forum

Rozrywka i uczucia

Gdzie najlepiej pojechać przed końcem wakacji?

  1. gepard 29.08.2011 r. 21:19:26

    a po jaki uj mu 3 tys zl w hiszpani...oni pewnie siedza i zastanawiaja sie teraz co ..kuz.wa oni zaje.bali     ....i niech sie nauczy z karty kozystac ...ale ..naiwnosc polaka wszystko po poduszke...albo materac..

  2. gepard 29.08.2011 r. 21:29:47

    to dobre kurde niech zaluja pi,py ze ich tam nie bylo.......Autostrada zasypana pieniędzmi, powstał chaos

    dzisiaj, 15:12 JMR



    Zgubiona walizka z pieniędzmi wywołała dzisiaj chaos na autostradzie A2 koło Maastrichtu w Holandii. Spowodowali go kierowcy, którzy masowo zatrzymywali się, by zbierać banknoty.



    Pieniądze wypadły na autostradę, bo otworzył się kontener wiozący dziesiątki tysięcy euro przeznaczonych do bankomatów.



    - Autostrada została dosłownie zasypana banknotami. Widzieliśmy, jak ludzie dosłownie grabili banknoty, wracali z nimi do swoich samochodów i odjeżdżali - mówi Rudy Bouma z programu telewizyjnego \"Nieuwsuur\", który przypadkowo przejeżdżał tą trasą i sfilmował całe wydarzenie. Dodał, że zanim przyjechała policja, widział, że tylko jedna osoba wróciła z banknotami do kierowcy.



    Nie wiadomo jeszcze ile pieniędzy zniknęło. Policja zaapelowała o zwrot pieniędzy, przypominając, że ich przywłaszczenie jest kradzieżą

  3. gepard 29.08.2011 r. 21:34:02

    ty sara taka chytra jestes to gdzie bys schowala ..na przyklad w domku kenpingowym ..kase dokumenty ..i cenne rzeczy ..jak wychodzisz w nocy na centrum..    

  4. gepard 29.08.2011 r. 21:43:46

    was pogielo dobrze ze jeszcze nie w du.psku...kude dokumenty od auta paszport ..wszystkie karty ..i kase w majtach.oj to macie te gaty ..ja to nie moge nic w kieszeniach nosic..zawsze gubie albo zostawie...juz fona to wogle malo z soba nosze ..staram sie trzymac w jenym miejscu ..na stoliku w pokoju..

  5. gepard 29.08.2011 r. 21:52:35

    no jakmam zamiar pic to nic nie zabieram z soba ..oprucz kilku kopiejek na     ..i nie ubieram nic .przez co moglbym ..glowe stracic..raz malo mi nie zerwali z lanicuchem .goscie w kominiarkach.no ogluszyli mnie butelka w leb...od tamtej pory ..wiem ze przez jakis cipunow mozna zdrowie stracic,,,,,temu kocham male miasteczka gdzie czuje sie pewnie i kazdy kazdego zna...

  6. gepard 29.08.2011 r. 22:00:42

    oj kuzde jak jestem w polsce najcenniejsza rzecz to wlasnie jest dowod ..lub paszport..nie mam czasu i siedziec czekac na nastepny..wiecie ze ja ostatnio pol europy przejechalem i polske w zdluz i wszez...bez prawka...i nikt mnie nie zatrzymal     dopiero w dover..jak z promu zjezdzalem...ale tu to moge jezdzic ..oni maja wszystko juz w komputerze ..a jak cos ma 5 dni na dostarczenie..    

  7. gepard 29.08.2011 r. 22:10:23

    ja sie nie balem polski prawko mialem zatrzasniete w drugim samochodzie tu i kuzwa wyjezdzac a kluczyki ..kuzwa gdzies przepadly pojechalem tak ..niemcow sie balem to sa kuzwy ..

  8. gepard 29.08.2011 r. 22:21:41

    germanicy to by mi auto scholowali dowalili nie zle ..ja nie moge uich bez prawka jezdzic..