forum

Rozrywka i uczucia

Realne spotkania? Porażka

  1. Konto usunięte 15.07.2008 r. 15:44:05

    Rada dla randkowiczów, szukajcie sobie partnerów nie w necie bo w necie nic ciekawego nie ma, najlepsze rozwiązanie to znajomość z sąsiedztwa i takie coś preferuje.

  2. ... 18.07.2008 r. 23:02:47

    Mam podobne obserwacje. Może by tak założyć na forum listę osób niesolidnych, tzn. takich które wycofują sie w ostatniej chwili lub naciągają na telefony. Zapobiegałoby to wpadaniu wielu osób w te same sidła i może zmniejszyło natężenie procederu.
    Pozdrawiam

  3. Konto usunięte 23.07.2008 r. 13:28:08

    mysle ze nie kazda kobieta jest taka i nie kazda sie przynaje ze zalezy jej na kasie faceta , ale to idzie w dwie strony kobiety sa oklamywane przez facetow i same pozniej klamia wiec nie mozna tylko ich obwiniac ja tu spotkalam wielu facetow co przyszlo na spotkanie okazalo sie ze ma zony a wczesniej nic o tym nie wspomnialo i co tez mam stracic wiare w facetow ze kazdy ktory do mnie napisze ma zone??

  4. Konto usunięte 23.07.2008 r. 22:48:33

    Trudno nazwać Cię naiwniakiem, bo każdy kto przegląda anonse i ogłoszenia przy najmniej raz się z tym styka. Ale chyba nie byłeś taki "napalony", żeby zapłacić?
    Nie pomylę się chyba, że spora część z tych "zdrapkowiczów z ogłoszenia" to faceci. Żałosne hieny liczące na jałmużnę w postaci kodów.
    A Tobie osobiście mogę tylko życzyć powodzenia w dalszych łowach i...
    ...nie daj się naciągać.
      uśmiechnięty  

  5. Konto usunięte 26.07.2008 r. 14:42:05

    Witam !
    Hm, mogę zrozumieć, że w sytuacji w jakiej sie znalazłeś, możesz uogólniac stwierdzenia, oceniając wszystkie kobiety tak samo, ale wierze, że po jakims czasie, po tzw. ochłonieciu, zweryfikusze swoja opinie. Naprawdę, uwierz mi, nie kazda kobieta "leci" na kasę i nie zakłada od poczatku, ze go wykorzysta i "oskubie" tak jak ja nie wierze, że kazdy facet to drań i mysli tylko o seksie.
    pozdrawiam.

  6. Michał 28.07.2008 r. 15:49:18

    Pragnę się wypowiedzieć na temat tego forum, niewiem czy to wszystko działa na podstawie "mamy Cię" czy jak... Tylko raz dzięki temu serwisowi doszło do "kolacji ze śniadaniem" , która miło wspominam. Ale reszta to była porażka, umawiam się z kobieta w centrum Warszawy a ta nagle przestaje odpisywac i nici, potem pisze do drugiej umawiam sie z nią i gdy juz wszystko jest ładnie pięknie zaplanowane to ta pisze "to teraz wyślij karte zdrapke za 50 zł" . Czy wy kobiety/dziewczyny uwazacie takie działania za nomalne i poważne? To jest zwykła porażka, żeby ktoś kto chce się spotkać tylko raz spotkał się na poważnie z poznaną osobą. Może piszcie w swoich profilach odrzu ze sobie żarty robicie albo chcecie kogoś naciągnąć na kase hmm? Pozdrawiam tą normalniejszą część kobiet i zapraszam do odwiedzin profilu.

  7. Konto usunięte 28.07.2008 r. 15:49:18

    Nie możesz mieć oto pretensji.Tak to już jest zresztą nie tylko z dziewczynami. Chłopcy też nieźle kręcą. Owszem wolę konkretne osoby, ale jak się spotka jakiegoś bajeranta to się go żegna i szuka dalej. Co innego zrobić?