forum

Rozrywka i uczucia

Smoleńsk ,raport odpowiedzialność

  1. benek 14.01.2011 r. 13:37:01

    wiesz jakis nie bylo czasu sylwus troche bylem zajety

  2. benek 14.01.2011 r. 13:38:19

    a po drugie ciagle gadanie pupie marynie troche mnie zmeczylo

  3. Marec 14.01.2011 r. 14:36:40

    Słowianie są wielkim narodem. Polska tylko \"papużką narodów\" tak było jest i będzie. Zawsze rządzą nami złodzieje. Rozczulanie się nad Smoleńskiem jest szczytem hipokryzji dla kogoś kto uważa, że ten naród jest wielki. Ludzie którzy zginęli w tym locie zniszczyli naszą gospodarkę zarabiając na tym nieźle. Im zawdzięczamy najgłupsze ustawy. Były prezydent Finansował z naszego budżetu Izrael, który eksterminuje naród palestyński. Wielu z tych ludzi wspomagało Amerykańskie plany opanowania świata ( Teoria spiskowa?? Popatrz lepiej ile te pajace mają baz wojskowych na całym świecie i pomyśl kto zafundował nam Kryzys). Ci ludzie siedzieli pod jajami Law (Rosji) i go w nie kąsali. Nie ma co się rozczulać dostali to o co prosili jeśli Rosjanie maczali w tym paluchy. Poza tym. Najlepszym przykładem na to, że jesteśmy gównem nie narodem jest wizerunek jaki sobie wyrabiamy za granicą (Polacy jak dzieci bez wychowawców... Dosłownie banda buraków, gdziekolwiek nie pojedziemy większą ilością). I jak powiedzieć dobrze o ludziach, którzy wybierają takich kolesi do rządu. W ostatniej kampanii tylko jeden koleś mówił mądrze. Kampanię zrobił za swoją kasę i zdobył mniej niż 3%, a starzy wyjadacze?? Jak słyszałem te teksty byłem popłakany.             \"Trzeba... Należy...\" To wcale nie znaczy to samo co: \"Zrobię... Zmienię...\" I ludzie słuchają tego nawet nie zastanawiając się nad znaczeniem wypowiedzi. I jak tutaj powiedzieć \"Wielki naród\" ?? ja mówię \"Wielkie głupki\"



    Elo ocean Zdrowie \"takich jak my\"    

  4. benek 14.01.2011 r. 18:38:19

    skad masz takie informacjie podziel sie ze mna jarek

  5. benek 14.01.2011 r. 18:40:06

    Natalia dlaczego ktos nie cche czegos ujawniac bo wie ze to mu zaszkodzi

  6. Marec 14.01.2011 r. 18:41:04

    Odpowiedź jest prosta. Jak powiedzą co się stało na prawdę to co?? Wypowiemy wojnę rosji??? Hahahahaha             są drzwi których poprostu lepiej nie otwierać przed wszystkimi

  7. benek 14.01.2011 r. 18:41:37

    natalia wylewasz miud na moje serce myslem ze juz nikt nie potrafi myslec

  8. benek 14.01.2011 r. 18:43:33

    marec nikt nie bedzie rosji wypowiadal wojny ale trzeba wiedziec z kim sie ma do czynienia rosjan mozna podziwiac mozny ich kochac ale nie mozna im ufac w polityce

  9. benek 14.01.2011 r. 18:45:55

    wypadki sie zdarzaja i bede sie zdarzac ale ja chce wiedziec co bylo przyczyna tego wypadku a rosjanie robia wszystko zeby myslec ze to nie byl zwykly wypadek

  10. Marec 14.01.2011 r. 18:49:00

    Kiedyś w moskwie powiewała Polska flaga. Nie dawno byli potęgą ale niestety dzieki takim małym **cenzura** kom jak Polacy nie są. Zniszczyliśmy dobry System który nie miał czasu się rozwinąć. Moim zdaniem jeśli już rozpamiętywać to oni mają prawo do zemsty. Z drógiej strony pamięć takich wydarzeń rodzi nienawiść i gniew. Nie wolno ujawniać takich rzeczy oficjalnie bo większość ludzi to głupie bydło.

  11. benek 14.01.2011 r. 18:50:29

    wojny by nie bylo nie te czasy ale mysle ze putin musial by ustapic bo europa nie mogla by tego tak zbagazelizowac bo jesli by to zrobila to by oznaczalo koniec uni bo zaden kraj nie muglby soe czuc bezpiecznie

  12. benek 14.01.2011 r. 18:52:34

    marec wybacz ale piszesz odrzeczy

  13. Marec 14.01.2011 r. 19:17:49

    Sam piszesz od rzeczy i próbuję Ci to wytłumaczyć. Bierzesz się za temat do którego potrzebna jest naprawdę obszerna wiedza z wielu dziedzin. Widać, że jej nie posiadasz już zważając na to co piszesz i gdzie. Jesteśmy zwykłymi śmiertelnikami. Ten świat za który bierzesz sięga głęboko i jest ukryty przed nami dla naszego bezpieczeństwa. Wiem, że w życiu wygrzebałem już za wiele, przez głupią pasję jaka jest zdobywanie wiedzy.

