forum

Rozrywka i uczucia

...

  1. Konto usunięte 04.12.2009 r. 12:09:58

    Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Oczywiście pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i... okno stojącego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował:
    - Mówiłem żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić.
    Tak więc golfiści idą do domku i pukają do drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły głos mężczyzny.
    - Proszę wejść.
    Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta:
    - Czy to wy zbiliście szybę?
    - Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfiści.
    - Hm, właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym sam zostawiając sobie jedno na koniec?
    - Nie, tak jest świetnie - odpowiada mąż - ja bym chciał dostawać milion dolarów co roku.
    - Nie ma problemu - mówi dżin - do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. - A ty, młoda kobieto, czego chcesz?
    - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służącymi.
    - Mówisz i masz - odpowiada dżin. - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
    - A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo.
    - Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin.
    - I co ty na to kochanie? - pyta mąż - Mamy tyle kasy i domy... może się zgódź.
    Tak więc żona kolesia z dżinem idzie na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
    - Ile masz lat ty i twój mąż?
    - Oboje mamy po 35.
    - 35 lat i wierzycie w dżina?!

       

  2. Konto usunięte 04.12.2009 r. 12:21:58

    hehehehehe

  3. Konto usunięte 04.12.2009 r. 12:56:12

    pomysłowy dzin    

  4. Konto usunięte 04.12.2009 r. 14:41:48

    złota rybka rybakowi powiedziała spełnie twoje 3-zyczenia jak mnie puscisz i odpłyneła   uśmiechnięty