forum

Rozrywka i uczucia

pretensje facetów

  1. Konto usunięte 05.07.2007 r. 11:09:30

    W drugą strone też tak to działa miła Pani   uśmiechnięty  

  2. Konto usunięte 27.07.2008 r. 17:17:13

    wiecej w tym bzdury niz prawdy ... wydaje mi sie ze przewaznie ludzie chca byc ze soba bo sie kochaja , a ze leca na kase to chyba wyjatki... oczywiscie moge sie mylic pozdrawiam

  3. Konto usunięte 27.07.2008 r. 18:09:56

    być może zabrzmi to gorzko ale wkurza mnie to, że faceci zarzucają kobietom iż te "lecą na kasę". Ja się pytam: na co mają lecieć. ?? Ile kobiet znam, które wychodziły za mąż z wielkiej miłości i nie patrzyły na żadną kasę, to prędzej czy późnijej za swoją miłóść i oddanie zapłaciły tak, że mężulek je zdradził z dupą młodszą o kilka lat. . A gdy doszło do rozwodu i alimentów, to koronny argument mężulka brzmiał :="jej chodzi tylko o kasę" A fe, paskudna. Co o tym myslicie. ???

  4. Konto usunięte 27.07.2008 r. 18:09:56

    Oczywiście że działa to w obie strony. Faktem jest, że niewielka część kobiet otwarcie przyznaje że chodzi im przede wszystkim o kasę. Ale o wiele więcej jest takich, które też tego oczekują, ale za diabła się nie przyznają.
    A co do zdrady, to inna bajka. Rzadko kiedy wina leży po jednej stronie. Czasami to kobiety poniekąd "zmuszą" faceta do zdrady swoim postępowaniem. Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. A "pretensje do facetów" mają równie wiele sensu w opisywaniu na forum, jak i "pretensje do lasek".
      smutny