forum

Rozrywka i uczucia

Neron czy Pic na wode ?

  1. Przeklety 30.04.2011 r. 14:43:04

    usunełęm temat przez przypadek    

  2. Doom 30.04.2011 r. 15:13:08

    Bo neron To Jest Postac Ktura fikcyjnie sie podaje za kogoś a nim nie jest i Jest Oszustem! A nie każdy wie i są tu nowi że to PARUWA zwykła jest a Nie Neron tak samo jak ten w białej koszulce ja ich sprawdziłem i tam zdięcia tez z Googli są już nie wspomne że zagraniczne nie Polskie!!! Krecom was a wy piszecie a oni sie z was Nabijają!

  3. Doom 30.04.2011 r. 15:22:36

    ja zauważyłem to juz wcześniej dlatego nie uczeszczam na tej stronie! na mojej jest porządek i kultura uwiesz mi a są luddzie i piszą są radia? pozdrawiają cie przyjaznie a cała polska słyszy nie czyta     podchodzą do wszystkiego każdy, no małolaci czasem, mają za dużo wody w głowie ale są bany!!! na poprawienie humoru i odrazu jest blokowany bez pisania zbędnego do admina!!! jak komus ubliży trwa to kilka sekunt i gościa nie ma     ale śmiejemy sie i bawimy a tu sie denerwuje wiekszość osob! i nic wiecej

  4. Doom 30.04.2011 r. 15:28:03

    neron i konrad zawsze bedąm mieli u mnie przejeb...ne Konradowi nie popuszcze za to co pauli powiedział jak mnie nie było a neronowi za to że Kreci ludzi!!! A reszta niech sie pozabija!