forum

Rozrywka i uczucia

bull shit

  1. Konto usunięte 04.03.2009 r. 13:35:46

    Smieszy mnie uzywanie obcojezycznych zdan na polskim serwisie.
    Czyzbys mial problem z j.polskim?
    Najgorsi tacy ktorzy mieszkaja 2 tygodnie na obczyznie i zapominaja polskiego

  2. Konto usunięte 04.03.2009 r. 14:58:28

    moj post w jezyku ang. ma jakies uzasadnienie.nie pisalem tego zeby pokazac ze umie sie poslugiwac jezykiem angielskim a dla scammer'ow ktorzy wysylaja mi posty z prosba odpisu na yahoo. napewno nie jeden z was dostal takie maile.nie piszcie do nich to jest wszycho pic na wode.poprostu jakis czaruch siedzi w afryce na kompie i probuje nas naciagnac na jakies pieniadze.pozdro dla prawdziwych ludzi

  3. Konto usunięte 04.03.2009 r. 23:34:43

    zgadzam sie z autorem postu- admin moglby wprowadzic blokade wpisywania adresu e-mail w tresci postu albo cos podobnego... pozdro

  4. Konto usunięte 06.03.2009 r. 11:15:34

    raz odpisalem jakiej klijentce zeby sie odwalila i nie pisala dostalem zwrot ze pochodzi z Senegalu jej ojciec to jakis zasrany profesor ktory nie zyje z reszta matka tez a ona odziedziczyla po nim spadek dosyc duzy naklad zer byl w tej sumie zadala pytanie czy potzrymam ta kase na swoim konce przez jakis czas Qrwa ale sciema na zywca nie jestem idiota co fakt to foka tej laski ktora dostalem byla calkiem niezla heheheheh

  5. MAX29 06.03.2009 r. 11:21:44

    Ale niektóre fotki murzynek są niezłe    

  6. Konto usunięte 06.03.2009 r. 11:21:46

    dostaje takie e-maile juz mnie to zaczyna wkuzac nie dosc ze anonim to jeszcze gadka jest o kasie
    admin portalu powinien zlikwidowac mozliwosc anonimowosci przeciez kazdy tu czegos szuka to po co sie ukrywa a yahoo to jakies polowanie sobie tu robi

  7. Konto usunięte 06.03.2009 r. 11:22:33

    e-mail wam tu wkleje

  8. Konto usunięte 06.03.2009 r. 22:23:00

    Witaj, Życzę Wam najlepsze komplement w sezonie Mam na imię Olivia, a good looking girl. Widziałam Twój profil na tej stronie i Podziwiam to, Well, I am sorry, że nie powiedzieć wiele o sobie, ponieważ nasze Profil nie może powiedzieć wszystko o nas. Mam specjalną powodu skontaktować się tak chciałbym Ci odpowiedzieć na moje adres e-mail (oliviakameh@yahoo.com) nie mogę powiedzieć wszystko na temat siebie i przyczyny i Jestem skontaktować się. Dzięki jak piszesz do mojej mnie z Olivia.

  9. Konto usunięte 07.03.2009 r. 11:31:29

    this service is a fake and i dont think so any one get a help 2 find someone.just BULL SHIT and SCAMS

  10. Konto usunięte 07.03.2009 r. 11:31:29

    to jest plaga - jak stonka na ziemniakach....