forum

Rozrywka i uczucia

...HMM......

  1. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:12:33

    Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie. Nagle przemówił głośno:
    - Panie Boże spełnij chociaż jedno moje życzenie.

    I ku wielkiemu zaskoczeniu usłyszał głos Boga:
    - Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię jedno twoje życzenie.

    Zaskoczony mężczyzna poprosił:
    - Zbuduj dla mnie most na Hawaje żebym mógł tam jeździć samochodem, kiedy tylko zechce.

    Bóg odpowiedział:
    - Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Ile betonu, stali. I co pomyślą ludzie widząc nagle ten most? Rzecz jasna mogę to uczynić, ale może wolałbyś jednak bym spełnił inne twoje życzenie? Zastanów się dobrze zanim odpowiesz. Nie śpiesz się.

    Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł:
    - Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobiety. Chciałbym, wiedzieć, co one czują, w głębi duszy, co myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo, kiedy płaczą. O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - Co ci jest? - odpowiadają - A nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą.

    Po kilku minutach ciszy Bóg zapytał:
    - Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście

  2. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:29:30

    Sam je stworzył a nawet sam nie potrafi ich zrozumieć więc kiedy kobiety pragną byśmy je wreszcie zrozumieli to żądają cudu hehe.

  3. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:34:23

    TAK....BUDOWA MOSTU JEST ZDECYDOWANIE ŁATWIEJSZA .I TAK JAK MÓWI MOJA KUMPELA Z PRACY ....Kobiety są takie jakimi uczynili je mężczyźni...

  4. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:35:26

    ....ZRESZTĄ.. I NA ODWRÓT...

  5. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:41:29

    Że budowa mostu jest łatwiejsza to się zgadzam ale z tym co mówi twoja kumpela z pracy stanowczo zaprzeczam nie my je takimi uczyniliśmy bo to nie był by dla nas żaden interes sądzę że to jej takie kobiece gadanie a czasem nie jest ona feministką hehe.

  6. Konto usunięte 19.11.2009 r. 09:53:58

    NIE, NIE JEST ...HA,HA,HA,..ALE JA SIĘ Z NIĄ ZGADZAM ...NO POMYŚL ...WIDZISZ JAKĄŚ SUPER LASKĘ ..I CO .. NIE CHCIAŁBYŚ JEJ PRZELECIEĆ ?..MYŚLĘ ,ŻE CHCIAŁBYŚ ..I MASA INNYCH KOLESI .I LATAMY ZA TAKĄ JEDNĄ CZY DRUGĄ ..CO DZIEJE SIĘ Z TAKIMI SUPER GIRL?..ZACZYNAJĄ UWAŻAĆ ,ŻE SĄ PĘPKIEM ŚWIATA..STAJĄ SIĘ ZAROZUMIAŁE ..MOGĄ MIEĆ PRZECIEŻ KAŻDEGO FACETA ..GRAJĄ NA NASZYCH UCZUCIACH ..I PODOBNIE DZIEJE SIĘ W PRZYPADKU FACETÓW ...LASKI ZA NAMI LATAJĄ ..TO JACY SIĘ ROBIMY ..PRZESTAJEMY SZANOWAĆ KOBIETY ..BO TEŻ UWAŻAMY ..,ŻE MOŻEMY MIEĆ KAŻDĄ ..SAMI NAWZAJEM SIĘ PSUJEMY ...,ŻE TAK POWIEM ..ALE OCZYWIŚCIE TY MOŻESZ MIEĆ INNE ZDANIE ..

  7. Konto usunięte 19.11.2009 r. 10:05:00

    Może po głębszym zastanowieniu i masz rację ale sądzę też że nie wszystkie ładne kobiety wykorzystują tak niecnie swój czar,wdzięk i urok osobisty.
    A co do przelecenia jakiejś super laski nie zawsze myślę takimi kategoriami i mam nadzieje że większość facetów tez nie myśli tylko rozporkiem.

  8. Konto usunięte 19.11.2009 r. 10:18:49

    HA,HA,HA,...DO PIERWSZEGO RAZU ..TO ŻART ..OCZYWIŚCIE ...ALE NA SZCZĘŚCIE JA TEŻ KIERUJĘ SIĘ GŁOWĄ ..ALE TAKIE JEST ŻYCIE ...NIESTETY ..I WIEM CO MÓWIĘ..SPADAM DO PRACY ..MIŁO MI BYŁO ..POZDRAWIAM

  9. Konto usunięte 19.11.2009 r. 10:22:13

    TAK ANO ...JAK TO SIĘ MÓWI ..KOBIETY SĄ Z WENUS ...A MĘŻCZYŹNI Z MARSA ?