forum

Rozrywka i uczucia

42344352323

  1. ... 19.05.2009 r. 18:37:57

    swoją kandydaturę   uśmiechnięty  

  2. Kalina 19.05.2009 r. 19:23:18

    Robert zgłośł kadtytadure ale ja czekam na wiencej   uśmiechnięty  

  3. Konto usunięte 19.05.2009 r. 19:51:35

    Dziewczyno naucz się pisać po pierwsze , beznadziejne to mało powiedziane ....

  4. Kalina 19.05.2009 r. 19:53:15

    ale dla Ciebie.... Dziewczynko masz 18 lat, szukasz sponsora i nie ma Ci wstyd mi pisać że ja z domu nie wychodzę? A moja sprawa czy siedzę przed komputerem, czy w pupie, chyba to logiczne że gdy nie mam co robić w domu to nie będę siedzieć i szukać sponsora jak Ty, albo jakiegoś zajęcia "płatnego" i "brudnego" trochę szacunku dla siebie.. to od innych go również będziesz mogła oczekiwać.. ale zanim cokolwiek napiszesz KOMUKOLWIEK to zastanów się co TY robisz dziecinko.. A Twoi najbliżsi wiedzą do czego służy Ci internet? I czym ich dziecinka się na nim para? Zastanów się nad tym co robisz.. bo ja mimo tego że Ciebie "wkur***" to mam szacunek do siebie, i robię to TYLKO dla zabawy, a nie dla pieniędzy. a przede wszystkim znam swoją wartość, gdzie Tobie do tej nauki bardzo daleko.

  5. Kalina 19.05.2009 r. 19:55:42

    to samo do Ciebie co do Kasiu.. Co ze szkoły się wróciło dziewczynki?

  6. Kasia 19.05.2009 r. 20:07:20

    no widze ze bardzo sie staro czujesz..wkoncu jestem tylko 3 lata mlodsza od ciebie a zwracasz sie do mnie jak do dziecka.ja mam wielki szacunek dla siebie i cenie swoje cialo.a tak na marginesie to bardzo dobrze wychodze na tym sponsoringu przynajmniej mam jakies korzysci     a ty dobrze sie bawisz udajac niedorozwinieta osobe?gratuluje inteligencji.podaj adres to wysle ci kwiaty

  7. Delfina 19.05.2009 r. 20:08:58

    Dziewczyny jak Wam nie wstyd oceniać Kaliny pisowni...Widać,iż tyle co przyszłyście ze szkoły i nie jesteście w temacie..Ojj nieładnie z Waszej strony ..

  8. Kalina 19.05.2009 r. 20:10:58

    tak, że się sprzedajesz, jak tania **cenzura** za przeproszeniem... i co z tego że jestem tylko o 3 lata starsza o Ciebie? Przynajmniej potrafię pracować normalnie a nie ciałem, i też wychodzę na tym bardzo dobrze, a przynajmniej jestem czysta i nie mam nic na sumieniu.. Może Ty mi podaj adres, a ja wyślę kartkę Twoim bliskim.. bo ja przed moimi nie mam niczego do ukrycia.. a Ty?
    Z resztą... i tak pewnie nie zrozumiesz co chcę przekazać, bo jak tania dziewucha może cokolwiek zrozumieć...

  9. Kasia 19.05.2009 r. 20:28:33

    no ale przed swoimi bliskimi chyba ukrywasz swoja glupote.heh idiotko gdybys miala w sobie troche inteligencji nie robilabys takich rzeczy!!nasmiewac sie z kogos kto jest chory!!pomysl troche nad tym.o przepraszam to ci troche zajmie wiec sprawdze za tydz swoja poczte moze dostane od ciebie odpowiedz.i nie wysilaj sie na kolejne swoje ,,madre" posty.i mimo ze jak ty to pieknie napisalas ,,sprzedaje sie jak tania **cenzura** " to moglabym zaczac z toba rozmowe na takie tematy ze ty nie wiedzialabys o co chodzi w pierwszym zdaniu.i moze by wkoncu ktos zaczal normalny post o jakies konkretnej sprawie o ktorej mozna podyskutowac na poziomie?a nie tylko kalinka z jej zabawami dzieki ktorym chce byc popularna.bye bye kretynko

  10. Kalina 19.05.2009 r. 20:41:08

    od idotek nikogo publicznie nie wyzywam, od kretynek też nie, inteligencji mam więcej niż Tobie się wydaje, a taka mądra nie bądź, bo Tobie wydaje się że trochę urosłaś i wiesz oraz umiesz wszystko, a co do tego byś sie pomyliła.. a z resztą, na takie płycizny nie ma co czasu marnować...

  11. Kalina 20.05.2009 r. 11:33:57

    szukam chlłopaka ktury bendzie mnie kochał. chcem być jusz szczęśliwa.
    pomurzcie mi znalejsc chlopaka ktur bendzie mnie kochał.

  12. Konto usunięte 20.05.2009 r. 11:33:57

    psztkro mi ale ja robert szukam szczupłom dziewczynom bo mam prawo wybrać takom jak mi sję podoba a nie że ktoś będzie szukam nacałe życie tom jedynom bez urazu