o tym nie uprzedzić        

  3. Malwina 07.05.2012 r. 11:46:10

    wiem   uśmiechnięty   ale nie pozostaje nic innego   bye  

  4. Malwina 07.05.2012 r. 11:53:55

    wiesz, też tak myślałam           uśmiechnięty  

  5. Malwina 07.05.2012 r. 11:58:46

    w końcu, już trochę się znamy    

    znikam, może jeszcze zajrzę później   bye  

  6. Gepard 08.05.2012 r. 10:25:18

    dobra to ja juz sie ujawnie kim naprawde jestem     jestem waszym panem i wladca ..w ukryciu.musze sie ukrywac pod falszywym profilem bo mnie popularnosc dobija    

  7. Gepard 08.05.2012 r. 10:40:12

    aj chamstwo..jest oki .. dla mnie chamstwem jest to ze chowacie sie udajac cwaniakow..co wy scigani listem goniczym jestescie ..macie cos do ukrycia..czy cos kobimujecie bo macie w tym swuj cel..jak mozecie oceniac innych sami bedac schowani..

  8. Gepard 08.05.2012 r. 10:51:10

    e to zakladasz taki temat chos sama jestes banka mydlana ..a moze ja chce cie poznac ..     ..a ty co zalujesz mi..    

  9. Gepard 08.05.2012 r. 11:00:48

        o to mowisz ze znizysz sie do mego chamskiego poziomu i dasz sie poznac     pokarz miejsce gdzie mam cie ucalowac za to..    

  10. Gepard 08.05.2012 r. 11:07:47

    o to lepsze jak w reke dobra no problema     ale nie za darmo wstaw fotke    

  11. gepard 08.05.2012 r. 15:49:36

    zastanowie sie     jejku powiedz ze fotograf nie dlugo przyjedzie na wasza wies     ze nie twoja wina ze dopiero sniegi zeszly i droga jest przejezdna     po co tu krecic macic ja wszystko rozumiem    

  12. gepard 08.05.2012 r. 16:14:17

    a bylem kiedys w tej wsi ale dawno ..jeszcze na koloniach za czerwonej ery..i co tam sie zmienilo wiecej barow mlecznych postawili i wielki gees    

  13. gepard 08.05.2012 r. 17:00:38

    szczeze wole male malownicze miasteczka..gdzie nie ma bukrow z betonu i szkla..czym tak wszyscy sie zachwycaja ..ze xxi wiek ..dla mnie wszedzie musi byc blisko..przynajmniej wiedziec z twarzy kto kolomnie mieszka i czuc sie pewnie w swojej wsi

  14. Malwina 08.05.2012 r. 21:02:18

    Gep, to u mnie czułbyś się jak u siebie na wsi        

  15. Malwina 09.05.2012 r. 10:29:33

    cześć robaczki            

  16. gepard 09.05.2012 r. 10:32:11

    malwinka masz jakos fote tu mam sprawe z nudow/..    

  17. Malwina 09.05.2012 r. 10:39:14

    gep, wejdź sobie na profil i pooglądaj     jak się nudzisz    

  18. gepard 09.05.2012 r. 10:44:52

    nie nie o to chodzi     robie zwrot     znalazlem fajna strone     http://zobacz-dziecko.pl/loader1.php..teraz bede oglodal zdjecia swego dziecka i ..jak mi sie spodoba dobieram partnerke     ..wchodzisz w ten uklad..

  19. Malwina 09.05.2012 r. 11:02:17

        Gep ale mnie rozbawiłeś             dzięki ale nie skorzystam     swoje pociechy już mam

  20. gepard 09.05.2012 r. 11:09:37

    no co ty badz na czasie     ..kuzde ty dajesz fote ja daje fote i komp przetwarza jakby nasze dziecko wygladalo     ...jejku a moze bedzie tak przystojne jak gierdych     ..warto sie poswiecic..dla ideji    

  21. Malwina 09.05.2012 r. 11:14:51

    albo tak piękna jak Sophia Loren     wiesz....przekonałeś mnie             a niech tam     w końcu, nie jestem taka stara na trzecie dziecko     dam radę    

  22. gepard 09.05.2012 r. 11:20:57

    chwila chwila     .. najpierw trzeba luknoc jak nasze dziecko bedzie wyglodac..     ..nie chce adamsow..i po drugie dziewczynka nie wchodzi w gre..zapoznaj sie z moimi warunkami ..to moze cos z tego bedzie ..    

