forum

Rozrywka i uczucia

A tak,przy okazji...

  1. Konto usunięte 25.10.2008 r. 16:36:33

    ...jeszcze nie wiem co będę robiła wieczorkiem, teraz robię pyszny obiadek     Myślę, że W-wa skusi mnie swoimi licznymi atrakcjami     Również pozdrawiam i życzę wszystkim szalonego wieczoru    

  2. Konto usunięte 25.10.2008 r. 16:42:08

    ja zostanę dziś w domku,bo żadna Babcia,nie chce zabrać takiego dziadka jak ja,na jakiś romantyczny wieczorny spacer   uśmiechnięty  
    Udanego wieczoru,życzę Tobie i Wszystkich,którzy zostaną i gdzieś pójdą zaszaleć   uśmiechnięty  

    PS...
    coś wspominałaś o pysznym obiadku?????   uśmiechnięty   może prześlesz mi troszkę,przez jakiegoś kuriera   uśmiechnięty   cała Wa-wa aż się od nich roi   uśmiechnięty   dzięki,z góry   uśmiechnięty  

  3. Konto usunięte 25.10.2008 r. 17:11:15

    ...jak tylko skńczę to przygotuję Ci wałówkę i wyślę gońca z gorącym obiadkiem     Lubisz rożki z kurczaka nadziewane szyneczką, ogóreczkiem i żółtym serem? A do tego ryż smażony, fasolka szparagowa igotowana czerwona kapustka   uśmiechnięty   Smacznego    
    A właśnie czy duchy jedzą ludzkie jedzenie??? Chyba nie !?

  4. Konto usunięte 25.10.2008 r. 17:40:27

    jasne,że tak   uśmiechnięty   a co do duchów,to...może te normalne nie,ale troszkę takie dziwne,jak ja jedzą   uśmiechnięty   i wierz mi,że nie sposób ich,za nic w świecie przepędzić z kuchni   uśmiechnięty  
    Zaraz zaraz,czy Ty aby mnie nie zbywasz,przed podaniem deseru??????   uśmiechnięty  

  5. Konto usunięte 25.10.2008 r. 17:47:09

    Kto dziś zostaje w domku,a kto śmiga gdzieś zaszaleć?

  6. Konto usunięte 25.10.2008 r. 18:10:52

    powiedz gońcowi,by za dużym kamieniem,na rogu ulicy Niewidzialnej i Widzialnej skręcił w drugą głębię na lewo   uśmiechnięty   )))
    Pozdro   uśmiechnięty