    I teraz tak. Co to kogo obchodzi jak Kaczyński odwalił kitę, pogadaj o tym z politykami. W 2009 wymarło kilka osób z mojego otoczenia. Śmierć obcych mi ludzi nie robi na mnie wrażenia. Nie długo będziemy umierać milionami. Obaj jesteśmy mięsem. Żyj swoim życiem a nie wielkim światem bo on Cię zje. Ludzie myślą że najgroźniejszą bronią jest atomówka. Wszyscy wiedzą kim był Edison a nikt nie wie o kim był wielki słowiański umysł Tesla. Edison go wykiwał bo się bał człowieka dzięki któremu masz wszystko co masz w domu materialne. Nie mówi się o nim głośno bo on dał broń mocarstwom, która jest tak za.je.fajna, że się rosja z Amerykańcami boją. Zbroją się cały czas na siebie. Na ziemi jest nas ZA DUŻO!!! Oni MUSZĄ Nas wytłuc. Więc ciesz się życiem puki możesz.

    To jest portal rozrywkowy. Ludzie tu szukają uśmiechu i ucieczki od samotności i świata, a nie tematów które gnębią ich na co dzień.



    I teraz powiedz mi Czy jest szczytem egocentryzmu?

    Powiedzieć do dziewczyny, która właśnie zrobiła ci loda: \"Niezły byłem, co?\"

  14. benek 15.01.2011 r. 00:55:01

    marec tak naprawde to ja nie wiem oco ci chodzi jedno co moge wywnioskowac potym co piszesz to ze masz bardzo smutna dusze

  15. benek 15.01.2011 r. 00:56:25

    janusz nie ogladaj telewizji tylko mysl sam myslenie nie boli

  16. oceanic 17.01.2011 r. 10:58:49

    benek mysłi stereotypami aż miło nawet do mnie pisze jak do jakiegoś dresiarza tylko dlatego że uprawiam sport no ale tak są te lepsze sporty i te gorsze dla głupich ludzi    



    Marco weźmy Czechy kraj zawsze cicho siedział chował urazy wybierał to co dobre benka nie obchodzi aby mieć lepsze stosunki z Rosją aby móc w końcu zarabiać kasę jaka nam się należy z miejsca w którym żyjemy geograficznie woli się kłócić i wspominać Piłsudskiego ludzie maja w dup.ie tą całą katastrofę ludzie chcą kraju w który potrafi zarabiać kasę i właśnie te Czechy które mają zawsze wszystko gdzieś mogą być dla nas wzorem nie mówić o mentalności bo to jedni z najfajniejszych ludzi w europie

  17. Kill Bill 17.01.2011 r. 11:29:38

    sorry że nie w temacie.

    Ocean ja Cię wszędzie szukam        

  18. oceanic 17.01.2011 r. 11:33:23

    ja cię też   uśmiechnięty  

  19. Kill Bill 17.01.2011 r. 11:35:25

    weszłam na raj a Ty mi drzwiami przed nosem trzasnąłeś    

  20. oceanic 17.01.2011 r. 16:21:41

    jesteś ?   uśmiechnięty  

  21. benek 20.01.2011 r. 14:20:24

    maja mysle ze juz teoria o tym te prezydent kazal ladowac zostala obalona nawet jest to w uwagach w polskim raporcie ze nie ma najmniejszych dowodow na to ze byly jakie kolwiek naciski ale po tym co zobaczylem w polskiej wersji raportu gdzie pokazano jak postepowali na wiezy kontrolnej w smolensku musze przyznac ze coraz bardziej sie skalniam do tego ze nie byl to przypadek maja tego co rosjanie ukrywaja jest bez liku tak naprawde to nic sami nie wiemy bo dostajemy tylko co nam daja gdzie jest kokpit samolotu nie ma nawet fragmenow kokpitu

  22. benek 20.01.2011 r. 14:25:59

    co do oceanica to mam tylko taka nadzieje ze takich jak on niema w polsce wielu bo jesli jest wiecej do boze mniej w opiece polske mialem zkomentowac to co napisal ocenic ale tego sie nie zkomentowac to mozna tylko przemilczec

  23. benek 20.01.2011 r. 14:54:56

    tomek zgodzil bym sie z taba nawet zaraz po tragedi wlasnie tak myslem ot zwykla katastowfa ale juz nie teraz nie moge zrozumiec dzialn rosjan co stalo na przeszkodzie ujawnic wszystko zrobic trasparetne razem z polska prokurura i komisja sledztwo nawet jak bylyb jakies ich winy ale oni od poczatku matacza zaczeli z godzina katastrofy nie przeciesz oni tak naprawde nie dali nam nic tylko co co musieli ale nawet tego nie dali chcesz mi powiedziec ze plyta sie zaciela i nie ma zapisow co bylo na radarach niech nie obrazaja inteligencji czlowieka

