forum

Rozrywka i uczucia

czy polska to jescze jest sowerenny kraj czy na uslugach rosji

  1. soltys 17.09.2010 r. 15:13:00

    zaden rzad w europie nie aresztowal zakajewa nawet do glowy im to nie przyszlo zakajew przyjedzal do polski kilka krotnie nikt go nie zatrzymywal nawet byl zaproszony do telewizji polskiej tydzien temu dostal wize od polski a przeciesz nie daje sie wiz osbom kture sie chce aresztowac wiec co sie zmienilo teraz czy nami rzadza tchurze nawet malenka dania sie nie ugiela pod presja rosjan wiec ci sie dzieje z odwaznym narodem polski Pilsudzki to sie w grobie przewraca jak patrzy na to co roba jego potomkowie

  2. Ernest 17.09.2010 r. 15:23:38

    No co ty piszesz sołtys przeciez brytyjczycy zaaresztowali Zakajawe i rowazali jego ekstradycje

  3. Ernest 17.09.2010 r. 15:27:07

    I sam zreszta piszesz ze w danii tez go aresztowali wiec o co cisie rozchodzi

  4. soltys 17.09.2010 r. 16:06:21

    ernst nie rozwazali tylko wedlug prawa przeprowadzano proces i jak sie okazalo wszystkie zarzuty byly jednm wielki oszustwem wiec oddalila zadanie rosjan a tak a propo to zakajew przyjedza do polski bardzo czesto nawet w tym roku byl juz trzy razy i go nie zatrzymywano wiec co sie teraz stalo ze nagle obowizuje prawo kture jeszce pare dni temu nie obowizywalo apozytym on byl i wniemczech i w fracji i przemawial w ich parlamentach i nikt nie wazyl sie go aresztowac

  5. Ernest 17.09.2010 r. 16:10:52

    No wiem sołtys ze był proces tak tylko ogólnie napisałem ze rozwazali w semnsie ze sad rowazał.

    A co do Zakajewa to pewnie u nas tez go puszcza wolno

  6. soltys 17.09.2010 r. 16:20:47

    ernst mysle ze go zwolnia nie wyobrazam sobie ze zeby go aresztowali bo to by byla kompromitacjia polski ale samo zatrzymanie jest juz skandalem tu sprawa jest prosta chodzi to ze by mu uniemozliwic udzial w obchodach ale sam jestem ciekaw jak sie zachowa polska to nie sprawa prawna lecz polityczna

  7. Ernest 17.09.2010 r. 17:48:16

       

  8. soltys 17.09.2010 r. 17:55:54

    no i stalo sie w co nie bardzo chialem wierzyc jednak aresztuja zakajewa nie mam watpliwosci ze tusk trzesie sie ze strachu przed putinem a o to ze niby prokurazura jest nie zalezna mozna schowac miedzy bajki seremet jest facetem bez jaj zrszta to widac terz naprawde bedzie wsytd sie przyznac ze jest sie polakiem i wcale mnie by nie zdziwilo gdyby teraz naprawde jakies bojowki czeczenskie zrobily jakies bum w polsce

  9. soltys 17.09.2010 r. 18:01:11

    jerzy nie wiem jak to tlumaczyc mam wielu znajomych rosjan muj syn przyjazni sie z rosjanami to fajni mili ludzie o podobnej mentalnosci do nas wiec jka to sie dzieje ze maja pecha do takich ludzi kturzy nimi rzadza