forum

Rozrywka i uczucia

a to tak coś na wesoło.czego nauczyła nas mama

  1. Konto usunięte 06.01.2010 r. 21:06:28

    1. OCZEKIWANIA -"Poczekaj tylko, aż ojciec wróci!."

    2. OTRZYMYWANIA - "Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu"

    3. PODEJMOWANIA WYZWAŃ - "Co ty sobie myślisz? Odpowiedz , jak się pytam! Nie odszczekuj się!"

    4. LOGIKI - "Jak spadniesz z huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta"

    5. JAK SZYBKO WYKSZTAŁCIĆ ZAINTERESOWANIA - "Nudzisz się? Zaraz ci znajdę zajęcie"

    6. MIŁOŚCI DO RODZEŃSTWA - "Jak zaraz nie przestaniecie się kłócić, to każę wam się pocałować!"

    7. ODKRYŁA PRZEDE MNĄ TAJEMNICĘ MOJEGO ISTNIENIA - "JA cie wydałam na ten świat i ja mogę pomóc ci się z nim rozstać"

    8. DOCENIAĆ DOBRZE WYKONANĄ PRACĘ - "Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz- przed chwilą skończyłam sprzątać"

    9.RELIGII - "Lepiej się módl , żeby na dywanie nie było śladu"

    10. PRZEWIDYWANIA - "Tylko załóż czystą bieliznę na wypadek gdybyś miał wypadek"

    11. IRONII - "Śmiej się a zaraz dam ci powód do płaczu"

    12. WIELE WYTRZYMAŁOŚCI - "Będziesz tu siedział, dopóki nie zjesz tego szpinaku"

    13.METEOROLOGII - "Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój"

    14. MODYFIKACJI ZACHOWAŃ - "Przestań zachowywać się jak twój ojciec"

    15. ZAZDROŚCI - "Są miliony dzieci na świecie, które nie maja takich wspaniałych rodziców jak ty"

    16. MEDYCYNY - "Jak nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz że ci tak zostanie"

    17.EMPATII - "Załóż sweter- dobrze wiem kiedy jest Ci zimno"

    18. CZARNEGO HUMORU - "Jeśli kosiarka obetnie ci stopy, to nie przychodź z tym do mnie"

    19. MOICH KORZENI - "Czy tobie się zdaje , że urodziłeś się w stodole?? "

    20. ZASAD DORASTANIA - "Jedz warzywa, bo nigdy nie urośniesz!"

    no i na koniec....
    21. moja mama nauczyła mnie SPRAWIEDLIWOŚCI - "Kiedyś też będziesz mieć dzieci i mam nadzieje ze będą takie jak ty!"
           


    jeśli wydaje ci się że mnie znasz.....masz rację - wydaje ci się.

  2. Konto usunięte 06.01.2010 r. 21:11:15

    będziesz się śmiał, ale baranim głosem            

  3. Romantyk 08.01.2010 r. 09:04:59

    Witajcie.Mnie mama nauczyła aby być dobrym,cierpliwym ,wyrozumiałym ,wytrwałym.Aby swoim postępowaniem nie skrzywdzić nikogo.Aby być ostrożnym przy poznawaniu nowych osób.Umieć wybaczać krzywdy i mieć poczucie humoru.    

  4. Konto usunięte 08.01.2010 r. 18:31:08

        a mnie mama nauczyła słuchać hard n heavy rocka     choć mogę się mylić wszak tylko człowiekiem jestem omylną istotą    

  5. Ewelka 08.01.2010 r. 23:08:58

    hehehe bardzo dobre    

  6. Romantyk 09.01.2010 r. 11:40:22

    Mnie mama nauczyła słuchać innych i starania się być pokornym wobec życia.    

  7. Konto usunięte 09.01.2010 r. 22:17:04

    Moja mama uczyła mnie tylu rzeczy a i tak nie posłucham i zrobiłam jak chciałam.   uśmiechnięty   tak to już jest dzieci idą własnymi drogami.Najważniejsze to być uczciwym wobec siebie.   uśmiechnięty  

  8. Romantyk 11.01.2010 r. 13:19:48

    Witaj Mnie mama nauczyła aby być sobą,słuchać innych,być mężczyzną uczciwym i prawdomównym.   uśmiechnięty