forum

Rozrywka i uczucia

agresja w malrzenstwie

  1. Konto usunięte 03.09.2011 r. 14:28:27

    chcecie pisac powaznie to jest i temat

    problem najwiekszej ilosci rozwodow   uśmiechnięty  

    Dlaczego facet po slubie zneca sie fizycznie nad swoja zona ???

    jak tego uniknac ?



    Czy po zawarciu zwiazku powinno isc sie od razu do poradni malrzenskiej na terapie ?

    dlaczego kobieta dopuszcza do takich czynow , dlaczego przed slubem nie rozmawia z facetem na ten temat nie przygotowuje go zeby uniknac w przyszlosci takich scen .

    Caly ciezar rozbitej rodziny kobieta dzwiga samotnie czy to lekkomyslnosc jej przed ? a moze mysli a jakos to moze bedzie    

  2. Malwina 03.09.2011 r. 15:08:39

    TIBI kobieta przed ślubem nie rozmawia o tym z facetem, bo nawet jej to nie przyjdzie do głowy, uważa go za miłego, dobrego, kochanego i najlepszego człowieka na ziemi, kogoś z kim będzie miała dzieci i stworzą prawdziwie szczęśliwą rodzinę.....mając dwadzieścia parę lat tak właśnie się myśli...

  3. Kajetan 03.09.2011 r. 16:53:59

    Kobiety są same sobie winne prowokują swoim zachowaniem i puźniej sie dziwią. Czepiają sie o byle co robią awantury o byle co a jak się im zwroci uwagę bo zrobiły co\\s nie tak to odrazu awantura. Jeżeli kobiety chcą uniknąć przemocy w malrzeństwie i rodzinie to niech s     ą do zakonu albo zaczną się zachowywać normalnie i wtedy wezmą ślub i będą razem szczęśliwi bez jakiś fizycznych ekscesów małrzeńskich.

  4. Kajetan 03.09.2011 r. 17:02:58

    Żadna więcej nie wypowie się wtym temacie po dobrze wiedzą że to ich wina, a jeżeli pojawia się taka co prubuje sie wypowiedzieć tzn że napewno nie jest będzie bez winy bo będzie siebie i inne kobiety bronić.

  5. Malwina 03.09.2011 r. 17:13:13

    jeżeli kobieta czepia się jak to określasz i robi z \"byle\" czego awanturę, to nie jest powód aby używać wobec niej przemocy fizycznej, tak postępuje tylko \"damski bokser\", są inne metody i sposoby na rozwiązanie konfliktowych spraw

  6. Kajetan 03.09.2011 r. 17:21:22

    Mimo że kobiety to hore plemie nie toleruje takiego zachowania jak przemoc w małrzeństwie. Przedewszystkim jeżeli kobieta zauwazy że facet chciałby ja udezyc powinna go natychnmiast zostawić a nie a bo dzieci muszą miec ojca itd itp. Jeżeli kobieta jest z czegos nie zadowolona czy cokolwiek w tym stylu niech to powie a nie wykrzykuje a gdy facet cos odpowie to strzela mu w pysk. Zresztą skoro jesteście takie mądre pomyślcie same dlaczego tak sie dzieje a tak naprawde to nie ma skutecznego środka zapobiegawczego na takiego typu zachowania tak było jest i będzie. Może nie w twoim zyciu Małgosiu ale w życiu Malwiny juz może sie tak wydażyć jak nie w jej to jakiejś innej kobiety a jak tamtej sie uda tego uniknąć to juz którejś napewno sie nie uda i dostanie od swojego niby to kochanego męża. Więc tak na dobrą sprawę zawsze będą cierpieć ci co najbardziej kochają.

  7. Kajetan 03.09.2011 r. 17:23:10

    Mam pewne zasady nigdy nie udeże kobiety z jednym wyjątkiem tylko w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia.

  8. Kajetan 03.09.2011 r. 17:38:26

    Racja masz racje lecz czasami jest i odwrotna sytuacja że to kobieta stosuje przemoc wobec męża jest to znikomy procen ale niestety wystepuje takie zachowanie.

    W życiu nie udeżyłem kobiety. Bylem nie raz wkurzony i agresywny do granic wytrzymałości ale nie posunełem sie do czegos takiego żeby udeżyć kobiete. A psychicznie też nie maltretowałem bo to wcale nie jest lepsze od przemocy fizycznej równie wielkie krzywdy i szkody mozna tym wyżądzić. Dlatego nie praktykuje takich zachowań.

  9. Malwina 03.09.2011 r. 18:04:50

    Małgosiu masz rację, wiele kobiet nie ma po prostu gdzie odejść z dziećmi, bo w naszym kraju prawo jest pod tym względem chore - chroni agresorów a nie maltretowane matki i dzieci

  10. Gepard 03.09.2011 r. 18:38:08

    tylko slabi ludzie krzywdza slabszych od siebie ,,,zeby poczuc sie ...dla mnie to dno..ale bul fizyczny nie jest najgorszy ..psychiczny to jesy wirus..i kobiety UMIA TYM MANIPULOWAC..I WCALE NIE SA TAKIE BEZBRONNE ..TYLKO ONE DROBNE ..SLABE FIZYCZNIE ..POTRAFIA ..RZUCIC NA KOLANA ..NAJSILNIEJSZYCH MEZCZYZN..

