forum

Rozrywka i uczucia

..DEKALOG DLA ŻONY ...

  1. Konto usunięte 17.11.2009 r. 09:18:18



    TEKSTU NIE NALEŻY BRAĆ NA SERIO. JEST ON TYLKO FIKCJĄ.

    1. Jam jest Twój mąż, który Cię wywiódł z domu niewoli panieńskiej, zgryzot i cierpień.

    2. Nie wymawiaj imienia swego Męża ordynarnie, lecz mów zawsze pieszczotliwie.

    3. Czcij Ojca i Matkę Jego, albowiem oni obdarzyli Cię twym ukochanym mężem.

    4. Nie zabijaj w mężu Twoim miłości do ciebie.

    5. Nie żądaj szpilek, futer ani żadnych innych rzeczy, które obciążyłyby kieszeń Twego męża.

    6. Nie uwodź mężów cudzych, choćby lepsi byli od Twego.

    7. Nie kradnij pieniędzy z kieszeni męża swego, gdy w dobrym humorze wraca późną porą.

    8. Nie mów fałszywego świadectwa, jakoby Twój Mąż chodził po restauracjach, pił wódkę, grał w karty, choćby to prawda była.

    9. Nie zdradzaj męża swego.

    10. Nie żądaj więcej niż raz na dobę, gdyż są kobiety, które mężów jeszcze nie mają.AMEN

    PS.TEKSTU NIE NALEŻY BRAĆ NA SERIO. JEST ON TYLKO FIKCJĄ...HA,HA,HA,HA

  2. Monika 17.11.2009 r. 12:48:01

    dobre,dlatego nie spieszno mi zeby sie zaobraczkowac   uśmiechnięty   )

  3. Konto usunięte 17.11.2009 r. 14:18:53

    hahahaha ja tak samo jak kropalajda    

  4. Konto usunięte 17.11.2009 r. 17:13:18

    no jasne ze tak moja słodka    

  5. Konto usunięte 17.11.2009 r. 17:18:53

            hush hush    

  6. Konto usunięte 17.11.2009 r. 17:32:37

    Denny ten dekalog , ni w kij ni w oko hahaha   uśmiechnięty  

  7. Konto usunięte 17.11.2009 r. 18:29:46

    ..I TAKI MA BYĆ ..ALE WIDZĘ ..,ŻE NIE WSZYSCY TU MAJĄ POCZUCIE HUMORU ....

  8. Konto usunięte 17.11.2009 r. 19:32:37

    NIE WIEM..HA,HA,HA,HA...

  9. Anka 17.11.2009 r. 22:15:27

    No hehehehe dobrze że mam to za sobą

  10. Konto usunięte 18.11.2009 r. 09:05:43

    ...DZIECKO ?...CO TY TUTAJ ROBISZ?...MKONTAKT TO NIE MIEJSCE DLA CIEBIE...

  11. Konto usunięte 08.04.2010 r. 18:53:39

    odgrzewane koklety                                    

  12. Konto usunięte 08.04.2010 r. 18:59:18

    Toć Neron    

  13. Konto usunięte 08.04.2010 r. 19:00:02

    Dekalog Dobrego męża...

    1. Czasami mógłbyś okazać wdzięczność, że chciałam wyjść za Ciebie i tyle czasu wytrzymałam z Tobą. nie obrażę się za jakiś badyl lub czekoladki, obiecuję.

    2. Wiem, że nie znasz się na modzie, ale raz na jakiś czas mógłbyś pochwalić moją nową bluzkę. Przecież sam za nią zapłaciłeś.

    3. Piątek, sobota, niedziela; pranie, sprzątanie, gotowanie. Jak dobrze, że w TV są mecze i skoki, a potem wypad z kolegami. Nie zapomnij jednak przed wyjściem odkurzyć i zabrać ze sobą śmieci do zsypy. Tylko tyle od Ciebie wymagam.

    4. Lubię piwo prawie tak dobrze jak ty, może czasem mógłbyś je wypić ze mną zamiast wychodzić z domu z kumplami.

    5. Jeśli nie chcesz, abym Cię zadręczała pytaniami, uprzedzaj mnie wcześniej, że dziś spóźnisz się na obiad. Przecież właśnie po to kupiłeś mi komórkę.

    6. Uwielbiam dla Ciebie gotować, ale gdy muszę zostać dłużej w pracy, możesz sobie sam coś zrobić. Przecież świetnie sobie radziłeś w kuchni w czasach kawalerskich. Lub zamów sobie pizzę. Nie musisz cały wieczór przymierać głodem.

    7. Wiem, że wszystkie jesteśmy urocze i nie mam żalu, gdy czasami wodzisz oczami za jakąś efektowną babką, ale nie musisz każdej z nich proponować odwiezienia do domu swoim samochodem.

    8. Jestem przygotowana do rozmowy na temat polityki, filozofii, literatury i sztuki, a nawet ekonomii, piłki nożnej, trunków czy samochodów. Umiem czytać i, gdy ty oglądasz mecz lub siedzisz w Internecie, przeglądam te wszystkie mądre gazety, które znosisz do domu.

    9. Owszem mówiłam, że wzruszają mnie łzy w oczach faceta, ale więcej jak dwa razy ten sam numer Ci ze mną nie przejdzie.

    10. Hamburger z frytkami i piwo to nie jest jedyna forma rozrywki, jaką znam. Byłoby mi bardzo przyjemnie gdybyś czasem towarzyszył mi w teatrze, w kinie lub w muzeum.



    Dekalog dobrej żony...

    1. Ciesz się, że w ogóle ktoś Cię zechciał.

    2. Nie myśl że jak już Cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg. i łazić po domu jak łazęga.

    3. Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą. Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał, czy dobrze wybrał.

    4. Pamiętaj: piwem mąż się nie zatruje.

    5. Nie wypytuj go stale gdzie był i co robił. Próbuj sama dedukować. Nawet nie masz pojęcia jak takie pytania irytują.

    6. Uważaj żeby zupa nie była za słona zbyt często.

    7. Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie. Być może ratował komuś życie metodą usta - usta?

    8. Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie przeciętnej kobiety - niewiele.

    9. Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć.

    10. Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie. Uczyć trzeba się przez całe życie.

  14. Konto usunięte 08.04.2010 r. 19:12:56

    a mi się najbardziej podoba pkt10            

  15. Konto usunięte 08.04.2010 r. 19:53:12

    yyy..