forum

Rozrywka i uczucia

Ahahaha;))

  1. Konto usunięte 17.03.2009 r. 17:08:49

    wiesz..istnieja setki "eufemizmow" na okreslenie pewnej profesji..od poetyckich "cor koryntu" po socjologiczne " osob prostytułujacych sie".. ale k..wa to gatunek czlowieka..niezalezny od płci.. czy wykonywanego zawodu..

  2. Madzia 18.03.2009 r. 00:05:27


    "Zamieszczając komentarz na forum zgadzasz się na to, że nie można nikogo obrażać ani atakować, pisać treści zawierające wulgaryzmy"

  3. Konto usunięte 18.03.2009 r. 13:31:56

    juz mam kompletnie dosyc twoich bluznierstw na forach za kazdym razem gdy sie loguje widze twoje posty z przeklinaniem jesli masz do kogos problem zkontaktuj sie z ta osoba wysylajac mu maila lub wiadomosc prywatna a nie na fory wylazisz.w ten sposob kreujesz swoj wizerunek w oczach wszystkich i ci powiem ze zygac mi sie chce juz od tego,zachowujesz sie jak nastolatek nie obrazajac przy tym nastolatkow.poprostu skoncz ze swoimi postami i popisywaniem sie bo juz nikt tego nie chce czytac.poprostu wyluzuj

  4. Konto usunięte 18.03.2009 r. 14:53:38

    Kolega Max jest juz od bardzo dlugiego czasu na tym portalu.Zawsze lubi wzbudzac wolol siebie zainteresowanie.Widocznie tylko w ten sposob potrafi wzbudzic na siebie uwage.Jeszcze jedno mnie zastanawia.GDZIE JEST MODERATOR!!???JESTEM ZA TYM AZEBY KONTA TAKICH OSOB BYLY ZARAZ USUWANE!!

  5. MAX29 19.03.2009 r. 10:07:26

    W najnowszych fotkach     Mamy już ewidętną tirówkę.Buhahaha.Nieźle.Ktoś już przez ten portal coś złapał????To do ku...ew.Bez obrazy dla miłych znajomych.

  6. MAX29 19.03.2009 r. 10:07:26

    masz rację poniosło mnie. ale k....a to nie wulgaryzm...może być kwoka?ok?
    Podejdź proszę do tego z humorem.Pamiętaj,że ja poprostu odbijam piłeczkę.A czym dłużej tym mocniej    
    Wpożądku już luzuje.Niemam zamiaru się źle prezentować.Dzięki z komentarz.Jesteś na poziomie OK.Pozdrawiam.