forum

Rozrywka i uczucia

a tak wyraża się

  1. Kasia 19.05.2009 r. 21:14:19

    dobrze dziewczynko pisz o mnie co chcesz i rob mi darmowa reklame.milej zabawy   uśmiechnięty  

  2. Kalina 19.05.2009 r. 21:18:08

    gdzie Ty masz godność? To nie jest reklama dla Ciebie.. A niby taka wykształcona i inteligentna... PORAŻKA

  3. Kasia 19.05.2009 r. 21:22:23

    blablabla napisz cos madrego.juz nawet nie chce mi sie nic wymyslac bo lepiej pogadac z klamka,klamka predzej zrozumie niz ty.zycze wszystkim milej zabawy z kalinka    

  4. Kalina 19.05.2009 r. 21:24:40

    klamka od Ciebie jest inteligentniejsza? A wiesz jak trudno mi się ZNIŻYĆ to poziomu zwykłeś ścierki takiej jak Ty? Bo co Ty sobą dziewczyno reprezentujesz? i jeszcze publicznie się wypowiadasz... a nawet nie wiesz co napisać... ze ścierki to przynajmniej woda poleci jak ją się wykręci.. a z Ciebie? Nic.. bo pusta jak bęben jesteś   uśmiechnięty  

  5. Konto usunięte 19.05.2009 r. 21:32:21

    nic dodac nic ujac,mloda to glupia nie wie czego chce od zycia,to puszcza sie na prawo i lewo za kase,dla mnie to juz nie jest kobieta tylko k......i nic wiecej...

  6. Konto usunięte 19.05.2009 r. 22:45:53

    Co racja, to racja ...
    Nom cóż bywa ...

  7. Konto usunięte 19.05.2009 r. 22:51:21

    Kazdy robi co uwaza,jesli taki styl bycia i zycia jej pasuje to ok. nikogo to nie powinno obchodzic.Chcielismy demokracji to ja mamy,ok. zgodze sie ze czasem slownik moglby byc lepszy ale kto nie przeklina klniemy wszyscy od politykow po szarego kowalskiego.Dziewczyna ma swoje zycie i robi z nim co uwaza.Nikogo nie bronie ani nie usprawiedliwiam,mowie tylko jakie sa fakty.

  8. Konto usunięte 19.05.2009 r. 23:58:08

    Kalina , a czy TY zabawiasz się w niejakiego Roberta ? Co Cię obchodzi ta dziewczyna ? To jest jej życie , jej decyzja , jej kasa . Cytaty są tutaj zbędne , nie po to jest forum aby problem którego nie możesz rozwiązać , rozwiązywali wszyscy z mkontakt

  9. Konto usunięte 19.05.2009 r. 23:59:30

    wiecie co nie rzucajmy pochopnie tutaj glupich tekstow... bo coz droga Kalino skusilo cie do tego by zacytowac jak sie domyslam Kasie... po co to zrobilas... z zazdrosci co toba powodowalo ?? jesli czerpie z tego jakakolwiek satysfakcje to jest to jej sprawa... a jesli napisala to tobie w prywatnej korepondencji to ujwaniajac to zachowalas sie dosc jak dla mnie dziwnie... chcialabys by ktos stad ujawnil nagle korespondecje z toba ?? pomysl co komu pisalas i ze moze ciebie kiedys to tez spotka...
    a co do tego z czego lub czym zyje wspomniana kasia jest to jest prywatna sprawa... moze teraz sie dobrze bawi, moze kiedys bedzie tego zalowac... ale nie nam jest o tym decydowac a tym bardziej krytykowac... najpierw spojrzmy po co tu sami jestesmy... i z jakiego powodu sie tu pojawilismy a potem dopiero krytykujmy kogos....
    juz tak ten swiat wyglada ze ktos jest prezesem, ktos sprzata, ktos inny pracuje w tesco na kasie... kazdy ma w zyciu do wykonania jakis plan... jakis cel,,, po cos sie urodzil... nie bronmy im tego...
    pozdro...

  10. Kalina 20.05.2009 r. 10:55:40

    osiemnastoletnia Kasia, szukająca sponsora, wstawiam cytat
    "tylko jedno ci powiem : **cenzura** sie.ja zarabiam niezla kaske i mam do tego baardzo fajny seks a ty pewnie harujesz na kasie w tesco.i nie pisz do mnie bo wlasnie zjadlam kolacje a take osoby jak ty sa dobre tylko do prowokowania wymiotow.pa szmatko     " Co na ten temat sądzicie?