forum

Rozrywka i uczucia

AUTENTYKI ..Z FORUM KOBIET

  1. Konto usunięte 11.12.2009 r. 08:56:25



    ...czyli stosunki męsko-damskie w pełnej krasie    




    - Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cie na bilet..."?


    - Nie umyłem zębów po kebabie z sosem czosnkowym, bo się strasznie spieszyłem do ciebie...


    - W skrócie: "Kocham Cie, ale mogę Ci ofiarować tylko siebie, bo mam żonę i dziecko.


    - Mój mąż: "Nie mogę cie podwieźć do pracy, bo obiecałem koleżance z pracy, że ją podrzucę..."


    - Od chłopaka, z którym się spotykałam. Próbując mu kiedyś powiedzieć, że mi na nim zależy odpowiedział:
    "No ale o co Ci chodzi"


    - Zawsze nosze sukienki i wydekoltowane bluzki A usłyszałam że ubieram się aseksualnie i niekobieco.


    - Mój ex - nie mieszkający w moim mieście, ale w nim studiujący: Tekst po zakończeniu sesji - wcześniej uczył się do egzaminów. Bite dwa tygodnie w ogóle się nie widzieliśmy. "Jadę do domu, bo tu mnie nic nie trzyma. Nie mam tu co robić, po co tu będę siedział?"


    - Siedzimy sobie w pubie i się pytam chłopaka co tak ogólnie o mnie myśli. Jaką jestem osobą i w ogóle...
    A on:
    Wiesz nie jesteś taką zajebistą że wymiękam przy tobie, ale jesteś moją najlepszą przyjaciółką, o wszystkim ci można powiedzieć. Kocham Cie!


    - O stosunku: Jak będziesz chciała znowu przeczyścić komin zadzwoń.


    - Mój, to już rekord pobił... Po pół roku chodzenia okazało się że nawet nie wie jak mam na nazwisko!!! Na zaproszeniu na wesele brata podał inne, które podobno kiedyś tam usłyszał od kumpla.


    - Na moje pytanie (poważne, do dyskusji), dlaczego ciągle wgapia się w Pamele, mój facet odpowiedział:
    "Wiesz, to jest tak, jak się ma malucha a chciałoby się mieć mercedesa. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma"....


    - Po tym jak nakryłam go na zdradzie, gdy minęło 3 miesiące od zerwania, napisał mi smsa z textem:
    "Misiaczku co z nami?"
    Kolejny sms od tego samego palanta:
    "Tamta panna była szmata, ona tylko leciała na samochód"
    (dodam że on jeździł wówczas rozklekotanym maluchem!)


    - Na pytanie co robimy na Walentynki?
    - Będziemy się walić!!!!


    - A mój na widok przechodzącej obok nas na ulicy super laski (kosmicznie pięknej - sama muszę przyznać) powiedział:
    "Wiesz w sumie to się cieszę że nie mam ładnej dziewczyny"



    Po przeczytaniu tego chciało by się rzec lub wyśpiewać "facet to świnia...".     ..OJ KOBIETY ...KOBIETY    
           

  2. Monika 11.12.2009 r. 09:27:06

    no prawda,facet to swinia ale chyba za to ich kochamy(jesli mamy akurat kogo)                

  3. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:29:06

    ...KOBIETKI PRZESADZACIE..NIE WSZYSCY SĄ JEDNAKOWI ..   uśmiechnięty  

  4. Monika 11.12.2009 r. 09:30:09

    no nie wszyscy ale duzo takich facetow jest,ale cie neronku pociesze ze kobitki wcale nie sa lepsze                

  5. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:31:35

    O!!!! NA TEMAT KOBIET ..TO JA MOGĘ NAPISAĆ CAŁA LITANIĘ ...ALE PO CO?...

  6. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:33:45

    MĘŻCZYZNA I KOBIETA ....TO DWA RÓŻNE ŚWIATY    

  7. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:35:20

    ...ALE ..JA ..KOCHAM KOBIETY ...             A JAK WYPIJĘ TO SZCZEGÓLNIE                

  8. Monika 11.12.2009 r. 09:36:40

    a ja tam wole facetow,nawt nie mam zbyt wiele kolezanek bo mnie wkurza ich tok myslenia i wole pogadac z facetem   uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  9. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:40:53

    ..NO GDYBYŚ NIE WOLAŁA FACETÓW ..TO BYŁABYŚ ..LESBĄ     ...A JA GDYBYM NIE WOLAŁ KOBIET ...TO BYŁBYM PEDAŁEM ...    

  10. Monika 11.12.2009 r. 09:44:46

    dokladnie tak by bylo                

  11. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:47:05

    ...ALE DLACZEGO WOLISZ ROZMAWIAĆ Z FACETAMI?

  12. Konto usunięte 11.12.2009 r. 09:48:35

    ...WIESZ CO?...NUDZI MI SIĘ TU NA TYM MKONTAKT   smutny  

  13. Monika 11.12.2009 r. 09:56:16

    a jakos tak,zawsze mialam wiecej kolegow niz kolezanek,jakos lepiej sie z nimi dogaduje.nie maja takich problemow typu kto ma lepsza bluzke albo ladniejsze tipsy   uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  14. Konto usunięte 11.12.2009 r. 10:24:38

    ...NO TO SZKODA ,ŻE NIE SŁYSZYSZ O CZYM ..JA ROZMAWIAM ..Z KUMPLAMI                                

  15. Monika 11.12.2009 r. 10:27:40

    no wyobrazam sobie jakie rozmowki prowadzicie   uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty     uśmiechnięty  

  16. Konto usunięte 11.12.2009 r. 10:38:28

    HA,HA,HA..POWIEM TAK ..GŁÓWNY TEMAT TO KOBIETY ..             ..SPADAM ..MIŁEGO DNIA    

  17. Konto usunięte 11.12.2009 r. 10:42:06

    Neronek ty to zawsze zapodasz temat.... zwalajacy z nóg