forum

Rozrywka i uczucia

.......

  1. gepard 14.07.2011 r. 20:58:59

    jestesmy zdobywcami .zawsze kochamy to czego nie mamy ..a jak juz mamy ..to nie kochamy ...dalej szukamy....mysle ze my nie milosci szukamy tylko tak to nazywamy ...tak nam w pojono...a tak naprawde szukamy jakiegos sensu....i tak naprawde nawet nie wiemy czego ..poprostu szukamy...    

  2. gepard 14.07.2011 r. 21:09:56

    mowisz prawdziwy brylant     to uwazaj zeby ci go nie rabneli..zamknij go w sejfie ...i sie buj..ja juz nie chce brylantow ..one tylko swieca..innym w oczy ..wole ..zwykly piekny kamien..zeby w oczy nie klul ...nie chce .juz zyc w strachu,,,,po co..mi to...

  3. gepard 14.07.2011 r. 21:29:21

    nigdy nie ma wajchy ....poprostu po to mamy rozum...i staz przebyty...kalkujemy..zawsze wszystko da sie odkrecic..ale po jaka cholere....ch.ujem myslec..puste kobiety mnie nie podniecaja..o ..to tak jak..kupilem 7 lat temu zloty lanicuch okazja kumpel potrzebowal gotowki..jest wart dobrej klasy samochod.i wiesz co ..malo mi przez niego glowy nie oderwali w polsce ..jacys w kominiarkach wytrzymal ale butelka dostalem na otrzezwienie..ubralem go potem tylko 2 razy..w toruniu ..i to chodzilem w dzien..jak pije zostawialem go w pokoju w koszu na smieci .i sie balem ..to jak z kobietami sliczne ..okazy trzeba nosic jak jak jest sie pewniakiem..ja im nie jestem..myslalem tylko ..bo byle jaki cpun dla blyskotki moze ci odebrac wszystko ..

  4. gepard 14.07.2011 r. 21:51:51

    nie kazdy musi sie zemna zgadzac ..kazdy przezywa swoje zycie inaczej ja nie wale bzdor .bo to przezylem i wyciskam swoje po.jebane historie...patrze na zycie tym czym mnie nauczylo ..i polowa ze mnie pewnie leje ..a ja z ich pierdul zyciowych..taki juz jest nasz los