forum

Rozrywka i uczucia

ZYCIE BEZ MIŁOSCI

  1. Konto usunięte 04.09.2011 r. 15:33:22

    MOZNA BYC Z KIMS DŁUGIE LATA,URODZIC DZIECI NIE KOCHAJAC GO,BYC KOŁO NIEGO,,,POSWIECIC SIE DLA NIEGO I ODSUNĄC SIE OD RODZINY ???,ZAZNACZAM NIE TYCZY SIE TO MOJEJ OSOBY,,

  2. Arkisch 04.09.2011 r. 16:52:07

    Siemka kochasie    

  3. Arkisch 04.09.2011 r. 16:54:29

    no ładnie , własna matka mnie nie poznaje    

  4. Arkisch 04.09.2011 r. 16:59:18

    łooo... już się kita kręci    

  5. Arkisch 04.09.2011 r. 17:00:32

    siemka Neron   uśmiechnięty   kope lat   uśmiechnięty  

  6. Arkisch 04.09.2011 r. 17:05:16

    siostra , co jest ? mahaj łapkami   uśmiechnięty  

  7. Arkisch 04.09.2011 r. 17:11:19

    Sylwia dziewczyna ratownika     e tam nie ma sensu   smutny  

    Sylwunia ratownika lalunia            

  8. Arkisch 04.09.2011 r. 17:20:34

    żeby rymem prawić , trzeba sie bawić    

    i dużo mięska trawić

  9. Arkisch 04.09.2011 r. 17:40:43

    Zuza    

  10. gepard 04.09.2011 r. 20:35:01

    Robert ..komu ty to mowisz ...faceci to rozumieja ,kobiety sa najbardziej zaklamane ..one potrafia sie do wszystkiego dostosowac..i nie patrza na nic tylko na to z\\eby im bylo dobrze..rozejrzyj sie ..poczytaj ....pomysl..potem jeszcze raz przemysl.,,kto kogo z blotem zmiesza ..a potem placze ze ..jest skrzywdzona..

  11. gepard 04.09.2011 r. 21:05:38

    kobiecy umysl jest ..tak chory ze go nikt nie moze pojac...powiedz mi dlaczego tyle .kobiet sie sprzedaje ..poogladaj inne portale w angli i w niemczech..nie widac tam tak ..tego ku.restwa jak w polsce..ale nawet jak widac to i tak .dominuja polki....nazywaja innych wiesniakami..a kuzde same sa cha/mice ..zobacza ..inny swiat to sie zachowac nie umieja ..inteligentne ..     .....i ..kurde taka najpierw ..robi cos potem mysli...laduje sie w zwiazki ..bez milosci ..zeby tylko miec ...a marnuje swiadomie komus zycie ..a potem ..placze ze ..jest nieszczesliwa ..zygam tym ..pomysl ..ze 80 procent ..dziewczyn na tym potralu robi w sponsoringu a ile jest na innych potralach ..ja podejzewam ze ..miljony kobiet .w polsce uprawia prostytucje za kase..i potem one terz chca se zycie ulozyc .jak troche zmadrzeja..     i zgadnij beda graly dziewice czy powiedza ..wszystko .swojemu ksieciu co bedzie chcial .z nia ..cos zbudowac....to jak mozna byc pewien ..kogos

  12. gepard 04.09.2011 r. 21:16:08

    kuzde jeszcze tego brakowalo..zeby wszystkie...to po jaki ..ch,uj .my jeszcze w cos bysmy wierzyli....     a morze .. lepiejby bylo zeby wszystkie sie ..sprzedawaly ..bylo by prosciej w tedy wiesz na czym stoisz...kuzde ..teraz ile sie trzeba nameczyc zeby oddzielic ..padline .od tych jak to powiedziec normalnych...kuzde ..to juz ciezka charowa...i kupa kasy ..na start zeby sprawdzic ....czy nie jest bajko pisarka z cenna na czole..

  13. gepard 04.09.2011 r. 21:28:13

    nic ..bo juz marys ..jak sama widzisz ..oni sami nie wiedza co to jest milosc ..takie czasy mamy .gadaja .o czyms ..o czym nie maja zielonego pojecia....teraz trzeba wydobywac ..te osoby ..a jest ich malo .ze wiedza co to jest ..to uczucie ..i jest za darmo ..dla tego co ..zostal szczesciazem....a kazdy im jest tylko trza poczekac...a nie wyrywac sie ..i ..pomagac sobie ..je kupujac ..albo sie sprzedajac ..i tu tkwi problem ..ktorego ..ludzie nie pojmuja ..i zwalaja winne ..na innych jak im sie wszystko pierd,oli .

  14. gepard 04.09.2011 r. 21:43:42

    nie wiem co bym zrobil...staram sie takich sytuacji unikac..musze miec pewnosc..temu jestem taki ciezki..w zwiazkach...ale ..kuzde..wiem co robie i co mowie w moim zyciu ..przepchnelem duzo go.wna ....i sprawdzam ..daje ..obserwuje ..i ..knuje .podkladam noge .,.i czekam ..kazdy czlowiek ..po porazce .pokazuje jaki jest naprawde ..czy nie zwieje jak tchurz ..dajac za wygrana..czy scisnie ..zeby i bedzie walczyc dalej ..w tedy widac kto co jest wart,,i to jest najdrozsze czego .nie kupisz .i czego inni ci beda zazdroscic ..choc beda mieli w ch.uj kasy ..dla mnie beda biedni...

  15. gepard 04.09.2011 r. 21:58:17

    gdzie nie ma milosci..nie ma juz nic...to ..jaki sens sie meczyc ..trzeba ..chwycic sie .i z calych sil ..sie podniesc ...i walczyc dalej ..wierzyc zostawiajac wszystko za soba.,,czlowiek ktory potrafi sie podniesc ..jest wielki ..i widac ze ..mia cos .bezcennego w sobie ..ze nikt mu nie zabierze tego..sile.....szanuje takich ludzi....a nie marudy co ..siedza ..i placza nad soba..bo 10 lat temu ich wy.ruchalo zycie zwalajac wine ..na kogos ..i pija sra,ja pod siebie placzac nastepne 10 lat ..az do usr.anej smierci..mowiac mi ze ja nic nie rozumiem ..bo nie mam dzieci......zal mi ich

  16. gepard 04.09.2011 r. 22:15:14

    nie otwieraj buzi..     ..bo zaraz znowu bedzie awantura..jak cos napisze     ze znowu romansuje to mnie nie podniecaj...puki pisze ..w transie marudzenia ,,    

  17. gepard 04.09.2011 r. 22:21:01

    no nie wiem wlasnie z kim ..wlasnie ..chce sie dowiedziec     ....kuzde sylwia ..ale juz jak mam dostawac nie winnie ..za cos czego nie zrobilem ..to..wole byc winny ...     zdejmuj ..majtochy .    

  18. gepard 04.09.2011 r. 22:50:53

    zazdrosc to strach z braku zaufania ....a to sie nigdy dobrze nie koniczy jak ..ktos patrzy ci na rece i krepuje..wczesniej czy puzniej ..trzeba zlapac oddech..bo mecza sie dwie strony...