  11. Gepard 03.09.2011 r. 18:53:58

    KAZDYT MA SWUJ ROZUM ..JA MAM 35 LAT .I .nic nie wiem ..nie rozumiem....naprzyklad nie dawno czytalem ze .ojciec zabil 3 corki ..bo mu chanibe przyniosly za to ze ..byly w szkole ..i zolnierze ..libijscy je zgwalcili..my jestesmy ..ku.rwa najlepsi najczystsi.. bo nie widzimy siebie tylko innych //....to jest czlowiek...

  12. Malwina 03.09.2011 r. 18:55:14

    mój pierwszy post nie zaprzecza następnej wypowiedzi, wychodząc za mąż z miłości i w dobrej wierze co do przyszłego męża nie oznacza, że będzie on (mąż) zawsze taki jaki był na początku, to może się zdarzyć kilka a nawet kilkanaście lat później, gdy ma się już dzieci i wspólny dom, wtedy jest prawdziwy dramat i wiele kobiet nie umie sobie z tym poradzić

  13. Gepard 03.09.2011 r. 19:03:14

    co ty ..pierdo.lisz ..wychadzac za maz z milosci..jak juz nie ma tych rodzin to niebylo tam milosci ...tylkoi pie.dolenie o szopenie ..zeby byla milosc to by byli dalej razem az do konica ..tak jak rodzina ..brat siostra matka .ojciec ..czasami ich nie nawidzisz ..ale ..oddasz swoje zycie .jak by im cos sie stalo....i co wy ku.rwa wiecie o ..mi.losci ..najwiecej wiedza ci co s **cenzura** i.li..swoje zycie/.....na wlasne zyczenie obwiniajac .innych zeby czuc sie lepiej..

  14. Malwina 03.09.2011 r. 19:15:13

    poradnia to dobre wyjście ale w obecnych czasach, młodzi decydują się na wspólne zamieszkanie już przed zawarciem związku i uważam, że słusznie - mogą wtedy zastanowić się i zobaczyć czy faktycznie to jest ten/ta

  15. Malwina 03.09.2011 r. 19:20:02

    z wyjątkiem rozwodu w sądzie    

  16. Malwina 03.09.2011 r. 19:23:43

    niekoniecznie, można się dogadać    

  17. Malwina 03.09.2011 r. 19:25:16

    Fila módl się, co byś nie trafiła na takiego jak Kajetan            

  18. Malwina 03.09.2011 r. 19:33:39

    TIBI, są takie przypadki, znam osobiście taką byłą parę

    Fila może ona jest masochistką            

  19. Iwona* 03.09.2011 r. 19:38:16

    ponoć agresja wywołuje agresje , tylko ni jak to sie nie miało do mojej koleżanki...prała męża jak i gdzie podadło    

  20. Malwina 03.09.2011 r. 19:41:00

    może to był jej drugi i odbijała sobie za pierwszego    

  21. antek 03.09.2011 r. 19:43:33

    Iwona żeby była przemoc to jedno musi prać drugie     i obojętnie kto kogo   uśmiechnięty   a jeśli nawzajem to jest sado-maso czy jakoś tam    

  22. Iwona* 03.09.2011 r. 19:43:45

    To był jej pierwszy. Znosił to wszystko ze stoicki spokojem. Słowo daje ,na jego miejscu nie wytrzymałabym z taką babą.

  23. Iwona* 03.09.2011 r. 19:46:12

    Antos , jak jedno pierze, to nie ma przemocy...niby jak to sie wtedy nazywa    

  24. Iwona* 03.09.2011 r. 19:48:03

    Całe szczęście, ze nie miałam z czyms takim do czynienia. U mnie w domu prała tylko pralka   uśmiechnięty  

  25. antek 03.09.2011 r. 19:51:16

    a u mnie jest tara    

  26. Iwona* 03.09.2011 r. 19:54:11

    Zdecydowanie z ran psychicznych trudniej sie wyleczyć. Na to trzeba na prawde dużo czasu. Po niejednym siniaku nie byłoby juz śladu. Mimo wszystko za przemoca nie jestem .

  27. antek 03.09.2011 r. 19:54:28

    Przemoc to jest przemoc obojętnie psychiczna czy fizyczna i jest to jedno wielkie sku-ństwo i trzeba to tępić w zarodku    

  28. Iwona* 03.09.2011 r. 20:00:40

    Jaśko wiesz, że nie masz racji. Jak sie trafi na zadziorę , to echo nie jest potrzebne    

  29. Malwina 03.09.2011 r. 20:02:19

    Antoś masz rację, przemoc fizyczna czy psychiczna wyrządza jednakowe krzywdy, z tą tylko różnicą, że nie widać siniaków

  30. Iwona* 03.09.2011 r. 21:38:19

    Bo najlepiej jest powierzyć wiele spraw kobietom. Problem wynika wtedy, gdy coś nie jej po myśli męża. To chyba nie do końca nazywa się partnerstwem. Jedno jest pewne, że nie potrafimy rozmawiać o problemach. Każdy próbuje udowodnić swoja racje.Najgorzej jeżeli dochodzi wtedy do rękoczynów.