  24. benek 21.01.2011 r. 03:16:08

    I TU sie z taba zgadzam maju ze gdyby sie nie obawiali ale nie europy ja w europe nie wieze oni sie boja ale tylko amerykanow aczkolwiek ten obecny prezydent USA jest tez niewyrazny mam nadzieje ze nastepnym bedzie republikanin dlatego nie rozumie naiwnosci tuska juz pisalem ale napisze jescze raz mam wielu znajomych rosjan to fajni ludzie ale maja pecha do wladz ale w polityce sa bezwzgledni i nie szanuja uleglosci oni gardza tym sami sa odwazni i cenia sobie odwage tusk myslal ze jest juz przyjacielem jak go putin przytulil myslal ze podziela sie ospowiedzialnoscia za katastrofe po rowno ale putin sie nie dzieli to stary komunista z KGB

  25. benek 21.01.2011 r. 03:19:59

    NIE chodzi oto zeby z nimi isc na szabelki ale nie wolno im ulegac trzeba poprzez unie twardo stawiac na swoim inaczej bedziemy robic co chca

  26. grzegorz5005 25.01.2011 r. 08:39:05

    witam,co prawda nie prześledziłem wszystkich postów od początku tego tematu,jednakże i ja pozwolę sobie dodać coś od siebie.

    moim zdaniem co do przyczyn,widać błędy z obu stron(piloci,wieża)teraz jest tylko kwestia tego,czy można pokazać całą prawdę,od strony rosjan-osoby odpowiedzialne za zaniedbania na lotnisku nigdy nie przyznają się do błędów i w ich interesie będzie mataczenie-jak by nie patrzeć,sam Putin lądował tam trzy dni wcześniej,gdyby się więc miało okazać,że również wtedy mieli tam bajzel,co bardzo prawdopodobne,to mają zesłanie\" zapewnione jak nic,a kto wie czy właśnie tak się to dla niektórych nie skończy,ale to już będzie wewnętrzną sprawą rosjan i konsekwencji,które Putin ewentualnie wyciągnie względem odpowiedzialnych tam osób,nie podadzą do światowej wiadomości.

    jeżeli chodzi o to czy ruskie się kogoś boją czy nie,moim zdaniem,nawet gdyby tam się amerykanie rozbili,nic więcej od naszych by nie wskórali,rosjanie choć nie są już takim mocarstwem jak kiedyś,mentalność mają jak dawniej(mam na myśli nie tyle społeczeństwo,co kreml) i raczej nie liczą się z nikim,jeżeli nawet sprawiają wrażenie,że liczą się trochę z ameryką..

    co do naszej strony,moje zdanie jest takie,że zadecydowały naciski i presja na pilotów,tylko czy generał czy prezydent to kwestia,której chyba się nie wyjaśni...

  27. grzegorz5005 25.01.2011 r. 11:52:58

    być może się mylę,moim zdaniem wolny pas a widoczność,to dwie odrębne sprawy,co do samej widoczności to na naszej konferencji widzieliśmy,jaka była podczas lądowania Jaka-40.w momencie startu prezydenckiego z warszawy.

    i tu zgodzę się z tym,że z warszawy w ogóle nie powinni byli ruszać,nie mając aktualnych danych pogodowych,bez lidera itd.

  28. grzegorz5005 25.01.2011 r. 12:33:34

    być może,choć takie liczenie,to właśnie jest ta nasza bylejakość,mówi się więc-jakoś to będzie,co do mgły,nawet jeżeli była by sztuczna,co akurat uważam za absurd,tamtego dnia miało tam lądować kilka samolotów,nie tylko polskie,moim zdaniem-pilot nie ma widoczności,spada na drugi krąg i tyle a nie podchodzi poniżej stu metrów i tu się nie ma co prężyć,przynajmniej współwina ewidentna..gdyby więc nie było presji z czyjejś strony,to czy rozsądny kapitan podjął by to ryzyko?...oczywiście wieża też zawaliła,ale na ile to może prokuratura coś nam rozjaśni,choć i tu na wiele bym nie liczył

  29. grzegorz5005 25.01.2011 r. 17:41:46

    to,że się trzeba tym interesować,to oczywiście z mojej strony pełna zgoda,oczywiście interesować,lecz nie epatować wręcz tym tematem,jak co niektórzy(zwłaszcza politycy)mają w zwyczaju czynić.

    tu chyba potrzeba po prostu spokoju,cierpliwości i rozsądku,zwłaszcza w ferowaniu wyroków i obarczaniu winą,jest to sprawa chyba jednak zbyt złożona,by można ją było wyjaśnić podsumować i wyrokować w kilku nawet zdaniach.

    dzięki \"jerzy\"za tą wymianę zdań,rozmowa to chyba najlepsze,co możemy zrobić,rozmowa a nie szkalowanie,wymyślanie i inne cuda   uśmiechnięty  

    pozdrawiam.