  23. Malwina 09.05.2012 r. 11:28:42

    spoko     na pewno będzie mądre jak ja         i przystojne jak ty         żeby tylko na odwrót nie było     ale masz rację, dla pewności trzeba luknąć     tylko dlaczego nie chcesz dziewczynki     ja chcę

  24. gepard 09.05.2012 r. 12:14:55

    e ja kocham kobiety ale nie chce ich miec w rodzinie     . do opieki mam psa i rybki..zreszto umnie siory juz maja przej.ebane no nie one ich chlopacy .daleko nie podskocza jak cos mi siory szepna...co pomyslec jak bym chwycil sie za faceta corki....

  25. Malwina 09.05.2012 r. 12:20:37

    no i dobrze     ktoś musi trzymać wszystkich w pionie     ale pomyśl, jakie małe dziewczynki są śliczne   uśmiechnięty   a jak je tatusiowie rozpieszczają     aż miło patrzeć    

    no co? nabrałeś ochoty na dziewczynkę    

  26. gepard 09.05.2012 r. 12:45:42

    jak by mnie juz taka kara spotkala to bym nie marudzil     zycie co zrobisz ..male pewnie ze mniejszy klopot boje sie jak beda duze..zobaczcie tu ile corek siedzi czy ich rodzina wie ze one sprzedaja sie dla pieniedzy..jak zywy towar na bazarze..watpie zeby polowa z nich miala tylko ze ja wiem jedno dla kobiet wiecznie jest malo..temu nas atakujecie za swoje bledy ..nie wszystkie jestescie takie same wiem o tym ale to przez to faceci ..musza was sprawdzac czy nie jestescie z jednej parti..z tasmociagu nie ktorym kobietom sroba sie odkreca do piero po czasie...jak przyjdzie jakies pierwsze powazne zawachanie w zyciu w tedy nie wiedza co robia..i zamiast sie pozbierac dalej ida na dno ..bo uwierza w to ze sa juz tak zle ze nic to nie zmieni..temu wole miec syna faceci nie placza nad swoim losem jest zlke ch.uj tam kiedys musi byc dobrze..i umieja sie pozbierac..no faceci o nich mowa ..bo sa i cioty ..plaksy .. zaowazyliscie ze jak w rodzinie jest wiecej kobiet niz chlopakow to zostaja z nich potem lewusy ja sie wychowalem naszczescie w 7 osobowej rodzinie 5 braci i 2 siory bez matki bez ojca ..matke mam ale robila na chleb za oceanem i wiecie co z jednego jestem dumny ze wszyscy se radza ch.uj ze mamy inne poglody na swiat ..ale umiemy sie zwiazac jak jest taka potrzeba..i siory moje to mysla po chlopsku ,,nie po doba sie wypad..temu ich chlopacy sa dla nich kobietami     i dla mnie to pasi bo przynajmniej spokuj ..po co mi warjaci w rodzinie potrzebni wystarczy ze ja im jestem wiecej nie ma miejsca

  27. Malwina 09.05.2012 r. 13:07:07

    Gep, jeśli córka jest wychowywana przez dwoje mądrych rodziców to nie znajdzie się na takich portalach lub w innych miejscach, gdzie będzie sprzedawać się za kasę. Powiem ci, że sama mam dwoje dzieci, które w większej mierze wychowywałam sama i jestem z nich bardzo dumna. Oboje są wykształceni i mają poukładane w głowie. Także, zależy jak się na ten problem spojrzy    

