forum

Rozrywka i uczucia

..róznica wieku w związku..

  1. Konto usunięte 04.11.2008 r. 22:22:58

    Jak dla mnie nie ma ona najmniejszego znaczenia jeśli dwóm osobom naprawdę na sobie zależy to czy różnica wieku czy poprawność takiego związu w oczach innych nie będzie najmniejszą przeszkodą. Znam nawet parę Ona ma 34 lata a On 58 i co czy różnica 24 lat w ich przypadku miała jakiekolwiek znaczenie szczerze wątpię Kochają się zależy im na sobie i nic innego się nie liczy i to cała istota. Więc odnośnie pytania bo ciut się rozpisałem moim zdaniem nie ma ona najmniejszego znaczenia chba że dla osób 2 bądź 3. To tyle     ))

  2. Konto usunięte 04.11.2008 r. 22:29:05

    ...mysle że każdy ma swoje zdanie w kwestji różnicy wiekowej ale bynajmniej moim zdaniem nie powinna ona przekraczac 10 lat.

  3. Konto usunięte 04.11.2008 r. 22:32:15

    no to ja też się wypowiem.. moim zdaniem różniCa wieku w związku w ogÓle nie jest iStotna   uśmiechnięty  
    przede wszyStkim należy przełamywaĆ wszelkie stereotypy.. bo niby dlaczego rÓżnica wieku wynosząca 2-3 lata jest ok, a 25 już nie..?
    Liczy się uczUcie.. Pozdrawiam i zachęcamdowypowiedzenia się..   uśmiechnięty   )

  4. ... 04.11.2008 r. 22:46:43

    by obydwoje mogli słuchać tej samej muzyki (i przy niej tańczyć   uśmiechnięty  

  5. Konto usunięte 08.11.2008 r. 14:57:51

    byłem zarówno i z młodszą jak i starszą dziewczyną. Liczy się charakter żeby się dopasować i zgrać. A wiek??.... Czy tak naprawdę jest on ważny jak się jest zakochanym (oczywiście ze wzajemnością)

  6. Konto usunięte 08.11.2008 r. 14:58:57

    Jaka, Waszym zdaniem jest najodpowiedniejsza różnica wieku w związku.. i czy to jest w ogóle istotne..?

  7. Janek 08.11.2008 r. 14:58:57

    Kobieta powinna być młodsza od mężczyzny maximum 11 lat.

  8. gepard 15.08.2011 r. 14:48:28

    o i ktos wrescie madrze gada ..wlasnie ..lepiej sprobowac ..jak zalowac..duzo ludzi potem zaluje .ze sie balo ./..a co mamy do stracenia ..

  9. gepard 15.08.2011 r. 15:01:41

    a kto sie nie boi ..tylko idjota.....strach jest piekny..daje nam adrenalinke..lubie sie bac..bo pozwala mi to poczuc ze zyje.jak czuje sie szczesliwym a reszta to ..go.wno liczy sie tylko to co jest ...i ..jak najdluzej ..korzystac poki znowu sie nie obudzimy..

  10. gepard 15.08.2011 r. 15:17:33

    powiem ci tak....nie wiem co to znaczy w twoim pojeciu .chodzenie za kims...jak cie nachodzi ..i odetchnac ci nie daje ..to ..uciekaj to jakis swir...tez mocno nie raz kochalem...szczeze..ale..jak widze ze ktos mnie olewa..daje se spokuj..i znam was troche ..     ....i wasze myslenie ..wychowalem sie bardziej przy ..kobietach..nie mozna .za wami ..chodzic w krok w krok ..i pokazywac serce na dloni...to wam trzeba pokazac ..kto tu rzadzi..kochacie tych co ..was ignoruja.moze nie tak ..kochacie tych co mowia wam krodko ..i na temat...i ..was puszczaja z lanicucha ...i obserwuja...jak wroci ..to ..jest juz twoja..a jak nie ...troche poboli ..ale wiesz ze tak musialo byc to nie jest kobieta dla ciebie..lepiej zeby zaklulo ..nisz mialo cie kluc i ranic dluzszy czas..

  11. gepard 15.08.2011 r. 15:37:19

    mowilem ..ogolnie     ..nie ignoruje ...tylko stwarzam pozory...sorry stwarzalem...zeby powiedziec swoje ..i ..dowiedziec sie czego ona chce...czego oczekuje.daje czas na to zeby ona sama sie odnalazla ....myslisz ze ja jestem debil..ze jestem ..warjat .i nie szanuje ludzi..kto mnie poznal..to mnie zna ..ze ja cwaniactwo ..wyczaje ..momecik..ale moge sie mylic ....czasami trzeba mi wiecej czasu....na obserwowanie..a najlepiej widac ..wszystko jak ..jestes **cenzura** m...    

  12. gepard 15.08.2011 r. 15:45:00

    w czym sie pomylilem

  13. gepard 15.08.2011 r. 15:55:39

    jak sie kogos poznaje w swoim rejonie..to ..juz pol sukcesu..ale tu jest trudniej...bo najpierw trzeba sie przebic..na wierzch i przebrac kto tu jest wogle prawdziwy...kto pisze ..choc czesc prawdy...potem zaczac pisac z kims kto cie interesuje..jak ..sprawdzian..w zartach ..wrzucasz..rozne teksty ..     ...cos tam podarujesz ..caly czas obserwujac.to jest sprawdzian ..obu stronny..a jak ..juz zdecydujesz sie kogos poznac..to w realu ..wszystko sie roztrzyga i wtedy jest adrenalinka     ..a dalej juz ....cdn...i nowy etap...kuzde..2 lata ..potrzebowalem..na to zeby moc zdobywac dolny slask

  14. gepard 15.08.2011 r. 16:15:07

    dawno juz chcialem...sie zmienic...i Goska ma teraz ciezko...     ale ..da rade ..przekonalem sie juz ..w stegnach..jezu...w co my sie ladujemy..     ..teraz troche polata..juz bilet ..szuka ..musimy byc blisko siebie ile to mozliwe jak nie chcemy zeby to sie rozwiaLO DO PUKI..OBOJE ..NIE STWIERDZIMY ZE ..CZAS ..A ILE NA TO CZASU TRZEBA ....ZOBACZYMY TRZEBA CZEKAC..NIE .POGANIAC..moj braciak zdobyl pomorze w ciagu poltora roku..juz planuja razem slub..

  15. Malwina 15.08.2011 r. 18:31:54

    różnica wieku w związku, o ile nie przekracza 15-20 lat nie ma żadnego znaczenia, wiem co mówię   uśmiechnięty