forum

Rozrywka i uczucia

Czy warto starać się o kogoś kto mówi, że nie jest Tobą już zaintaresowany????

  1. ... 13.08.2008 r. 15:54:32

    Nie jest Cieie wart i tyle. Życie idzie dalej. Spotkasz lepszego (czego Ci życzę). I głowa do góry

  2. Konto usunięte 14.08.2008 r. 14:52:03

    odpuść go sobie. Nie zasługuje na Ciebie, jest głupi, niespełna rozumu. Nie kocha Cie - nie ma co sobie nim zawracać głowy

  3. Konto usunięte 14.08.2008 r. 15:32:51

    Nie musimy poświęcać siebie w imię czegoś, co i tak dobrze wiemy, że nie ma najmniejszego sensu. Sama dopiero co pożegnałam nieudany 'romansik' z facetem, który miał być 'na dłużej'... był miesiąc i przepadł. starałam się jakoś to uratować, ale ile można ?. Uwierz, że to zaboli troszkę na początku, a po kilku dniach jak dotrze do Ciebie, że nie był wart- będziesz miała jeszcze więcej dobrego humoru niż miałaś zanim go poznałaś     . Kwestia podejścia. Pamiętaj, że w Polsce na 1 kobietę przypada 3 mężczyzn, więc masz w czym wybierać     .

  4. Konto usunięte 14.08.2008 r. 20:29:50

    ,że chłopak będzie chciał wrócić do ciebie i tak się stanie i wtedy będzie problem, będziesz decydować ale czy jest sens ?

  5. Przemek 15.08.2008 r. 06:11:30

    Nieraz warto ale tylko do czasu   uśmiechnięty   jest wielu ludzi, ktorych jeszcze nie spotkalas i wiele miejsc do odwiedzenia.

  6. Konto usunięte 15.08.2008 r. 13:46:01

    mam podobny problem kocham kogos tak maocno i walcze caly czas ale rece opadaja gdy druga osoba gardzi toba... nie mam juz sil wiec sie roztaniemy

  7. Konto usunięte 15.08.2008 r. 16:02:25

    jesli on tak ci mowil to tylko sie chcial zabawic sie twoimi uczuciami albo w zastepstwie dopuki nie znajdzie sobie innej laski

  8. Konto usunięte 15.08.2008 r. 19:54:32

    Po prostu pozwolic mu odejsc. Cham i swinia, i tyle. Mozna jeszcze pogadac, moze sie chlopak jeszcze namysli ... Ale przesladowac, blagac, prosic, nachodzic ? Raczej nie, milosci, czy nawet przyjazni nie da sie wymusic.
    A dlaczego ? Dlatego zeby sie dowartosciowac. Zauwazyl ze fajna dziewczyna go lubi, to mogl sie z tego pocieszyc i pochwalic. Takie swinie niestety po ziemi chodza.

  9. Ewelina 25.08.2008 r. 16:44:48

    Ja miałam właśnie taką sytuacje, spotykałam się z chłopakiem a on z dnia na dzień powiedział ze już nie chce by między nami coś było i że chce być wolny. A wszystko było na dobrej drodze... Bardzo mi się podobał... Dlaczego tak się stało??? Co powinno się zrobić w takiej sytuacji???

  10. Konto usunięte 25.08.2008 r. 16:44:48

    Czasem to gra na sprawdzenie "przeciwnika", więc odrobinkę warto powalczyć, ale do czasu. Gdy miałem tyle lat co Ty uważałem że "bez tej - jedynej" życie nic nie jest warte. Bzdura. Pamiętaj że tego kwiata pół świata, będą inni, lepsi , a sądząc z fotografii (jeśli prawdziwie Twoje) nie powinnaś mieć problemów z znalezieniem odpowiedniego faceta. Tylko się nie śpiesz. Żonaci i dzieciaci mają przes....