forum

Rozrywka i uczucia

.......Bo tylko TY.........

  1. Konto usunięte 24.12.2011 r. 10:06:19

    Czekam na Noc dryfujac znow jak lodz     kolysze sie ..na falach..snow..ten piekny stan moglby sie wiecznie snoc.........     bo Ty w nim grasz jedna z glownych Ról     Bo TYLKO Ty...krolejesz w moich snach jak Aniol..bo tylko Ty...     ze slonicem witasz mnie co dzien ...Nie budzicie mnie niech swit nie niszczy moich marzenien ...Ty wypelniasz moje sny......i dla tego jeszcze ..zyje wiec trzymaj sie zdaleka odemnie....zebym Cie nie poznal ..bo nie bedziesz juz to TY    

  2. ewan0545 24.12.2011 r. 19:08:13

    pięknie napisałes o niej.   uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  3. ewan0545 24.12.2011 r. 19:15:36

    w temacie,który założyłes,   uśmiechnięty  

  4. ewan0545 24.12.2011 r. 19:26:34

    humory dopisują            

  5. ewan0545 24.12.2011 r. 19:38:28

    Gepciu po licho to piszesz po co sie chwalisz,ja też dużo mam a sie niechwale.   uśmiechnięty  

  6. Mariola 25.12.2011 r. 12:47:17

    Wesołych Świąt   uśmiechnięty  

    Gep, bądź dumny..czytam i się cieszę, że są ludzie, którzy wiedzą ile daje wiara we własne siły i możliwości, a gdyby Ci kiedyś tej siły brakło, to masz rodzinę, która poda rękę i wesprze Cię...może nie kasą, ale miłością, bo masz trochę tej rodziny..hihi bój się, bo zaleje Cię fala miłości, chociaż nie, miłości nigdy za wiele.

  7. Mariola 25.12.2011 r. 12:48:56

    Best masz rację..po dobrym ktoś zapłacze, a po tym co zostawił zło westchnienie ulgi, że już ma się spokój

  8. Mariola 25.12.2011 r. 12:54:35

    Większość ludzi tak żyje, wielokrotnie nam się wydaje, ze robimy dobrze, aa czas pokazuje, ze du..pa Kto nie popełnia błędów tylko taki co nic nie robi   uśmiechnięty  

  9. Mariola 25.12.2011 r. 17:29:14

    i widzisz Tibi wychodzi z Ciebie maluczki człeczek, bo biednej, a znasz Mnie, że sądzisz, że jestem biedna, o Best napisałeś, że ją facet zostawił z dziećmi wyciągasz jakieś wnioski, bo fantazja ułańska Cię ponosi, a nie ma, to nic wspólnego z faktami...a Gep nie jest ideałem, ale normalnym facetem, który wie czego chce, ale jest normalny, bo ma w sobie i złość, i radość, a Ty masz tylko nienawiść i podsumowujesz wszystkich...żal Mi Ciebie i w życzę Ci byś zastanowił się nad tym, ze masz jeszcze czas by coś w sobie zmienić, by nie pluć tylko jadem...nie ładnie tak    

  10. Mariola 25.12.2011 r. 21:43:54

    Ubliżasz jak widzę każdemu nawet jego rodzicom, że urodzili nienormalne dziecko..jesteś żałosny. Jak tak plujesz na każdego, to uważaj byś nie pluł pod wiatr, bo bardziej się oplujesz    

  11. Mariola 26.12.2011 r. 14:18:12

    Masz rację i tej wersji się trzymam..ale nawet jakby nie było żadnego chętnego, to już nic tak odstręczającego od Ciebie,nie istnieje i przepraszam, ale na Ciebie bym nie reflektowała, bo wolę mądrzejszych mężczyzn i coś sobą reprezentujących, a nie tylko sarkazm i dogadywanie innym    

  12. Mariola 26.12.2011 r. 20:25:31

    Tibi..chciałbyś bym o Tobie myślała, chociaż trochę tak, bo zastanawiam się jak można być takim chamem i upierdliwcem, skąd w Tobie tyle jadu i żółci. Człowieku są święta, a Ty co słowo, to upierdzielasz każdemu. Spójrz maleńki na siebie i wtedy dopiero wylewaj swoje frustracje na kogoś...Wesołych Świąt Tibi, specjalnie dla Ciebie   uśmiechnięty