  28. gepard 09.05.2012 r. 13:29:00

    sluchaj do pewnego wieku wychowuje rodzina potem wychowuja ja znajomi ..towarzystwo z ktorym sie obraca...i nic na to nie poradzisz jak popadnie w zle to musi sama oberwac po dupie zeby to zrozumiec..ty mozesz tylko jej .jemu potem pomoc ..kazdy z nas ma cos na sumieniu nie wierze ze sa swieci i sluchali sie rodzicow..wiecie ja w wieku 19 lat zylem kilka miesiecy z kobieta 43 letnia z 5tka dzieci..moja matka mnie blagala prosila nic mnie nie ruszalo. dopiero jak sam nie zrozumialem.. nie tedy droga...najgorszy swir na dzielnicy sprawy o pobicia ..balangi..znikania po kilka miesiecy....zrozumialem ze nie mam kolegow na smierc i zycie.ze oni tylko bawia sie przymnie..a tak mnie w dupie maja im liczy sie tylko by cos wciagnoc..uratowala mnie anglia..radzilem se w polsce i wkur.wia mnie to jak ktos mnie nazywa wygnacicem.bo nie dawalem rady w zyciu ciagalem tyle fajek i wodki ze cale te forum do tej pory by nie wypalilo i nie wypilo..nauczylem sie umiec zadbac o siebie ..ale nie nauczylem sie umiec prawdziwie kochac..bo cale zycie bylem z wariatami..kazdy ma swoje zycie trzeba je tak rozkminic zeby nie zalowac..a nie sluchac sie tych nauczycieli co swoje przeje.bali..

  29. Malwina 09.05.2012 r. 13:44:47

    masz rację, każdy ma swoje życie i trzeba je przeżyć tak aby niczego nie żałować   uśmiechnięty  

  30. gepard 09.05.2012 r. 14:09:04

    pisalem teraz z pewna dziewczyna ma meza i dziecko zyje normalnie..ale nie jest szczesliwa ..chciala by cos w zyciu zrobic dusi ja ta normalnos .pisala ze nawet pujsc rozje.bac auto .napic sie co kolwiek ale nie moze..musi byc normalna..znam to uczucie..ma dola.. jak zyc normalnie skoro ono nas cieszy..nie wszyscy sie nadaja do zycia w spokoju..temu pozegnalem sie z goska bo ja nie wiem co to jest dlamnie ta normalnosc moze normalne jest dla mnie nienormalne..lubie sie w walac w klopoty bo czuje w tedy ze zyje..co jest chore na tym swiecie co jest zdrowe..patrze na swoja matke cale zycie zyla normalnie pomagala innym ..starala sie jakos nas utrzymac zeby nam nic nie brakowalo..widze ja jest zmeczona po 3 rozwodach i dalej siedzi te swoje romantic tv ogloda..wierzy w cos czego nie miala jedno wiem wspolczuje jej i dziekuje ze sie nie poddala i musiala dla nas zyc normalnie zeby nie zwarjowac..w tedy miala by latwiej..bo nas pozbyla by sie ..normalnosc jest poswieceniem sie ..warjactwo ..ucieczka w latwizne ..tak jak te siksy co sie sprzedaja ..za co ile kosztuje wymazanie potem sobie spamieci kim sie bylo.. tylko ze one juz se nie wymaza tego bo z tej drogi malo kto zchodzi ..czemu mi studetki ..ktore kiedys im zazdroscilem ze maja poukladane w glowie...balem sie takich kobiet bo uwazalem je za inteliugetne ..dzis mi sie kojaza z ku.rwami..potrafia takiego chlopa rozsmieszyc z podlasia jak ja..piszac cos takiego ..jestem inteligeta osoba po studiach ..wierna itd .szukam sponsora jeszcze swije wymagania     jezu ich opisy to normalnie z nog powalaja..moze to ja nic nie rozumiem juz na tym swiecie ..jak myslisz nadaje sie do szpitala dla