forum

Rozrywka i uczucia

Prawdziwa miłość istnieje???

  1. Kris 03.08.2008 r. 10:15:42

    Oj młodziutka jeszcze jesteś i jak sama się w zyciu przekonasz tez złamiesz jeszcze nie jedno serduszko !! Tak juz jest ten świat skonstruowany ... Pozdrowionka i głowa do góry    

  2. ... 03.08.2008 r. 10:32:16

    Tylko na ile jest trwała. Chyba jest z nią jak z kwiatem - jak się nie dba należycie to więdnie (czasami więdnie pomimo że dbamy   smutny   ) . A w obecnych czasach wszyscy jesteśmy tak zaganani, że często zapominamy podlać roślinkę...
    Powodzenia i więcej otymizmu. M.Twain powiedział, że nie ma nic gorszego nad młodego pesymistę. Chyba tylko stary optymista...

  3. Konto usunięte 03.08.2008 r. 10:57:25

    Ale prawdziwą Miłość należy pielęgnowąć.. tylko wtedy rozkwita.. nie możemy zapominać o drobnych, czułych gestach każdego dnia.. obydwie strony związku powinny o tym zawsze pamietać.. jeśli ze stron odpuści.. to miłość niestety powoli traci swą siłe..

  4. Konto usunięte 03.08.2008 r. 10:59:35

    gdybym nie wierzyła, że prawdziwa miłość istnieje, to nie byłoby mnie tu teraz.. ciebie chyba też..

  5. Ewelina 03.08.2008 r. 12:24:07

    I mówicie, że takie jest życie... Należałoby zapytać dlaczego??? A odpowiedzi nikt nie zna... Wszystko jest tak trudne choć jestem jeszcze młoda... A co będzie później??? Miłość daje sens życiu... A jak jej nie ma??? Ja sama sobie nie potrafie radzić w życiu.... zawsze jest potrzebne wsparcie a go nie ma... ;(

  6. Konto usunięte 03.08.2008 r. 14:42:12

    miłość jest wiecznym cierpieniem ,przerywaną chwilami rozkoszy.............milość może być tylko do własnego dziecka

  7. Ewelina 03.08.2008 r. 23:24:42

    Tyle razy człowiek się zawodzi na drugiej osobie... Niby już jest wspaniale ale przychodzi coś takiego co wszystko rujnuje i znów jest się samemu... Trzeba czekać całe życie, że może kiedys ktoś nas jeszcze spotka??? Czy może próbować i pewnie znów się zawodzić... Opłaca się takie życie...??? ono jest tak krótkie przecież...

  8. Janek 03.08.2008 r. 23:24:42

    Prawdziwa miłość to jest w filmach.W realu to jest sponsoring....