forum

Rozrywka i uczucia

..HMMMM....ZDRADA....

  1. Konto usunięte 06.12.2009 r. 21:20:35

    Witam...ja tam nie wiem po co tak przezywac ten caly sex-to tylko fizyka ciał.sex z inna osoba to dla mnie nie zdrada---zdrada to uczucia a nie fizyka....jesli kobieta chce sprobowac z kims innym -nie ma problemu-gorzej jak innemu zacznie sie zwierzac i mowic,ze go kocha i spedzac z nim romantyczne wieczory-jak zacznie to przede mna ukrywac.moze isc do lozka z innym,tylko niech tego nie ukrywa i niech nie robi problemu jak ja to zrobie z kims innym..................nie jest tak ze ciagle bym bzykal na boku,ale nie widze w tym nic złego.czasami jest sex i tylko sex-nic poza tym,gorzej jesli wchodza w to rowniez uczucia do tego innego....dla mnie moze sie bzykac na boku jesli czuje potrzebe.wazne zebym to ja byl w jej sercu...CIAŁO TO NIE UCZUCIE////zyjemy w takim spoleczenstwie,ktore uwaza to za zle,ale to tylko kwestia kultory spolecznej,tradycji i wychowania   uśmiechnięty  

  2. Konto usunięte 06.12.2009 r. 21:37:59

    ...PEWNIE I TAK MI NIE UWIERZYCIE ...ALE JA TEŻ NIE ZDRADZAM,JEŚLI JESTEM Z KIMŚ TO JESTEM..   uśmiechnięty  

  3. WOLF 06.12.2009 r. 21:58:40

    NERON CO BYŚ POWIEDZIAŁ NA TO GDYBYŚ POJECHAŁ NA WYCIECZKĘ Z PRACY JAKIŚ ALKOHOL PITY SPONTANICZNIE ,OCZYWIŚCIE GRZECZNY ,JESTEŚ ALKOHOL ZACZYNA DZIAŁAĆ ,NIE TYLKO U CIEBIE ,FAJNE KOLEŻANKI Z PRACY ,NO COŚ PRZYPADKIEM SIĘ DZIEJE ,BUDZISZ SIĘ W NIE SWOIM ŁÓŻKU ,I CO SOBIE MYŚLISZ .

  4. Konto usunięte 06.12.2009 r. 22:03:22

    WOLF ...,WŁAŚNIE PISZĄC O JEDNORAZOWYM SKOKU W BOK ..MIAŁEM NA MYŚLI TAKĄ ZDRADĘ ...POD WPŁYWEM ALKOHOLU WŁAŚNIE ,KIEDY CZŁOWIEK NIE JEST W PEŁNI ŚWIADOMY SWOICH CZYNÓW...I WIEM COŚ O TYM ...BO NIE TAK DAWNO COŚ TAKIEGO MI SIĘ PRZYDARZYŁO ...NA SZCZĘŚCIE MOJA KOBIETA MI TO WYBACZYŁA..CHOĆ NIE BYŁO JEJ ŁATWO...   uśmiechnięty  

  5. WOLF 06.12.2009 r. 22:06:48

    WIĘC JA MIAŁEM NO DWA CZY TRZY ALE ALKOHOL ZAGRAŁ PIERWSZĄ NUTĘ ,A ŚWIADOMIE NIESTETY ALE MI SIĘ NIE PRZYTRAFIŁO.

  6. WOLF 06.12.2009 r. 22:08:16

    JA TAM DZIECI KOCHAM MAM JEDNO ,I JEST MI MAŁO JESZCZE DZIEWCZYNKA I JESTEM ZADOWOLONY.

  7. Konto usunięte 06.12.2009 r. 22:18:15

    ...NO JA MIAŁEM ..SZCZĘŚCIE            

  8. WOLF 06.12.2009 r. 22:24:33

    OJ ŻEBY KTOŚ W PRZYSZŁOŚCI NIE MUSIAŁ WSPOMNIEĆ SOBIE ,TEGO TEMATU ,NO PROSZĘ ZAKONNICE ,KAPŁANI ,OJ JA BYM CHCIAŁ WIEDZIEĆ CO TAM BYŁO NIE TAK U NIE JEDNEJ OSOBY .

  9. WOLF 06.12.2009 r. 22:28:05

    MIAŁEM NA MYŚLI WSZYSTKICH RAZEM ZE MNĄ ,CZYLI TY TEŻ .