forum

Rozrywka i uczucia

arbuz

  1. ... 05.04.2009 r. 23:11:04

    nie można innych atakować, należy zacząć normalna rozmowę. Może wykaż inicjatywę na prv...

  2. Konto usunięte 06.04.2009 r. 19:01:27

    ludzie wyluzujcie...;/ najeżdżacie na niego jak nie wiem... chce pogadać a wy co.. taka kultura <lol2>
    POLSKA Kultura!! ... zal normalnie...

  3. Kalina 07.04.2009 r. 20:42:35

    gdybyś nie był taki nachalny, to na pewno by ktoś Ciebie zauważył, ale jeżeli chcesz na siłę szukać jakichś znajomości, to tak ich na pewno nie znajdziesz. wyluzuj trochę, na pewno ktoś zechce z Tobą porozmawiać czy spotkać się.. a poza tym jesteś pojęciem maniaka seksualnego, a kobiety boją się takich osób... więc trochę zastanów się nad tym co piszesz na forach i co piszesz do kobiet w wiadomościach prywatnych.

  4. Konto usunięte 08.04.2009 r. 14:40:41

    ludzie czego sję boicie pisaś do faceta na wózku ja nie gryze niema skim tu na forum wymieniać opinie

  5. Konto usunięte 08.04.2009 r. 16:36:34

    pajnie skond możę wiedzieć co pan jest na wózku mieszka pan drugim piętsze ja mieszkam drugim i niemoge wyś na dwug nik tym pszejmuje pan będzie dumał ja niehcom bo jestem ztego powodu mam trudnoś znależieniu pan jest zdrowy może pan cwanjakowaś to tylko polsce jest takie hamstwo