forum

Rozrywka i uczucia

a niech was cholera wezmie tyle tu kucharek a ja nadal glodny chodze

  1. Konto usunięte 26.10.2009 r. 16:32:26

    Rączki ma nóżki też to do kuchni,jest równouprawnienie   uśmiechnięty   )))))

  2. Konto usunięte 26.10.2009 r. 16:37:08

    ZAMÓW DUŻĄ PIZZĘ, Z BEKONEM ,LUBISZ Z BEKONEM

  3. A. 26.10.2009 r. 16:39:44

    leń!

  4. Konto usunięte 26.10.2009 r. 16:40:57

    wielkie dzieki juz se dalem rade zawsze zjawiacie sie po fakcie ,powiedzcie do czego wy nam potrzebne jestescie

  5. Konto usunięte 26.10.2009 r. 16:48:17

    ja wam bym dal rownouprawnienie tyle przygarach byscie siedzialy az wam rownouprawnienie bokiem by wyszlo

  6. Konto usunięte 26.10.2009 r. 16:48:50

    CO TAM WRZUCIŁEŚ DO GARA? JAKA DZIŚ KUCHNIA ANGIELSKA?

  7. Konto usunięte 26.10.2009 r. 17:00:33

    ta jeszcze do garow w mikrofali nie szybciej a sklepow polskich tu wiecej jak w polsce

  8. Konto usunięte 26.10.2009 r. 17:05:36

    a teraz to ja mam wszystko w dupie papieroska do geby i to jest piekniejsze jak sex

  9. Konto usunięte 26.10.2009 r. 17:22:11

    JA TO WIDZĘ TAK.....ONA UGOTUJE COŚ PYSZNEGO ON POZMYWA, A PÓŹNIEJ RAZEM POD KOCYK, SJESTA. A INNYM RAZEM NA ODWRÓT, ALE PÓŹNIEJ ZAWSZE RAZEM- SJESTA . I ŻADNEJ "SEKSMISJI"

  10. Konto usunięte 26.10.2009 r. 18:15:26

    Kiedy Stwórca skończył tworzenie mężczyzny, zdał sobie sprawę, że zużył już wszystkie posiadane składniki. Nie było nic więcej trwałego, nic stałego czy mocnego, z czego mógłby stworzyć kobietę.
    Stwórca zastanawiał się długi czas, w końcu wziął:

    krągłość księżyca,

    gibkość pnącza winorośli i drżenie trawy,

    wysmukłość trzciny i kwitnięcie kwiatów,

    lekkość listków i jasność słonecznych promieni,

    płaczliwość chmur i niestałość wiatru,

    miękkość ptasiego puchu i twardość diamentu,

    słodycz miodu i okrucieństwo tygrysa,

    żar ognia i chłód śniegu,

    gadatliwość papugi i śpiew słowika,

    fałszywość lisa i wierność matki lwicy.

    Mieszając te wszystkie nietrwałe elementy, Stwórca utworzył kobietę i obdarował nią mężczyznę.

    Po tygodniu mężczyzna przyszedł i powiedział:

    ?Panie, stworzenie, które mi dałeś, unieszczęśliwia mnie. Bez przerwy mówi i niemiłosiernie mnie dręczy, tak że nie mam wytchnienia. Żąda, abym stale się nią zajmował i w ten sposób tracę czas. Płacze o każdy drobiazg i żyje bezczynnie. Przyszedłem, aby Ci ją zwrócić, bo nie mogę z nią żyć?.

    ?Dobrze? - odpowiedział Stwórca i wziął ją z powrotem.

    Po tygodniu mężczyzna wrócił i rzekł:

    ?Panie, odkąd oddałem Ci z powrotem to stworzenie, moje życie jest takie puste. Ciągle o niej myślę - jak tańczyła i śpiewała, jak spoglądała na mnie kątem oka, jak przekomarzała się ze mną, a później mocno się do mnie przytulała. Była tak piękna i tak delikatna w dotyku. Uwielbiałem słuchać jej śmiechu. Proszę, oddaj mi ją z powrotem?.

    ?Dobrze? - powiedział Stwórca.

    I mężczyzna wziął ją na nowo. Jednak trzy dni później znów wrócił i powiedział:

    ?Panie, nie rozumiem i nie potrafię tego wyjaśnić, ale po wszystkich moich doświadczeniach z tym stworzeniem doszedłem do wniosku, że sprawia mi ona więcej kłopotów niż radości. Błagam Cię, zabierz ją z powrotem! Nie mogę z nią żyć!?

    ?Ale nie możesz żyć i bez niej? - odparł Stwórca.

    Następnie odwrócił się plecami od mężczyzny i kontynuował swoją pracę.

    Mężczyzna zdesperowany powiedział:

    ?Co ja zrobię? Nie mogę żyć z nią i nie mogę żyć bez niej!?

  11. Konto usunięte 26.10.2009 r. 21:31:34

    Głodnemu chleb na mysli...

  12. Konto usunięte 26.10.2009 r. 21:42:53

    Głodnemu zawsze..........żarcie na myśli

  13. Konto usunięte 27.10.2009 r. 00:39:56

    patrze trzeba mi chyba dupe ruszyc ,bo nikt mi nie przyniesie chyba ze kwiaty na muj grob

  14. Konto usunięte 27.10.2009 r. 00:39:56

    Udało mi się jednak odgadnąć- Twoje niegramatyczne i pełne ortograficznych błędów wypowiedzi jednak kręcą "kobiety"! Oki, Szacun jak nie wiem co, Rispekt i w ogóle. Powodzenia, bo Twoja metoda na (durną) kobietę jest lepsza niż moja. Powodzenia!